>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Moja wpłata się pojawiła, ale to świadczy o tym, że support sam jest cały zakręcony. Mówili, że pieniądze wrócą na kartę...
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
kurde cos im sie wali i to nawet kasynko black ktorego tak nie lubialem ale ostatnio zmienilem zdanie o nim ;) a szkoda
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
wychodzi na to, że najszybszą i najsprawniejszą formą składania depozytu jest paysafecard . Z ciekawości aby zobaczyć jak to funkcjonuje dokonałem przelewu poprzez przelewy24 i czekam non stop na potwierdzenie, że przelew dotarł. Masakra jakaś... Napisałem do supportu niech się tłumaczą ;)
 
I 14

ice05

Użytkownik
RAfi i dotarla kasa ? bo tez wplacilem i dalej wisi wplata... powiedzieli na czacie ze doszly pieniadze ale maja problemy techniczne...
 
M 4

msq

Użytkownik
Maja jakies problemy ciągle, ale ja dziisaj na czacie zapytalem o to i w ciagu 10 minut kase dostalem na konto. Ale, troche mnie betsafe rozczarowal ostatnio. Gralem zaklad na gemy serwisowe w tenisie kobiet. I najpeirw mi rozliczyli jako wygraną kupony po kursie 2,7 2,4 (zagralem na przełamania) a potem jako zwrot. Tłumacząc, że kursy były wystawione odwrotnie. Troche zabawne, że w 4 gemie meczu kurs wg nich na obronienie serwisu powinien wynosic 2,7 a na to, że zostanie przelamana 1,4. Tym bardziej, że to był mecz przed którym kurs na poszczególne zawodniczki wynosil 1,83-1,83. No ale z systemem sie chyba nie wygra. Takie ich prawo.. Generalnie łącząc fakt tego zwrotu i problemów z wpłatą, ja osobiście noszę się z zamiarem zmiany bukmachera.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Jak tam wypłaty na konta bankowe wyglądają ? Ociągają się, czy może załatwiają je w ciągu kilkudziesięciu godzin ? ; )
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Jest poniedziałek – jest FreespinMania! Po raz kolejny i na pewno nie ostatni mamy dla Was 100 darmowych spinów, które możecie zdobyć w prosty sposób! Zapraszamy do udziału! Zasady są bardzo proste i najważniejsze – nie musiałeś dokonać depozytu, by wziąć udział! Oto, na czym polega konkurs:
1. Poniżej macie listę pięciu gier
2. W komentarzach do tego postu wpisujecie nazwę gry z listy, na którą Waszym zdaniem mamy w tym tygodniu darmowe spiny (gra wybrana jest przez nas oczywiście wcześniej)
3. Spośród uczestników wybierzemy losowo 10 osób, które otrzymają na swoje konto 10 darmowych spinów na tę grę
4. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w weekend (piątek, sobota lub niedziela) na naszym blogu.
Gry na dziś:
1. Mega Fortune
2. Fruit Shop
3. Dragon Island
4. Flowers
5. Devil’s Delight
W tym tygodniu swoje typy zostawiacie do piątku, godziny 12.00.
Powodzenia!
Zasady i warunki:
1. Udział w zabawie mogą wziąć jedynie osoby, które mają konto w Betsafe.com.
2. Możesz złożyć tylko jedno zgłoszenie dziennie.
3. Propozycje należy wpisywać KONIECZNIE z adresu mailowego zarejestrowanego na Twoim koncie gracza w Betsafe.com. Inne zostaną odrzucone. Nie wpisujcie za to loginu na swoje konto, a jedynie imię lub pseudonim.
4. Możliwe jest tylko jedno zgłoszenie na osobę, domostwo, adres IP, etc.
5. Uczestników obowiązuje regulamin dotyczący korzystania z konta Betsafe (m.in. jedno konto na domostwo, adres IP, etc).
6. Zwycięzcy otrzymają po 10 spinów na zwycięską grę na swoje konto gracza w Betsafe.com.
7. Wygraną z darmowych spinów należy obrócić 35x zanim będzie można nimi swobodnie dysponować w ciągu trzech dni od otrzymania spinów na konto.
8. Gra we wszystkie gry w Kasynie Red będzie wliczała się do wymagań dotyczących obrotu, ale niektóre z gier będą w tym miały większy udział od innych. Poniżej przedstawiona jest lista wymagań dla każdej z indywidualnych rodzajów gier:
* Maszyny Wrzutowe, Video Maszyny Wrzutowe, Gry Loterii i Inne Gry: 100%
* Gry Stołowe: 40%
* Wszystkie gry Black Jack, Wszystkie Gry Ruletki, Wszystkie Gry Video Pokera, Baccarat, Punto Banco i Oasis Poker: 5%

więcej na Betsafe
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Robił ktoś wypłatę na rachunek bankowy? Napisane jest, że od 1-3 dni roboczych. Jeżeli dyspozycję złożyłem w niedziele, to raczej rozpoczęcie procesu wypłacania kaski ruszyło od wczoraj. Nadal kasa nie zeszła z salda na betsafe.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Robił ktoś wypłatę na rachunek bankowy?
Zamiast zadawać głupie pytania wystarczy przeczytać kilka postów powyżej...
Skoro masz kasę na koncie, to albo nie zleciłeś wypłaty, albo została ona cofnięta (zapytaj supportu z jakiego powodu)... Kasa jest zazwyczaj następnego dnia na koncie, więc w takim przypadku byłaby dziś popołudniu lub jutro rano.
Co do Twojego poprzedniego wpisu, to jest do tego odpowiedni dział i tu nie wrzucamy takich informacji to raz, a dwa to nie wiem, po co wrzuciłeś cały regulamin itd, skoro jest to konkurs cykliczny, każdy go zna i już nie raz i nie dwa info nt.niego było w odpowiednim temacie...
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Witam, ugralem na tym buku troche kaski, chcialem wyplacic sobie 50zl, przyslano mi ze prosza o skan dowodu oraz rachunek nie starszy niz 3 miesiace, wszystkie rachunki placa rodzice, czy to musi byc rachunek oplacony konkretnie przeze mnie ? czy moze byc oplacony przez kogos innego wazne ze adres sie zgadza?
Podobną sytuację mam... napisałem już do supportu oczywiście, co robić w takiej sprawie, jednak doczekać się na odpowiedź to naprawdę trzeba mieć cierpliwość... Może już ktoś, kto miał podobny przypadek, podzieli się rozwiązaniem alternatywnym? ;)
 
Z 0

zyhu

Użytkownik
Betsafe.com są to zwykli złodzieje i oszuści. Moja matka ma tam konto u nich bo gra czasem w pokera, a w zasadzie to miała bo zostało zablokowane. Na weekend namówiłem ją do postawienia kuponu który wygrała(typy były moja) ona osobiście stawiała. Gdy czekała na rozliczenie kuponu trwało to ponad 40 min, zaczynały się kolejne spotkanie na które chciałem żeby ona mi postawiła pieniądze, ze zdenerwowania napisałem do Biura obsługi i w polu &quot;imie&quot; podpisałem się swoim imieniem(Matka sama się zalogowała, i się zgodziła żebym do nich napisał). Więc dobra już tam zablokowali, kazali wysłać mojej matce dokumenty potwierdzające że to ona jest właścicielem konta, wszystko zostało wysłane(skan dowodu, rachunek, i screen banku z Danymi i nr konta). Nagle na e-mail przychodzi wiadomość:
&quot;We will now manually withdraw your deposit of 60 PLN. The winnings have been confiscated due to you have admit that you’re not the one that owns the account.
Your account will remain closed. Your deposited funds will be on your bank account within 3 banking days. &quot;
Na koncie znajdowało się 160zł, a więc 100zł więcej niż chcą zwrócić. Jakim prawem ? ona zawierała zakład, ona wygrała, moje pieniądze, tak czy nie?. Moim zdaniem coś takiego podlega pod kodeks karny o kradzież klienta, oszustwo klienta, pewnie nawet i o wyłudzanie pieniędzy co z tego że odeślą depozyt jak na koncie znajdowało się 160zł, więc nie wywiązywanie się z umowy jaką jest FIRMA BUKMACHERSKA. Jest to kpina i śmiech z klientów, każdy kto wygra zakład ma mieć cofnięty depozyt ???. UWAGA SĄ TO ZŁODZIEJE, NIE POLECAM NIKOMU TEGO BUKA!!!!
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Gdyby wszystko było w porządku nie robiliby problemu dla głupich 100 zł. W ogóle napisali Ci z jakiego powodu konto zostało zamknięte. Jakim prawem zamknęli Ci konto ? Radze przeczytać regulamin bukmachera. Kodeks karny ? Kradzież klienta ? Oszustwo ? Wyłudzanie ? Radzę zapoznać się jaki status w Polsce mają zakłady bukmacherskie online.
Problem wynikł pewnie z tego, że podpisałeś się swoim imieniem pod wysłaną wiadomością. Betsafe uznało, że to Ty grasz pod danymi matki, i stało się jak się stało. Nikt Cię nie okradł.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
dokładnie ... jakby miał 18 lat grałby na swoim koncie normalnie a tu robi jakieś szopki , lepiej wypisywać tutaj bzdury niż spytać co i jak
 
M 4

msq

Użytkownik
Mam sprawę do forumowiczów. Zagrałem zakład under 1,5 na połowę ( tak mi sie przynajmniej wydawało, a wręcz jestem tego przekonany) po kursie 1,8. Po polowie wchdoze w zakłady, a tam widnieje, że zakład jest na cały mecz. W peirwszej chwili mówię ok, moja pomyłka (chociaż mało prawdopodobna bo ja gram under/ over tylko na polowy, wiec z rozmachu nawet małe prawopodobienstwo, żebym sie pomylił). Nie było by nic dziwnego gdyby nie to, że w przerwie meczu kurs na under 1,5 bramki wynosił 1,85. Trochę już w zakładach siedzę i nie bardzo przyjmuję argument Pani z obsługi, że &quot; do przerwy jest 0:0 więc kurs sie nie zmienił&quot;. Co Wy na to? Czy możliwe żeby kurs się nie zmienił? - własciwei to zmienił o 0,05 przez 45 minut. Czy może błąd systemu Betsafe? - i nie zrozumcie mnie źle, to żadna próba wyłudzenia, czy coś w tym stylu. Ja nie odrzucam opcji, że sam się pomyliłem, zastanawia mnie tylko ten kurs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom