>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Pod Operą nie działa, teraz jeszcze Explorer też? Korzystam tylko z tych dwóch przeglądarek i nie bardzo mi się uśmiecha instalować nową... :/
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Witam. Mam prośbę o pomoc w sprawie źle rozliczonego zakładu przez Betsafe. Czy na forum jest ktoś w stanie pomóc mi w wyjaśnieniu sytuacji, gdyż Betsafe nie chce naprawić własnego błędu, opieram się na oficjalnym protokole meczowym, natomiast oni na własnym widzi misie.
Chodzi o zakład :
Rzeszów - Unia Leszno.
Pavlic - Michelsen 1
http://www.speedwayekstraliga.pl/plik,174,pge-marma-rzeszow-fogo-unia-leszno.pdf
według regulaminu powinien zostać wygrany, natomiast oni uznali go za przegrany.
Proszę o pomoc.
ale oni maja po 5 punktow z tego co widac wiec jak ma byc wygrany? stawiales na 1 czyli Pavlic tak ?
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Z tego co czytam, to buk nędza przez rozpacz, a oprogramowanie poniżej krytyki. Nie na darmo ktoś tego buka nazwał Betsyf :grin:
Zastanawiałem się, czy po likwidacji Tobetu warto u nich grać, ale z tego co poczytałem, to widzę, że to buk dla mocno zdesperowanych, o bardzo mocnych nerwach. Być może dla łowców bonusów, ale mnie akurat interesuje $$$, a nie jej mrożenie u partyzanckich buków :grin:
 
poeta92 5

poeta92

Użytkownik
Jeszcze lepsza nowina.. wlasnie Betsafe wycofal wiele opcji wyplat. Zostal chyba tylko Skrill. Jeszcze na chacie &quot;pan Jakub&quot; mowi ze opcja Visa nigdy nie byla aktywna i jest przez przypadek na liscie. Zenada bo 2 dni temu przelewalem tam pieniadze..
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Jeszcze lepsza nowina.. wlasnie Betsafe wycofal wiele opcji wyplat. Zostal chyba tylko Skrill. Jeszcze na chacie &quot;pan Jakub&quot; mowi ze opcja Visa nigdy nie byla aktywna i jest przez przypadek na liscie. Zenada bo 2 dni temu przelewalem tam pieniadze..
Też jestem zdziwiony.
Wpłaciłem tam jakiś miesiąc temu pod kilka typów żużlowych.
Obracam delikatnie, gdyż stawek tam wysokich się nie pogra.
Od wczoraj nie mogę wypłacić.
Opcje wypłat usunęli nie informując o zmianie regulaminu.
Standardową zasadą większości buków jest możliwość wypłaty tym samym kanałem co wpłata. Negocjuje z supportem, liczę że umożliwią mi normalną wypłatę.
Skrilla nie mogę używać, ktoś kiedyś shackował mi konto i użył go do nielegalnej operacji. Mimo iż wiele lat byłem użytkownikiem MB, to obecnie nie mogę przebrnąć przez operację przywrócenia konta.
Wysyłałem nawet pocztą do Wielkiej Brytanii dokumenty podpisane przez radcę prawnego. Odpowiedzieli, że mam dostarczyć podpisane przez notariusza i przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego. Na tym powiedziałem stop.
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
U mnie wszystko w porządku jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty:
To kliknij w wypłatę z inną opcją niż skrill i spróbuj przeprocesować.
Edit: Chyba rzeczywiście pracują nad systemem wypłat. Na czacie poinformowali mnie dzisiaj, żebym czekał na odpowiedź mailowo.
 
poeta92 5

poeta92

Użytkownik
Zwykly przelew na konto da rade juz zrobic. Ale szkoda ze nie informuja wczesniej o takich rzeczach tlumaczac sie glupio na live chacie ze &quot;takowa opcja wyplaty byla przypadkowo dodana i nie dziala...&quot; ...
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Zwykly przelew na konto da rade juz zrobic. Ale szkoda ze nie informuja wczesniej o takich rzeczach tlumaczac sie glupio na live chacie ze &quot;takowa opcja wyplaty byla przypadkowo dodana i nie dziala...&quot; ...
Odpowiedź z support na maila po 48h:

Uprzejmie informujemy, że w dniu wczorajszym pojawiły się problemy techniczne na stronie Betsafe, dlatego też opcja wypłaty nie była przez jakiś czas dostępna. Prosimy o ponowna próbę wypłaty środków. Za niedogodności przepraszamy.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
a można wpłacić na poczcie na to konto?
Można
Ogólnie buka nie polecam. Dzień w dzień od rana 6:00 bo o tej wstaje do pracy do godzin 8,9 napis The site is temporarily unavailable due to maintenance. It will be available soon, dzisiaj to już jest przegięcie jest 10 godzina a kuponów nadal nie mogę stawiać, ponieważ widnieje ten nieśmiertelny napis.
 
D 2

darek1994

Użytkownik
Można
Ogólnie buka nie polecam. Dzień w dzień od rana 6:00 bo o tej wstaje do pracy do godzin 8,9 napis The site is temporarily unavailable due to maintenance. It will be available soon, dzisiaj to już jest przegięcie jest 10 godzina a kuponów nadal nie mogę stawiać, ponieważ widnieje ten nieśmiertelny napis.
dzięki za odpowiedź ????
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
ludzie czy ktoś z Was miał coś takiego... postawiłem zakład...i..... i nagle zakład zniknął co jest grane! miałem zero złotych a nagle to co postawiłem się pojawia...co to ma być...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli chodzi o kursy czasami nawet lepszy buk niż czołówka, także fajne promocje np miły gest przy przejściu z Tobet (50% bonus), ale strona techniczna to pięta achillesowa tego buka. Często w ogóle są problemy żeby coś postawić, no jak się kilka razy wchodzi i wychodzi ze strony. Zakłady oczekujące i rozliczone jak jest powyżej 3 stron strasznie się mulą, ale prawdziwy KOSZMAR zaczyna się na LIVE jak jest powyżej kilku w ofercie, mulą się strasznie, strona z LIVE wczytuje się bardzo długo. Właśnie przed chwilą chciałem szybko postawić i zanim w ciągu 3 min ta zamulona strona się otworzyła &quot;mój&quot; zespół objął prowadzenie i po sprawie. Panowie i Panie z Betsafe popracujcie nad techniką !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom