>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Chciałem się dowiedzieć czy betsafe wymaga dokumentów przy wypłacie.
Dostałem emaila że 20 zł bonus bez depozytu na mnie u nich czeka obróciłem ten bonus zgodnie z regulaminem po minimalnym kursie jaki jest wymagany ugrałem całkiem niezłą sumkę i czekam na wypłatę. Dodam jeszcze że nigdy do nich nie wpłacałem.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy jak się u nich zleca wypłatę to przychodzi jakieś potwierdzenie na maila że wypłata została zrobiona czy tylko na stronie nie widnieje że są jakieś wypłaty oczekujące.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
A jak długo trwa u nich wypłata na konto bankowe, jak zlecałem wypłatę to przez pewien czas widniało jako oczekujące wypłaty a teraz już nie mam oczekujących wypłat czy to oznacza że wypłata została już zlecona.
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
A jak długo trwa u nich wypłata na konto bankowe, jak zlecałem wypłatę to przez pewien czas widniało jako oczekujące wypłaty a teraz już nie mam oczekujących wypłat czy to oznacza że wypłata została już zlecona.
Tak.Twoje pieniądze są już w drodze.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Z tego darmowego bonusu udało mi się obrócić i wygrać ładną sumkę wypłata po 2 dniach doszła na konto bez żadnych problemów i bez weryfikacji.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z tego darmowego bonusu udało mi się obrócić i wygrać ładną sumkę wypłata po 2 dniach doszła na konto bez żadnych problemów i bez weryfikacji.
Bo w Betsafe i z Hardcorowym Koksem nie może być LIPY ;)
Cieszę się, że promocja jest fajna i nie ma żadnych problemów.
Pozdrawiam
Jak chcesz dołączyć do grona zadowolonych graczy jak kolega @mistrzpaweł?

Nie rób lipy!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ TERAZ!! &lt;&lt;
Wspólnie z Hardcorowym Koksem pompujemy bonus do 28.02.2013r! Tylko u nas do końca lutego!
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Po prostu nie ma lipy musi być hardkorowo, u mnie w dostępnych bonusach kolejny bonus 100% do 200zł jak zrobię wpłatę.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wpłacając 25pln. Drugie 25pln dostaniesz jako bonus, kiedy skorzystasz z tej promocji. Nic za darmo nie dostaniesz. Andrzejpluuu napisał o wpłacie, z którą miał kłopot i nie pojawiła się od razu na koncie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ten bonus wynosi 20 zł nie 25 i jest bez depozytu promocja nazywa się &quot;Darmowy bonus sportowy o wartości 20PLN&quot; i jest dostępny w dziale &quot;dostępne bonusy&quot;
tuż obok przycisku wypłać po zalogowaniu się.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie zawsze, ale jak już weryfikują to dowód, rachunek, wyciąg (jeśli wpłacałeś z konta), screen z MB (jeśli wpłacałeś przez MB) i rozmowa przez telefon ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ten bonus wynosi 20 zł nie 25 i jest bez depozytu promocja nazywa się &quot;Darmowy bonus sportowy o wartości 20PLN&quot; i jest dostępny w dziale &quot;dostępne bonusy&quot;
Nie dla każdego on jest. Ja np nie mam żadnego sportowego bonusa w dziale dostępne bonusy.
 
J 5

jastov

Użytkownik
Z tymi bonusami w postaci 20 zl bez depozytu to jest jakaś loteria? Bo np. ja nie otrzymałem jeszcze tego co wy ????
 
J 5

jastov

Użytkownik
Oni zawsze tak długo wypłacają wygrane? Bo jeśli chodzi o rozliczanie zakładów to nie ma żadnych zastrzeżeń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom