>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

betsson- 50%-100zł

rpg 1K

rpg

Użytkownik
&quot;Musisz wpłacić przynajmniej 194PLN na swoje konto główne zanim będziesz mógł aktywować bonus.&quot;
Też tak macie? Nie można skorzystać z mniejszej kwoty?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie nie można. I z rozmowy supportem, wynika że musisz wpłacić 200zł. Oni mają błąd na stronie i dlatego widnieje 194zł. Ale podobno musisz wpłacić dokładnie 200zł. Tyle support, sam nie wiem bo jeszcze nie skorzystałem. I nie wiem czy skorzystam :)
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
i po co kolego Rajdowiec wprowadzasz ludzi w blad.
Pytałem na Live Chat babki i odpisała mi, że od teraz (wtedy była godzina mniej wiecej 13) obowiazuje juz normalny bonus 100 zł do 50%, a że jest inaczej to już nie moja wina. Myślałem, że jak mi tak odpisuje to jest tego pewna, dlatego tutaj napisałem. W takim razie już tego nie zmienią, więc warto skorzystać zawsze to 200pln za darmo.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Panowie wpłacał ktoś dziś bonus w betssonie ?? Wpłąciłem te 200 zł naciskam te bonusy, naciskam bonus sportowy i w tej małej wyskakującej tabelce pojawia mi się tylko:

Musisz wpłacić przynajmniej 0PLN na swoje konto główne zanim będziesz mógł aktywować bonus.

i nic więcej...jak aktywować ten bonus ? :kwasny4565:
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
dokładnie

jak aktywować ten bonus ?
Najlepiej wyslac im e-mail to dopisza manualnie wg mnie betsson to strasznie cienka firma podobnie jak betsafe ja sie dziwie ze dostali statuetke za najlepsza obsluge....Szczerze mowiac w wiekszosci live chat olewa ludzi i najlepsza firma w obsludze bez 2 zdan jest bet365 praktycznie mozna w kazdej chwili zapytac a tutaj nic jeden wielki minus????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
w obsludze bez 2 zdan jest Bet365
To na pewno.
Napisałem do angielskiego chata i powiedziała, że ręcznie zostanie dopisany w ciągu 24h. Szkoda tylko, że ręcznie, bo pewnie dopiszą mi 100 zł, a nie 200 zł tak jak reszcie, a warunki obrotu są mega fajne. 1,50 i bez ograniczeń czasowych.
A u mnie ten błąd wynikał pewnie z tego, że 2 dni temu odebrałem bonus startowy i powstały jakieś błędy.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Przed chwilą jeszcze aktywowałem. Dało radę, i to samodzielnie. Bonus dostałem 100%. Ciekawe tylko, czy nie będziemy mięli później kłopotów przy ewentualnych wypłatach. Oby nie...
Jak myślicie zagadać z ang supportem na czacie apropo tego bonusa? Mam zamiar grać parzyste/nieparzyste na zasadzie 1 zakład parzyste w betsson, drugi nieparzyste gdzie indziej. Nie chciałbym znaleźć się z &quot;reką w nocniku&quot;, że zainwestuję sporo hajsu w całą tą zabawę. A przy pechu jak wszystko by w betsson wchodziło, żeby oni na końcu anulowali mi część wygranej. Dopiero wtedy bym wyszedł na spory minus.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No to betsson przygrał w kulki...Otóz bonusu nie dostanę, gdyż 30.06 skorzystałem z bonusu od 1wszej wpłaty 222 zł i nie moge skorzystać z następnego. Troche to bezsensu, bo na koncie miałem informację, że należy wpłacić 200 zł i bonus dostanę. A teraz się tłumaczą, że powinienem czytać regulamin. Bezsens. Wyszło na to, że niepotrzebnie wpłaciłem 200 zł.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Bo w regulaminie masz że nie można łączyć z innymi aktywnymi bonsami.
No OK Macieq, ale mam czytać każdy regulamin od a do z ? Pewnie i muszę, ale skoro dają mi bonus, piszę, że mogę go aktywować no to jednak troche grają w kulki.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
No OK Macieq, ale mam czytać każdy regulamin od a do z ? Pewnie i muszę, ale skoro dają mi bonus, piszę, że mogę go aktywować no to jednak troche grają w kulki.
To był regulamin rzędu 9 punktów, z czego 5-6 to były formalności typu dla jakich krajów bonus. Warto poszukać informacji typu czy bonus od każdej metody wpłaty itp.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To był regulamin rzędu 9 punktów, z czego 5-6 to były formalności typu dla jakich krajów bonus. Warto poszukać informacji typu czy bonus od każdej metody wpłaty itp.
Co nie zmienia faktu, że skoro mi się nie należy wedle regulaminu to po co mi go przyznają ? I dają w aktywne bonusy ? Regulamin regulaminem, ale zachęcanie do bonusa, który nie może być zrealizowany jest dla mnie mało poważne.
 
S 12

sick

Użytkownik
Co nie zmienia faktu, że skoro mi się nie należy wedle regulaminu to po co mi go przyznają ? I dają w aktywne bonusy ? Regulamin regulaminem, ale zachęcanie do bonusa, który nie może być zrealizowany jest dla mnie mało poważne.
gdybyś zakończył 1 bonus z drugiego mógłbyś skorzystać
dlatego miałeś o nim informację
i to że masz 15 bonusów o pokerze nie oznacza że możesz je łyknąć wszystkie naraz
nie znam buka który pozwala ciągnąć 2 bonusy naraz a Ty robisz tu wielkie halo
 
Do góry Bottom