>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson 3 Euro GIEŁDA

Status
Zamknięty.
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Właśnie też nie wiem gdzie ten TRADER znaleźć.
Obrót tylko 8x więc OK i mamy na to 20 dni
 
M 0

matiwoj66

Użytkownik
Problem panowie jest w tym, że betsson wysłał to Polakom nie do konca myśląc. Bowiem na naszej stronie nie ma czegos takiego jak TRADER, przynajmniej u mnie. Rozmawiałem z hiszpanskim Live supportem bo nasz był oczywiscie niedostepny i powiedziano mi ze mam zmienicc jezyk strony. mzieniłem na hiszpanski i jest jako ostatnia rzecz w kolejce TRADER. Wchodzicie tam i jest napisane ze macie 3 euro - oczywiscie po wpisaniu vouchera. i macie opcje gry tam. jest polska giełda ja juz zagrałem zobaczymy jak bedzie. Mam nadzieje, ze pomogłem ????

AVE
 
K 0

krzysztof76

Użytkownik
betsson
jest trader tylko musicie w nigo kliknac,i to co ugracie ponad 3 euro,jak sprzedacie to mozecie przelac na zaklady.i dalej zostaje wam 3euro
 
rans 0

rans

Użytkownik
ja tam nie wiem znalazłem kurs 2.02 i zagrałem na germany index 40 może coś wpadnie :jezora:
Ale ile czekać aby wygrać i gdzie konkretnie sprawdzić to nei mam pojęcia - nigdy nie miałem styczności z giełdą
 
A 37

andr_w

Użytkownik
rans tutaj chyba się nie wygrywa tylko kupuje akcje i czekasz aż zarobisz i wtedy sprzedajesz... tak jak normlanie w akcjach. Tylko pytanie co teraz warto kupić ???? ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
No niby tak, ale tam jest data zakmnięcia np. 17 czerwca (dzisiaj) i jak stawiasz, że wartość będzie UNDER lub OVER jakiejś wartości to po zamknięciu dzisiejszego notowania dostajesz chyba kasę.
 
K 0

kwietniowa

Użytkownik
o co w tym chodzi panowie, jak w to sie gra, co mam zrobić z tymi 3 euro , wiem że to głupie pytanie ale nigdy nie brałam udziału w giełdzie zakładów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom