>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson 2 euro no deposit

Status
Zamknięty.
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Wszystko na Polske obstawiłem mam nadzieje że to wystarczy i 20zł wpadnie do wypłaty po dzisiejszym meczyku ????
 
K 12

karauak

Użytkownik
Mysle ze dobrym pomyslem by bylo zamknac temat - jak ktos ma problem ze znalezieniem banera to jak radzi sobie z obstawianiem !?

BANER NA SAMEJ GORZE STRONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
mam jeszcze tylko jedno pytanko, ponieważ live chat nie działa, więc nie mam jak się dowiedzieć wie ktoś może jak rozliczają w betsson biathlon Head to head jeżeli zawodniczki były &quot;ex equo&quot;???
 
hanys006 34

hanys006

Użytkownik
mam jeszcze tylko jedno pytanko, ponieważ live chat nie działa, więc nie mam jak się dowiedzieć wie ktoś może jak rozliczają w betsson biathlon Head to head jeżeli zawodniczki były &quot;ex equo&quot;???
O kim mowa ? bo też miałem taki przypadek w betsafe dzisiaj, Hauswald była równo z Bachmann, jednak to ta pierwsza była wyzej sklasyfikowana i zakład został rozliczony na plus !!
http://services.biathlonresults.com/results.aspx?RaceId=BT0809SWRLCP09SWPU
13 2 HAUSWALD SimoneGER2+2+1+27 29:55.7 +2:02.7
14 1 BACHMANN TinaGER2+0+2+26 29:55.7 +2:02.7
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Na stronie pisze jak byk że promocja ważna do końca marca ????

Ale jak narazie to też nie dostałem vouchera, choć czekam od rana :-?
 
pavelw 10

pavelw

Użytkownik
Przed chwila rozmawiałem z Supportem i nie ma żadnego limitu, promocja aktualna do poniedziałku włącznie i co ważniejsze są opóźnienia w wysyłaniu na pocztę na Onecie.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
moze to juz bylo wyjasniane, ale sorry, nie mam czasu czytac 6str. tego tematu...
idzie to wyplacic od razu? a jak nie to jaki obrot? to jest freebet tak? czyli tylko zysk z kuponu dostane?
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Panowie bo ja w opcjach nie widzę moneybookers, a wpłacać można za moneybookers, więc czy jest jaka możliwość aby udostępnić moneybookers do wypłaty??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom