>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ma ktos moze jakies doswiadczenia z wypłatami z Betsafe? Własnie zleciłem wypłatę na konto, wczesniej wplacałem przez Przelewy24. Czy dodatkowa weryfikacja to standard, czy moze obejdzie sie bez tego? Dodam ze to moja pierwsza wypłata u tego buka.. Gdy zapytałem o to na chat support to powiedzieli mi ze tylko jesli bedzie trzeba dodatkowych dokumentów to dadzą znać e-mailem.. Będę wdzięczny za jakies info bo nie chciałbym czekać do przyszłego tygodnia przez jakieś niedopatrzenie...
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Ma ktos moze jakies doswiadczenia z wypłatami z Betsafe? Własnie zleciłem wypłatę na konto, wczesniej wplacałem przez Przelewy24. Czy dodatkowa weryfikacja to standard, czy moze obejdzie sie bez tego? Dodam ze to moja pierwsza wypłata u tego buka.. Gdy zapytałem o to na chat support to powiedzieli mi ze tylko jesli bedzie trzeba dodatkowych dokumentów to dadzą znać e-mailem.. Będę wdzięczny za jakies info bo nie chciałbym czekać do przyszłego tygodnia przez jakieś niedopatrzenie...
Wszystko zależy od nich a również od kwoty wypłaty ... Ja za 1 razem wypłacałem 200 zł i nic nie chcieli ... za miesiąc wypłacałem 5500 to już chcieli dokumenty
 
R 0

rafa91

Użytkownik
Muszę pochwalić betsafe za błyskawiczne przelewy. U żadnego buka nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, aby przelew zlecony wieczorem był na moim koncie już następnego dnia rano. Naprawdę polecam tego bukmachera, mają też świetną ofertę i wysokie kursy.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
mają też świetną ofertę i wysokie kursy.
To fakt, ale w szybkości limitowania też niestety są w ścisłej czołówce. Chyba, że coś się zmieniło, może chociaż system wyświetlania aktualnego limitu? Ktoś wie czy dalej jest zgadywanka za ile można, a za ile nie?
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
czy ktoś próbował się dzisiaj dostać na stronę betsafe ?? Czy ktoś ma jakieś ino ażeby mieli przeprowadzać jakies prace ? Bo wyskakuje mi błąd !!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
czy ktoś próbował się dzisiaj dostać na stronę betsafe ?? Czy ktoś ma jakieś ino ażeby mieli przeprowadzać jakies prace ? Bo wyskakuje mi błąd !!
Mieliśmy drobne kłopoty, ale już dawno udało nam się z nimi uporać. Przepraszam za tę przerwę. Mam nadzieję, że w przyszłości się ona nie powtórzy.
Pozdrawiam,
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Też jestem fanem tego bukmachera, ale dziś znowu pojawiły się jakieś problemy techniczne. Ostatnio niestety co raz częściej, mam nadzieję, że to przejściowe problemy. A co do wypłat to Betsafe prezentuje się pod tym względem wyśmienicie.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Mieliśmy drobne kłopoty, ale już dawno udało nam się z nimi uporać. Przepraszam za tę przerwę. Mam nadzieję, że w przyszłości się ona nie powtórzy.
Pozdrawiam,
nic do Was nie mam ale śmiesznie to brzmi jak problem jest co parę dni i trwa długo dosyć.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
No i skusiłem się na powrót, ale niestety Betsafe nie przebacza - limity jakie były takie są, czyli niskie i ukryte.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Ostatnio trochę wypłaciłem od nich i dzisiaj się loguję a tam informacja , że zamknęli mi konto. Na początku miałem dobre zdanie o nich bo nie było problemu z wypłatami. Jak człowiek by tylko wpłacał i wszystko by szło do nich to byłoby ok jak jednak w drugą stronę to zamykają konta. Minus nie polecam.????
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Oszuści. Grałem sobie u nich kilka ładnych miesięcy i wszystko było dobrze jak wpłacałem kaskę. jak wygrałem w jednym z konkursów organizowanym na forum to mi zamknęli konto. Podpierając się regulaminem. czemu tego nie zrobili wcześniej. Nie polecam.
 
S 0

storhelius

Użytkownik
to jakies niepokojące te wiadomości powyżej...jak to zamykają konto bo ktoś coś wygrał? o co tez chodzi z tymi limitami? jak ktoś dużo i często wygrywa ( mi się to niestety nie zdażyło w dużej skali) to nakładaja limity obstawiania np 20 pln?
Mam tez pytanie bo chciałem się przeniesc z betclica do betsafe z uwagi na dobrą oferte tenisową. Ja zawsze dokonywałem wpłat i wypłat kartami kredytowymi (przy MC wypłata przelewem na konto powiazane z kartą MC). Tutaj czytam w regułach ze nie ma mozliwosci wypłat na karty kredytowe z powrotem wplaconych srodków a jedynie przelew bankowy na zwykłe konto. Czy tak jest w istocie?
Martwi mnie tez wymóg posiadania rachunków, opłat...ja akurat jako takich nie bardzo posiadam (uwierzcie ze jest to mozliwe) - czy jest cos innego co moze to zastąpic? skany kart, dowodu oczywiscie no problem. Pozdrawiam
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Martwi mnie tez wymóg posiadania rachunków, opłat...ja akurat jako takich nie bardzo posiadam (uwierzcie ze jest to mozliwe) - czy jest cos innego co moze to zastąpic? skany kart, dowodu oczywiscie no problem. Pozdrawiam
Gram w betsafe dłuższy czas i nie musisz posiadać żadnych rachunków wystarczy skan karty twoich danych na niej i skan dowodu i drugiego dokumentu np prawka lub paszportu i to wystarczy tak przynajmniej było w moim przypadku pozdro
 
ths 0

ths

Użytkownik
Witam,

Wczoraj dokonałem trzech depozytów do Betsafe na kwotę 1450 pln. Po zakończeniu zdarzeń miałem 1615 pln na koncie. Puściłem kupon za 115, 1400 zleciłem do wypłaty i 100 zostawiłem.
Rano zaglądam wypłata anulowana, brak weryfikacji tożsamości.
Żądają 2 dowodów tożsamości i uwaga zdjęcia karty z której ostatnio wpłacałem 8 miesięcy temu i której ważność minęła. Dodam, że była to karta mojego brata a wczorajsze depozyty z mojego konta opcją Przelewy 24.
Wysłałem dowód i prawo jazdy,a oni nadal żądają skanu karty.
Więc tłumaczę na czacie, że nie mam dostępu do jego konta to oni dołożyli jeszcze potwierdzenie depozytu sprzed 8 miesięcy, dowód brata i jego zgodę na piśmie na korzystanie i depozyt z karty.

Pytam co to ma za związek z wczorajszymi depozytami, a oni mi teksty z regulaminu.
Nie dam się oszukać na zamknięcie konta za naruszenie regulaminu bo mają moję 1450 złoty które wczoraj wpłaciłem.

Dodam, że brat wyjechał i nie mam z nim kontaktu tymczasowo.

Co robić??
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Betsafe kilka miesięcy temu zaostrzył weryfikację, więc nie ma się co dziwić. Twój problem jest taki, że złamałeś regulamin, więc lepiej kombinuj po dobroci, niż po złości. Jeśli upierają się, że chcą tego potwierdzenia depozytu, dowodu brata i jego zgody to prawdopodobnie się bez tego nie obejdzie. Myślę, że to z ich strony i tak jakieś ustępstwo, bo zobowiązałeś się korzystać tylko ze swoich &#39;instrumentów finansowych&#39;. Jeśli nie masz kontaktu z bratem to pozostaje chyba tylko czekać. Argumenty są po ich stronie i tego nie przeskoczysz.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ode mnie też chcieli 2 dokumentów i rachunku, więc to już raczej standard w ich wykonaniu... Dla odmiany Ladbrokes nawet nie potwierdzał tożsamosci.
A co do powyższego problemu, oj wydaje mi się, że będzie lipa, bo regulamin ewidentnie złamany:?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Wg regulaminu można korzystać tylko z instrumentów, których jesteś prawnym właścicielem. Zrobiłeś inaczej. Z ich punktu widzenia mogłeś równie dobrze ukraść te pieniądze - wpłata cudzą kartą, a teraz nie jesteś w stanie dostarczyć dokumentów i upoważnienia. Wątpię, żeby było jakieś inne rozwiązanie tej sytuacji niż dostarczenie im tego czego wymagają. Wpłacając nie swoją kartą dałeś im do ręki argumenty do czepiania się, a teraz masz tego efekty.

Nawet jeśli będziesz chciał składać skargę do organu nadzorującego to bardzo marne szanse, żeby przyznali Ci rację. Mało tego jeśli wykopiesz topór wojenny to i oni mogą zaostrzyć swoje stanowisko i na tym stracisz. Na Twoim miejscu starałbym się jak najszybciej skompletować i wysłać im dokumenty, bo to chyba łatwiejsza droga wyjęcia pieniędzy.
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Tak jak koledzy wyzej piszą spróbuj zdobyć te dokumenty , które oni chcą , a jesli niema takiej mozliwosci to pisz do nich o zwrot depozytów wczorajszych bez wygranej bo raczej niema tutaj możliwości żeby Ci zamkneli konto razem z depozytami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom