>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy też dostaliście emaile z przeprosinami i info o freebecie 100zł.
Przepraszamy za problemy techniczne – zagraj na nasz koszt!
Witaj Pawel,
W dniu wczorajszym mogłeś doświadczyć problemów z obstawianiem zakładów sportowych i zakładów sportowych na żywo w Betsafe.
Nie może to jednak specjalnie dziwić biorąc pod uwagę ilość szalonych ofert na piłkę nożną jakie mieliśmy w ostatnim czasie.
W ramach przeprosin za problemy przyznaliśmy Tobie Zakład Bez Ryzyka do 100 PLN .
Zgadza się, postaw zakład w ciągu następnych 7 dni na Premier League i jeżeli przegrasz zwrócimy pieniądze.

Cieszymy się, że jesteś częścią rodziny Betsafe i chcielibyśmy by tak zostało. Skorzystaj zatem z naszej oferty Zakładu Bez Ryzyka i obstawiaj bez obaw!
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
TAK DOSTAŁEM ale chciałem zaciągnąć bliższych info. odnośnie bonusu niestety konsultant przeprosił że w chwili obecnej maja problemy tech.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Regulamin tej promocji
•Twój pierwszy zakład za 50 PLN lub więcej (do 100 PLN) pomiędzy od 13:00 CET 18 sierpnia do 23:59 CET 25 sierpnia będzie użyty jako Zakład Bez Ryzyka.
• Aby zakwalifikować się do niniejszej kampanii, stawka kuponu musi wynosić minimum 50 PLN . Kwota może być większa, ale zwrot w przypadku przegranej może wynieść maksymalnie 100 PLN .
• Wyłącznie pierwszy zakład jest ważny w niniejszej kampanii promocyjnej. Aby otrzymać bonus, niniejszy zakład musi być zakładem przegranym. Czas złożenia kuponu decyduje, który zakład jest zakładem pierwszym (a nie czas rozstrzygnięcia zakładu).
• Wyłącznie kupony złożone między 13:00 CET 18 sierpnia a 23:59 CET 25 sierpnia 2013 są ważne w niniejszej kampanii promocyjnej. Jeśli złożysz zakład na mecze Premier League (na kuponie nie mogą znajdować się inne zdarzenia) przed godziną 13:00 CET 18 sierpnia, kupon nie będzie wliczony do kampanii. Nie mniej jednak, będziesz miał możliwość złożenia drugiego kuponu, który spełni warunki kwalifikacyjne.
• Zakład musi zostać rozstrzygnięty do godziny 23:59 CET 25 sierpnia 2013, aby kupon został uznany za ważny.
• Zwrot za zakład pojawi się na Twoim koncie w ciągu 24 godzin od jego rozliczenia. Przejdź do “Moje konto” w prawym górnym rogu strony, wybierz “Dostępne bonusy” i będziesz mógł aktywować swój bonus.
• Bonus będzie można odebrać do 31 sierpnia 2013. Jeśli do tego czasu go nie odbierzesz, stracisz szansę na jego wykorzystanie.
• Środki bonusowe muszą zostać obrócone 3-krotnie po kursie całkowitym kuponu 1,5 lub wyższym w naszych Zakładach Sportowych lub Zakładach Sportowych na Żywo zanim ich wypłata lub transfer do innego produktu będą mogły zostać wykonane.
• Bonus wygasa po upływie 30 dni, w przypadku niewykorzystania całej jego kwoty
• Niniejsza kampania jest przeznaczona zarówno dla nowych jak i już istniejących klientów serwisu Betsafe.
• W niniejszej kampanii obowiązują ogólne zasady i warunki serwisu.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Już się ucieszyłem, że w ramach przeprosin za nieczynną stronę dali 100% zakład bez ryzyka, tak jak kiedyś tobet. Niestety zwrot jest na takiej samej zasadzie, jak w poprzednich tego typu promocjach. Czyli zwrot z obrotem 3x minimum 1,50. Ja bym to nazwał zakładem ze zmniejszonym ryzykiem. Jednak wielu osobom nie uda się później obrócić zwrotu. Chociaż zawsze to jakieś ubezpieczenie :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Już się ucieszyłem, że w ramach przeprosin za nieczynną stronę dali 100% zakład bez ryzyka, tak jak kiedyś tobet. Niestety zwrot jest na takiej samej zasadzie, jak w poprzednich tego typu promocjach. Czyli zwrot z obrotem 3x minimum 1,50. Ja bym to nazwał zakładem ze zmniejszonym ryzykiem. Jednak wielu osobom nie uda się później obrócić zwrotu. Chociaż zawsze to jakieś ubezpieczenie :)
Bez żartów ! 300zł obrócić po 1,50 to jak splunąć ???? . Jest to klasyczny freebet na świetnych warunkach. Znam wielu buków, którzy na startowych promocjach dawali 100zł freebet, ale np obrót był po 6x po kursie 2,00, więc ta oferta w ramach przeprosin jest super sprawą. ✅✅✅✅ BRAWA DLA BETSAFE !
 
M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Jeśli ktoś gra na live to omijajcie szerokim łukiem tego bukmachera. Strona chodzi fatalnie - coś obstawić na live graniczy z cudem. 10 razy trzeba &quot;klikać&quot; żeby coś ruszyło, a wtedy jest już za późno bo zmienia się kurs. Ogólnie totalna lipa.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
w betsafe istnieje rowniez wyplata na konto bankowe ? i czy jak wyplacam na konto bankowe to rowniez musze przeslac skan rachunku ?
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dawno u nich nie grałem, a kiedyś przez pewien okres dość sporo. Dostałem jednak ostatnio SMS: &quot;Możesz odebrać dodatkowe 300% do 300PLN, gdy postanowisz ponownie wygrywać z Betsafe&quot;. Słyszał ktoś o tym?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Da się jakoś sprawdzić z kim w parze grało się h2h? Denerwuje mnie to po raz nty, a tym razem nie zrobiłem screena i nie jestem pewny na 100%
 
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Dzisiaj u mnie zażądali weryfikacji po 8 dniach grania, więc chyba różnie jest u nich w tym przypadku, niekoniecznie przy wypłacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom