>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
anzelmo 199,6K

anzelmo

Użytkownik
chodzi wam normalnie ich stronka?Macie dostęp do ich bloga?Ja od wczoraj nie mogę wejsc..

ps.sorki za spam nie doczytalem jednej strony...
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Blog niestety nie działa. Pracujemy nad tym. Działa strona Betsafe.com. Dzisiejszy konkurs Mecz Dnia przeprowadzamy na naszym profilu na FB.
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Ten bukmacher to jest żart, mają problemy z wpłatą kartami, nie odpisują na maile...
Nie wpłacajcie tam kartą bo zostaniecie poinformowani, że jest problem i otrzymacie zwrot na kartę w przeciągu 3 dni roboczych... Pełna amatorszczyzna.
Zdezaktywować na okres problemów możliwość wpłaty kartą i zamieszczenie stosownej informacji to dla nich za dużo.
Lepiej żebyś się głowił co to za błąd i próbował bezskutecznie się tego od nich dowiedzieć...
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
No tą informację dostałem na czacie, że do 3 dni roboczych otrzymam zwrot, bo na mailu gdzie dokładnie wyjaśniłem co to za błąd ze screenami itd nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
Faktycznie coś nie tak. Dziś zrobiłem przelew przez p24, wszystko przebiegało pomyślnie do czasu automatycznego wysłania potwierdzenia wpłaty do serwisu betsafe ... wtedy strona siadła i nie chciała się załadować. Pieniążków nie ma ani na koncie w serwisie ani w bankowym ... Jestem ciekaw jak się sytuacja rozwinie.
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Faktycznie coś nie tak. Dziś zrobiłem przelew przez p24, wszystko przebiegało pomyślnie do czasu automatycznego wysłania potwierdzenia wpłaty do serwisu betsafe ... wtedy strona siadła i nie chciała się załadować. Pieniążków nie ma ani na koncie w serwisie ani w bankowym ... Jestem ciekaw jak się sytuacja rozwinie.
mając ten tytuł przelewu : p24-...
skontaktuj się z infolinia Przelewów24 i wyjaśnij sprawę dla świętego spokoju.
 
faro09 2

faro09

Użytkownik
wlasnie nad tym pracuja ... ale jeden cwaniak powiedzial ze moze to zajac nawwet 48 godzin... po czym go troche wysmialem... ale nic ja mam miec hajs przed 20.
 
D 8

dyniek89

Użytkownik
Faktycznie coś nie tak. Dziś zrobiłem przelew przez p24, wszystko przebiegało pomyślnie do czasu automatycznego wysłania potwierdzenia wpłaty do serwisu betsafe ... wtedy strona siadła i nie chciała się załadować. Pieniążków nie ma ani na koncie w serwisie ani w bankowym ... Jestem ciekaw jak się sytuacja rozwinie.
Mam tą samą sytuację. P24 utworzyło przedpłatę, ale gdy próbuję skorzystać z przedpłaty to strona wiesza się w momencie wysłania potwierdzenia do buka, na jednej z przeglądarek wyskoczył komunikat &quot;brak połączenia z serwerem betsafe.com&quot;

Maila do betsafe wysłałem koło 14:00, jest 22:30 i odpowiedzi brak. Pozostawię to bez komentarza.
 
angelus 46

angelus

Użytkownik
Czyli pozostaje czekanie. Pieniądze prędzej czy później się znajdą, ale takie sytuacje nie najlepiej świadczą o betsafe ...
 
kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Problem w tym, ze za nic nie płacę ^^ Telefon na matkę, ewentualnie kartą w sklepie..

EDIT///
Dobra posłałem co miałem, zobaczymy co odpiszą. Jeśli chodzi o buka to nie polecam. Tragiczny support drogą mailową, na stronie lepiej nie jest. Podczas jednej rozmowy z supprotem koleś pisał jakby był nieźle wypity. Tragedia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom