>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

betsson- 50%-100zł

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
mogłeś zagrać za wszystko
Za wszystko czyli za 500 zł. Wpłaciłem 300 dostałem 222 zł. I co robiłbym obrót ? Prosze Cię...Poza tym może ty grasz co chwila all iny ja raczej nie gram.
podeprzeć u innego buka i liczyć że się przegra na betsonie
Co Ty bredzisz chopie...
jak widać te sportowe też
No jak widać sportowe mnie interesują.
Generalnie bez odbioru, bo bredzisz.
 
S 12

sick

Użytkownik
masz rację nie ma o czym z Tobą dyskutować
widać nie interesują na tyle żeby czytać ze zrozumieniem
EOT z mojej strony skoro nie rozumiesz podstawowych rzeczy
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
nie widzę związku. mogłeś zagrać za wszystko, podeprzeć u innego buka i liczyć że się przegra na betsonie
Ha weź skończ bo widzę że nie rozkminiasz tematu wogóle. Gra się rozchodzi o poważne pieniądze a nie o darmowy zakład za 5 zł z Tobet. Jak grasz za wszystko to pokazuje jakim jesteś graczem.
Co nie zmienia faktu że Betsson nie potrzebnie wysyła maile osobą które nie mogą skorzystać z bonusu.
 
S 12

sick

Użytkownik
Ha weź skończ bo widzę że nie rozkminiasz tematu wogóle. Gra się rozchodzi o poważne pieniądze a nie o darmowy zakład za 5 zł z Tobet. Jak grasz za wszystko to pokazuje jakim jesteś graczem.
Co nie zmienia faktu że Betsson nie potrzebnie wysyła maile osobą które nie mogą skorzystać z bonusu.
lol
stary nic o mnie nie wiesz a robisz grube podsumowanie ;)
więc tak z grubsza
nikomu nie każę grać za wszystko tylko zagrać zakład przeciwstawny licząc że przegra się na bettsonie. znalezienie minimalnej straty bądź mini sura to na betsonie kwestia 20 minut.
no ale nie każdy jak widać potrafi czytać - czy to między wierszami czy regulaminu przyznawania bonusów przez buka
to na tyle drogi Panie rozkminiający temat
 
S 12

sick

Użytkownik
przed chwilą mówiłeś o poważnych pieniądzach a nie darmowym zakładzie o 5 zł a teraz o niskim budżecie
to może się zdecyduj o czym rozmawiamy ??
bonusie 200 PLN czy 5 zł ?
ja rozumiem że ktoś może nie dysponować pieniędzmi pozwalającymi na takie zagranie ale pokazuję tylko że wzięcie tego bonusa było możliwe.
i pretensji do buka raczej o nic bym nie miał.
oferta była - trudna do wyjęcia ale możliwa
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Człowieku jak mam za 1 razem obrócić bonus 444 zł x 6 czyli 2664 zł ? Myślisz ty coś czy masz iq poniżej 20 ? Nie wpłaciłem tam paru tysięcy żeby za 1 razem obrócić 2664 zł. Mysl sicku, bo się ośmieszasz.
 
K 26

krom

Użytkownik
Człowieku jak mam za 1 razem obrócić bonus 444 zł x 6 czyli 2664 zł ? Myślisz ty coś czy masz iq poniżej 20 ? Nie wpłaciłem tam paru tysięcy żeby za 1 razem obrócić 2664 zł. Mysl sicku, bo się ośmieszasz.
A kto Ci każe obracać za 1 razem ? Możesz obracać po 20 zł. Np. poszukać surebeta lub prawie surebeta i postawić 20 zł w betsson na nie faworyta, a w innym buku 60 zł(zależy ile wyjdzie z obliczeń) na faworyta. Faworyt wygra i masz 20 zł obrócone.
 
S 12

sick

Użytkownik
Człowieku jak mam za 1 razem obrócić bonus 444 zł x 6 czyli 2664 zł ? Myślisz ty coś czy masz iq poniżej 20 ? Nie wpłaciłem tam paru tysięcy żeby za 1 razem obrócić 2664 zł. Mysl sicku, bo się ośmieszasz.
nie stary to Ty się ośmieszasz
jeżeli naprawdę nie kumasz o czym tutaj piszemy zapraszam na PW wyłożę to jak krowie ......
i nie rób z siebie jakiegoś guru bukmacherki bo widzę że masz problemy z podstawowymi rzeczami
w idealnym przypadku wystarczyło zrobić 444 obrotu na betsonie i mieć zaliczonego bonusa (zakładając że tam go przegrałeś)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
w idealnym przypadku wystarczyło zrobić 444 obrotu na betsonie i mieć zaliczonego bonusa (zakładając że tam go przegrałeś)
Kpisz sobie ? Miałem na chwile uruchamiania 2giego bonusa obrotu ok 550 zł. Więc o czym ty piszesz ? Sprawa jest banalnie prosta. Z góry było wiadome, że mając 1 bonus nie moge uruchomić 2giego, a mimo to Betsson pisał maile i w zakładkach bonusy był ten bonus i informacje ile musze wpłacić, żeby go uruchomić. I o to mi chodzi, a nie o obroty sure bety kasyna i inne bzdury, bo piszesz o wszystkim i o niczym.
A kto Ci każe obracać za 1 razem ? Możesz obracać po 20 zł. Np. poszukać surebeta lub prawie surebeta i postawić 20 zł w Betsson na nie faworyta, a w innym buku 60 zł(zależy ile wyjdzie z obliczeń) na faworyta. Faworyt wygra i masz 20 zł obrócone.
Za bardzo chyba nie przeczytałeś o co chodzi. Ja wiem, że mogę sobie i po 2,69 obracać. Ale nie o to chodzi.
 
S 12

sick

Użytkownik
ok dam sobie spokój
generalnie kto ma trochę rozumu w głowie ten wie co starałem się przekazać ...
a poziom merytoryczny tej dyskusji sięgnął właśnie dna a Ty jeszcze starasz się pukać od spodu
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
dawczan nie wiem o co się kłócić, Twój błąd i tyle w tym temacie. W regulaminie było wszystko dokładnie opisane więc nie wiem skąd ta złość. Co innego gdyby o tym tam nie wspomnieli... Ogólnie u większości chyba buków nie można łączyć bonusów, więc można było się domyślić. A takie gadanie, że buk wprowadził w pewien sposób w błąd jest śmieszne, bo wszystko jest zawarte właśnie w regulaminie i on jest podstawą.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
OK. Rozumiem,że każdy z Was w swoim życiu czyta każdy regulamin i każdą umowę od a do z przez 3 h ;) Niech tak będzie. Ja tak raczej nie robię. O nic się nie wykłócam. Tak tylko to napisałem i w sumie to mi to zwisa. Jest na koncie 200 a nie w MB i tyle. Ale zdania nie zmienię, że wysyłanie propozycji o bonusie, potwierdzanie tego na stronie w moim koncie w aktywnych bonusach informacją, że muszę wpłacić tyle a tyle i dostanę bonus jest po prostu głupie.
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
OK. Rozumiem,że każdy z Was w swoim życiu czyta każdy regulamin i każdą umowę od a do z przez 3 h ;) Niech tak będzie. Ja tak raczej nie robię. O nic się nie wykłócam. Tak tylko to napisałem i w sumie to mi to zwisa. Jest na koncie 200 a nie w MB i tyle. Ale zdania nie zmienię, że wysyłanie propozycji o bonusie, potwierdzanie tego na stronie w moim koncie w aktywnych bonusach informacją, że muszę wpłacić tyle a tyle i dostanę bonus jest po prostu głupie.
Okej, w sumie trochę racji w tym jest ???? Czyli wina po dwóch stronach ;)
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Indeed, 100% do 50 zł. Do 22.08 z tego co widziałem. Są jakieś terminy obrotu? Planuję wpłacić, ale stawiać na spokojnie więc nie wiem kiedy to obrócę, a nie chcę mieć niemiłej niespodzianki.
Mam nadzieję, że jednak nie ma żadnych ograniczeń czasowych ????
edit: Maila dostałem ???? Inaczej bym nie wiedział o tym bonusie bo z Betssona nie korzystałem z dwa lata ponad :]
a jak to tam w tym Betssonie jest, że oddzielnie będzie kasa z bonusa i oddzielnie na koncie głownym? Nie orientuję się jak to będzie liczone?
 
Y 23

yapa

Użytkownik
a jak to tam w tym Betssonie jest, że oddzielnie będzie kasa z bonusa i oddzielnie na koncie głownym? Nie orientuję się jak to będzie liczone?
jest osobno, jak postawisz 50zł@2.0 to jeśli wygrasz to 50zł trafi na konto, a 50 do bonusu
 
Do góry Bottom