>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe znowu 3 spiny!

artur202 4

artur202

Użytkownik
Ale przecież w regulamiie pisze że na ruletce nie można obracać...

Maestro
Ja nie obracałem. Moim zamiarem było transferowanie kasy do buka. I nie zazdrośc, bo to nie ładnie.


ziomek9mc
na górze w kasynie po prawej masz pomarańczowy napis TRANSFER kliknij wrzuć transfer z kasyna do sport i wpisz kwote którą masz powyzej wygranej i powinno być ok.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
No wlasnie tak robie... i włancza mi sie to okno ze jaki mam obrót zrobic i ze jak wypłace to strace bonus...
Hmm to okienko o którym mówisz wyskoczyło mi raz wtedy chcuałem przelać kasę z wygranej a za każdym razerm jak wygrywałem 2 euro przelewałem bez problemu.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Hmm to okienko o którym mówisz wyskoczyło mi raz wtedy chcuałem przelać kasę powyżej wygranej a za każdym razerm jak wygrywałem 2 euro przelewałem bez problemu.
ziomek9mc ma rację, bo teoretycznie nie powinno się dać tego przelać bez obrotu :-D
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Bo to jest tak ze mozesz przelac wszystka kase ta która wygrałes na 3 darmowych spinach ???? Np jak ja wygrałem 16.50 EuR a przed chwila ugrałem 17.50 to moze 1 EuR wypłacic... ???? )
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Bo to jest tak ze mozesz przelac wszystka kase ta która wygrałes na 3 darmowych spinach ???? Np jak ja wygrałem 16.50 EuR a przed chwila ugrałem 17.50 to moze 1 EuR wypłacic... ???? )

lolllllll własnie o tym ci mówiłem .hehehe:-D przeczytaj moje posty powyżej, wynika z nich dokładnie to samo co napisałeś.
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Maestro
Ja nie obracałem. Moim zamiarem było transferowanie kasy do buka. I nie zazdrośc, bo to nie ładnie.
Źle mnie zrozumiałeś ???? Gratuluje wygranych, ale ja myślałem że się po prostu tak nie da. Ugrałem sobie około 5E, no to bd grał tak jak Ty ????
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Po raz pierwszy spotykam sie z sytuacja gdzie od zlecenia wyplaty dochodzi ona na mb po doslownie 2 minutach... Wielki plus dla betsafe. pzdr
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
przelalem przeszlo 30 zl na zaklady; caly czas gralem w devils deligts i nadwyzke bonusu od razu transferowalem na zaklady; promo jak zwykle na +
p.s. mam pytanie odnosnie tego paska z duszami w devils delihts; mam go prawie w calosci zapelnionego, jakbym pogral jeszcze troche to mozliwe zeby sie udalo, tylko nie wiem czy jakis bonus jest za to ?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
przelalem przeszlo 30 zl na zaklady; caly czas gralem w devils deligts i nadwyzke bonusu od razu transferowalem na zaklady; promo jak zwykle na +

p.s. mam pytanie odnosnie tego paska z duszami w devils delihts; mam go prawie w calosci zapelnionego, jakbym pogral jeszcze troche to mozliwe zeby sie udalo, tylko nie wiem czy jakis bonus jest za to ?
masz wtedy free spiny, tylko inne niż te z normalnej gry, nie zawsze dają ale jak dadzą to sporo :-D
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
przelalem przeszlo 30 zl na zaklady; caly czas gralem w devils deligts i nadwyzke bonusu od razu transferowalem na zaklady; promo jak zwykle na +

p.s. mam pytanie odnosnie tego paska z duszami w devils delihts; mam go prawie w calosci zapelnionego, jakbym pogral jeszcze troche to mozliwe zeby sie udalo, tylko nie wiem czy jakis bonus jest za to ?
juz ci tłumacze

na końcu jak dojdzie do końca to jest chyba 10 czy 15 freespinów ale płaci ostro i zależy od ciebie na jakiej stawce grasz znaczy sie na jakiej stawce grasz i dobijesz ostatniego duszka to na takiej stawce ci płaci
mozesz sobie przetestować grając dla zabawy i dobić duszki do końca :p
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
juz ci tłumacze

na końcu jak dojdzie do końca to jest chyba 10 czy 15 freespinów ale płaci ostro i zależy od ciebie na jakiej stawce grasz znaczy sie na jakiej stawce grasz i dobijesz ostatniego duszka to na takiej stawce ci płaci
mozesz sobie przetestować grając dla zabawy i dobić duszki do końca :p
myslalem zeby grac najnizsza stawka, czyli 0,01 na monete, aby dobic te duszki do konca

ale jesli dobije do konca, to spiny beda na 1 linie tylko chyba
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
no niestety ale jak dobijesz tak że bedzie ci brakowało 1 czy 2 duszki do warto zaryzykować i dać te 20 lini i lepszą stawke

a i mam takie pytanko jak przelać na zakłądy :????? bo mam 11 euro
 
D 0

dikimow43420

Użytkownik
ale chodzi mi czy po tych 3 freespinach można coś przelać dawałem nawet 1 euro czy sie da i nieprzelewa ???? czyli teraz co ugram z tych 11 to moge przelać ????
 
marcinku 0

marcinku

Użytkownik
tak, jesli nie masz obrotu, to mozesz przelac jedynie nadwyzke
np. ze spinow masz 10E, ugrales na 14, wiec 4E mozesz przelewac
 
Do góry Bottom