>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe znowu 3 spiny!

T 1,7K

tomex11

Użytkownik
a tam podkręcone, ja tam w grudniu 5000zl wygrałem u nich w kasynie, cięzko coś wygrać z 3 spinów, trzeba miec farta po prostu

dzis 6 centów miałem
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
no to ja niecałe 30 Euro ukręciłem ???? ale obrot jak patrze a pogralem troche na ruletce 969 Euro zeby uolnic bonus chyba nie w tym zyciu ;)
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ja tam chwile kiedys pograłem na ruletce to tragedia, wogóle w tych kasynach internetowych te ruletki dziwne są jak sie podbija stawke prawie zawsze zero wyrzuca

da rade około 5000 euro tam obrotu zrobiłem na małych stawkach na devils i real steal na 3 linie grając

poza tym nadwyżke jak cos ugrasz na zakłady możesz przelać
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
wiem ze nadywzke mozna przelać.
7 z rzędu czerwone z czego 4 x liczba 23 ????
Nie wcale nie jest podkręcona ;)
hehe,ruletke to najbardzije pokrecona i nieobliczalna gra, ciekawe czy oni to jakos ustawiaja czy poprostu tak wypada ze 7 razy jakis kolor
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Ja przelalem sobie juz 6 ojro na zaklady ???? Dalej gram ale mysle ze wiecej sie nie poszczesci :p
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
hehe,ruletke to najbardzije pokrecona i nieobliczalna gra, ciekawe czy oni to jakos ustawiaja czy poprostu tak wypada ze 7 razy jakis kolor

może tak wypadac bo na żywo tez są takie serie, a liczby też często powtarza, grałem troche w ruletke i dla mnie to najbardziej pojebana gra jaka może być
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
może tak wypadac bo na żywo tez są takie serie, a liczby też często powtarza, grałem troche w ruletke i dla mnie to najbardziej pojebana gra jaka może być
Ja przelalem ponad 70 z tych spinow dzieki ruletce, ale to co sie pozniej dzialo na tej grze to masakra.

serie
0
8
8
0
3
3
0
17
17
3
3


MASAKRAAAAAAA
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Ja przelalem ponad 70 z tych spinow dzieki ruletce, ale to co sie pozniej dzialo na tej grze to masakra.
serie
0
8
8
0
3
3
0
17
17
3
3

MASAKRAAAAAAA
no no widze ze seryjki sie ostre trafiaja ruletka w tym casynie jest ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
w innych tez to samo w necie grałem na unibecie i paru innych stronach to tak samo, ja to zawsze miałem tak , że np. grałem na tuziny bądź parzyste/nieparzyste lub kolory, stała stawką np. 2 euro i nie wiem czy to nie jest zaprogramowane jakoś bo zawsze jak zwiększałem stawke np. do 5 euro to zero wyrzucało
 
lukikuro 0

lukikuro

Użytkownik
ja uznałem, że w kasynie wiele nie ugram, na tej grze ugralem 1,30 E i pozniej zagralem za 1 E w bj i wygralem i od razu przelalem na zaklady te 1 Euro ponad bonus i obstawilem za wszystko i wedzlo jest ponad 12 i mam pytanie kiedy bede mogl wyplacic pieniadze, po uzyskaniu min wyplaty czyli te 80 zl czy musze na zakladach jakis obrot robic, a i jeszcze ten 1,3 E co zostalo w kasynie to mozna wykorzystac bo zostalo na koncie
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
ja uznałem, że w kasynie wiele nie ugram, na tej grze ugralem 1,30 E i pozniej zagralem za 1 E w bj i wygralem i od razu przelalem na zaklady te 1 Euro ponad bonus i obstawilem za wszystko i wedzlo jest ponad 12 i mam pytanie kiedy bede mogl wyplacic pieniadze, po uzyskaniu min wyplaty czyli te 80 zl czy musze na zakladach jakis obrot robic, a i jeszcze ten 1,3 E co zostalo w kasynie to mozna wykorzystac bo zostalo na koncie
Tak zagraj sobie jeszcze raz na bj może znów Ci się uda. Wypłacać możesz już od 40zł, bez obrotów.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
ja uznałem, że w kasynie wiele nie ugram, na tej grze ugralem 1,30 E i pozniej zagralem za 1 E w bj i wygralem i od razu przelalem na zaklady te 1 Euro ponad bonus i obstawilem za wszystko i wedzlo jest ponad 12 i mam pytanie kiedy bede mogl wyplacic pieniadze, po uzyskaniu min wyplaty czyli te 80 zl czy musze na zakladach jakis obrot robic, a i jeszcze ten 1,3 E co zostalo w kasynie to mozna wykorzystac bo zostalo na koncie
to jesli ci zostało to w kasynie to możesz grać za to , ja grałem na bonusie od depozytu i niby tez przed skończeniem obrotu nie mozna było przelewac na zakłady, a w końcu można było

reszte możesz wypłacic o ile uzyskasz minium do wypłaty, może być wymagany depozyt ta samą metoda co wypłacasz bez obrotu i skany też , ale nie koniecznie
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Panowie jak wy przelewacie ta kase ? ja mam co takiego :
niby mam 230 ojro i 15 free krecen ale jakos nie wierze ,ze tyle wygralem . A przelac chyba nie moge
ok przelalem na zaklady :
i teraz pytanko moge to normalnie wyplacac ? czego potrzebuje betsafe dowodzik starczy do weryfikacji ?
edit 2 : wyslalem im emaila do supportu ze scanem , wplacilem 25 na mb i wyplacilem wstepnie 400 zl zobaczymy co bedzie ? dlugo wyplacaja ?
edit3 : dzieki M@estro ;)
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Panowie jak wy przelewacie ta kase ? ja mam co takiego :

niby mam 230 ojro i 15 free krecen ale jakos nie wierze ,ze tyle wygralem . A przelac chyba nie moge

ok przelalem na zaklady :
i teraz pytanko moge to normalnie wyplacac ? czego potrzebuje betsafe dowodzik starczy do weryfikacji ?

edit 2 : wyslalem im emaila do supportu ze scanem , wplacilem 25 na mb i wyplacilem wstepnie 400 zl zobaczymy co bedzie ? dlugo wyplacaja ?

edit3 : dzieki M@estro ;)
o kurde i to wszytko z 3 spinow ???? :spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom