>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
M 11

mody18

Użytkownik
Witam, chciałem właśnie zlecić pierwszą wypłatę przelewem bankowym, ale przy weryfikacji konta pisze, że numer jest nieprawidłowy, chociaż z niego wpłacałem pieniądze. Co mam zrobić dalej żeby wypłacić ?
 
mihi 0

mihi

Użytkownik
Po co im aż tyle dokumentów? Dowód z reguły wystarczył. Nie boicie się że mogą w jakiś sposób wykorzystać te dane?(np. wziąć pożyczkę itp.)
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Po co im aż tyle dokumentów? Dowód z reguły wystarczył. Nie boicie się że mogą w jakiś sposób wykorzystać te dane?(np. wziąć pożyczkę itp.)
1. Zapewne mieli sporo wyłudzeń.
2. Jeśli potrafisz wziąć pożyczkę mając skan dowodu osobistego i rachunku to podeślę Ci swoje papiery, a pieniędzmi się podzielimy.
 
kubabed 0

kubabed

Użytkownik
Czy można na betsafe wpłacić poprzez przelewy24 z konta innej osoby? Oczywiście ewentualna wypłata na konto posiadacza konta z Betsafe?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Muszę pochwalić Betsafe. Szybkość wypłat na konto bankowe w tempie piorunującym. Tego samego dnia kasa na koncie (przy porannej wypłacie), weryfikacja też przebiegała całe 15 minut po wysłaniu dokumentów, support też służy pomocą a i oferta bardzo ciekawa ????
Szczerze polecam ????
 
O 3

okioki

Użytkownik
Betsafe omijajcie!!!! OSZUŚCI!!!!!!!!!!
Wszystko pięknie dopóki wpłacacie kasę, biorą prowizję od gry.
Schody zaczynają się gdy próbujecie wypłacić kasę. Kombinują na wszystkie strony
żeby do tego nie dopuścić. A to regulamin, to IP nie pasuje itp. Kombinacje w grach.
Wygrywają podstawieni. W zakładach sportowych kombinacje, unieważnienia.
Wszystko w momencie gdy coś wygrasz. O S Z U Ś C I
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 60

wichniar

Użytkownik
Niestety muszę potwierdzic opinie powyzej. Wszystko jest ładnie i pięknie póki nie ugra się jakiejś ładnej sumki, wtedy zaczynają sie schody. Nie da się nic ugadac, decyzja zostałała podjęta na zasadzie takiej i takiej i już nawet odpowiedzi od nich nie otrzymuję. Zdecydowanie odradzam oszustów!!!
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Hmm nie wiem o jakich większych kwotach piszecie, ja ostatnio wypłaciłem od nich ponad 8 tys PLN i kasa była na moim koncie bankowym po 5h. Weryfikacja też jak wyżej napisałem trwała 15 minut
 
D 0

damiano12

Użytkownik
Betsafe lipny support
witam support betsafe to sami debile nie wiedzą sami co mówią jeden koleś mówi tak drugi inny inaczej poprostu same czyby tam pracują... bez kompetencji...a jak pytam o coś to działają jak maszyna powtarzają się kopiując jeden teks....porażka żałosna firma
 
F 0

fantasti

Użytkownik
Sprawa ma sie tak...
przez wiele lat od momentu powstania betsafe korzystalem z darmowych spinow itp... nigdy nie bylo problemow. Nawet wyplaty przychodzily szybko i skutecznie
Dzis rano z okazji promocji 7 dniowych bonusow w kasynie zakrecilem za darmowe spiny.... wygralem 5 euro .... wykonalem obrot... wyszlo 10 dolarow.
Zagralem w pokera turniej za wpisowe 2,20 udalo sie wygrac 81 dolarow zajmujac drugie miejsce.
No i się zaczęło... Najpierw prosba o depozyt ponieważ wyskoczyła informacja, że nie robiłem wczesniej. Co mnie bardzo zdziwiło, gdyż wczesniejsze wypłaty dochodziły bez zadnych problemów. Fajnie szybko i sprawnie udało się wpłacic. Próba wypłaty i kolejne niepowodzenie. Co się okazuje support zarządał dowodu, prawa jazdy i wyciagu z konta/mb. Wszystko wysłałem. Po kilku minutach dostaję informację, że zarówno wygrana jak i cala kase zostaje zabrana przez firme BETSYF i moje konto zostaje zablokowane. Powodem jest to, że ktoś korzystał z tego samego ip. Co może zaciekawić gdyż od kilku dni dopiero mam nowy internet i taka sytuacja raczej stać się nie mogła. Posiadam jedno od zawsze konto na BETSYF
Przy próbie rozmów z niejakim P. Grzegorzem na Livechacie usłyszalem wiele punktow z regulaminu w którym wynika ze wygrana z POKERA pochodzi z promocji bonusowej i dzięki temu maja podstawę, żeby zablokować konto calkowicie plus ZABRAĆ wygrane i środki bezzwrotnie. Oprócz tego osoba z supportu potwierdziła, że minimalna wyplata dla Polakow to 25 zł z czego nie moge oczywiscie skorzystać i nie moge wyplacic wplaconego depozytu. Czyli podsumowując BETSAFE dyma klientów na każdym kroku. Nie pierwszy i nie ostatni pewnie ich wybryk.
Dlatego w 100% polecam serdecznie wszystkim jakże zje**** i niekompetentną firmę do bezpiecznej gry
 
A 6

akh

Użytkownik
Fantasti, zaniepokoiles mnie swoim wpisem. Tez dzis wygralem ponad 60 euro z tych darmowych spinow i zlecilem wyplate na MB. Mam nadzieje, ze obejdzie sie bez takich &quot;atrakcji&quot; jak u Ciebie...
EDIT: Powinienem napisać, że weryfikacja, jak i wypłata pieniedzy wygranych z darmowych spinów przebiegła bez najmniejszych problemów.
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Dobra, up up.
Były ostatnio jakieś przypadki zamykania kont? Czy już coraz rzadziej?
Bo buk niby fajny, tylko o wypłaty się martwię.
Czy odwołanie do tam jakiejś organizacji nadzorującej z Malty da coś w przypadku zablokowania?
 
M 3

mariomatt

Użytkownik
Witam,
Zleciłem wczoraj o godzinie 19.12. wyplate na konto bankowe w mbanku. Czytam ,że wypłaty realizowane są w tym buku najpóźniej na nastepny dzień roboczy. Ja jeszcze nie mam kasy na koncie . Zlecał może ktoś wyplatę na mbank? Jak tak to jak długo szły pieniądze. Z góry dzieki za odpowiedź. Pozdrawiam.
Dodam jeszcze, że jak wypłacałem 9 marca (sroda) o godzinie 11.27. to pieniądze były na koncie nastepnego dnia.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Mysłę ,że warto poczekac , jeszcze jeden dzień, z betsafe nie miałem kłopotów z wypłatami idzie 1 do 3 dni , nie weim jak jest przy wiekszych sumach
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Witam
Chcialem zaczac grac u nich MLB bo maja ciekawe kursy na pewne zdarzenia, ale przeczytawszy wszystkie opinie chyba zrezygnuje. Nie ma sensu pchac sie w same problemy i klocic sie pozniej o swoje pieniadze. Wiem ze czesc wyrazanch tu opinii jest przesadzona bo czesto wina lezala po stronie graczy, ale ale byly tez wypowiedzi ludzi ktorzy maja tu wyrobiona opinie. Oni rownierz pisali o narastajacych problemach u tego buka.... Mam pytanko gdzie najlepiej grac akumulatory MLB poza bet365 ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom