>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

betsson- 50%-100zł

Y 23

yapa

Użytkownik
Bonus na Finał Euro
Dziś finał, już czas dowiedzieć się kto zostanie Mistrzem Europy 2012!
Nie ma lepszego sposobu na podsumowanie tego turnieju niż zaproponowanie Wam wszystkim szansy na zwiększenie Waszych zakładów finałowych bonusem w wysokości 100 PLN .
Wpłać dzisiaj, a otrzymasz bonus 50% dzięki któremu zwiększysz swoje zakłady!
......................................................................................................................................
Jak otrzymać bonus
1. Dokonaj wpłaty w wysokości 200 PLN lub więcej na konto Betsson i przejdź do zakładki Moje Konto – Dostępne/Aktywne bonusy.
2. Kliknij na ikonę dostępne/aktywne bonusy i zarezerwuj 200 PLN zdeponowanej kwoty w celu aktywowania bonusa.
3. Bonusowe pieniądze zostaną automatycznie dodane do twojego konta i możesz już zacząć obstawianie!
4. Upewnij się, że bonus jest aktywny ZANIM zaczniesz wypuszczać zakłady!
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
nie wiem ocb, ale wpłaciłem 200, aktywowałem i mam 400, czyli 100%, a nie 50%, choć mail i kalendarz mówi o 50%...
Jakby ktoś chciał sposobem &quot;zmniejszyć&quot; sobie obrót, a nie wie, jak to zrobić,to podbijać na PW..
 
Y 23

yapa

Użytkownik
hmm
no to panowie z betssona na bogato dzisiaj rozdają kasę ????
też mam 400
obrót 1200 w profilu jest ????
 
J 16

jojof16

Użytkownik
Z rozmowy na chacie dowiedziałem się, że &quot;jestem szczęściarzem&quot; z tym bonusem 100 % i w razie czego to dodatkowe bonusowe 100 zł nie będzie cofnięte. Nic tylko się cieszyć ; )
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ta promocja nie jest promocją od rejestracji (która rzeczywiście była aktualna do 30.6) Jest to bonus z okazji EURO aktualny tylko dzisiaj. Więcej informacji tutaj
 
B 0

budzian18

Użytkownik
Czyli jeśli sie dzis zarejestruje i wpłace 200zł to dostane 400 tak? Planuje obstawić dzis za całą kwote w przypadku obstawionej sumy depozytu łącznie z bonusem bede mógł ewentualnie wypłacic kase od ręki?
 
A 0

arek90

Użytkownik
rowniez otrzymalem 100% do 200 PLN. a reszta jak tam ? tez tak samo czy juz sie zdazyli zorientowac i poprawic. pozdro.
 
B 0

budzian18

Użytkownik
Mam taki plan wpłacic 200zł za 400 obstawić Włochów do wyciągniecia jest 1540zł ???? ????
Udzielicie mi info czy jesli nie mam u nich konta zrobie tak jak pisałem to to przejdzie. Zależy mi na ewentualnej wypłacie od reki
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Czyli jeśli sie dzis zarejestruje i wpłace 200zł to dostane 400 tak? Planuje obstawić dzis za całą kwote w przypadku obstawionej sumy depozytu łącznie z bonusem bede mógł ewentualnie wypłacic kase od ręki?
Maciek wkleił linka do promocji, więc wypadałoby przeczytać zamiast zadwać takie głupie pytania. Teraz wpłacasz 200 zł dostajesz 100 zł bonusu obrót depo&amp;bonus 3x po minimalnym @1.5 (może być ako). Rano dawali 100% do 200zł a nawet i więcej, ale się szybko zorientowali, że coś jest nie tak. Sam dostałem 100% zamiast 50% ;)



@down: Nieograniczony
 
B 0

budzian18

Użytkownik
&quot;Zarezerwowana wpłata i bonus muszą zostać obrócone 3 razy przy kursie 1,50 lub wyższym przed możliwością wypłaty.&quot; to strasznie duzo nie wydaje sie Wam? Warto?
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Nadal daja 100%? Czy juz sie poprawili i 50?
Napisałem przecież, że już jest ok. Teraz tylko 50% do 100 zł.

@Budzian: Nie to nie jest dużo, chyba, że dla niedzielnych graczy, obrót malutki w porównaniu do innych buków
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Budzian nie strasznie dużo, tylko normalnie. Tak przeważnie jest przy bonusach, nikt ci nie da ot tak pieniędzy za darmo. Nie ma nic bez ryzyka. Jak się boisz tego obrotu, to lepiej postaw sobie na coś te 200zł bez bonusa. Wygrasz to od razu wypłacisz, przegrasz to przegrasz :)
 
Do góry Bottom