>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Chciałem się dowiedzieć czy betsafe wymaga dokumentów przy wypłacie.
Dostałem emaila że 20 zł bonus bez depozytu na mnie u nich czeka obróciłem ten bonus zgodnie z regulaminem po minimalnym kursie jaki jest wymagany ugrałem całkiem niezłą sumkę i czekam na wypłatę. Dodam jeszcze że nigdy do nich nie wpłacałem.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy jak się u nich zleca wypłatę to przychodzi jakieś potwierdzenie na maila że wypłata została zrobiona czy tylko na stronie nie widnieje że są jakieś wypłaty oczekujące.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
A jak długo trwa u nich wypłata na konto bankowe, jak zlecałem wypłatę to przez pewien czas widniało jako oczekujące wypłaty a teraz już nie mam oczekujących wypłat czy to oznacza że wypłata została już zlecona.
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
A jak długo trwa u nich wypłata na konto bankowe, jak zlecałem wypłatę to przez pewien czas widniało jako oczekujące wypłaty a teraz już nie mam oczekujących wypłat czy to oznacza że wypłata została już zlecona.
Tak.Twoje pieniądze są już w drodze.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Z tego darmowego bonusu udało mi się obrócić i wygrać ładną sumkę wypłata po 2 dniach doszła na konto bez żadnych problemów i bez weryfikacji.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z tego darmowego bonusu udało mi się obrócić i wygrać ładną sumkę wypłata po 2 dniach doszła na konto bez żadnych problemów i bez weryfikacji.
Bo w Betsafe i z Hardcorowym Koksem nie może być LIPY ;)
Cieszę się, że promocja jest fajna i nie ma żadnych problemów.
Pozdrawiam
Jak chcesz dołączyć do grona zadowolonych graczy jak kolega @mistrzpaweł?

Nie rób lipy!! &gt;&gt; ZAREJESTRUJ SIE JUŻ TERAZ!! &lt;&lt;
Wspólnie z Hardcorowym Koksem pompujemy bonus do 28.02.2013r! Tylko u nas do końca lutego!
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Po prostu nie ma lipy musi być hardkorowo, u mnie w dostępnych bonusach kolejny bonus 100% do 200zł jak zrobię wpłatę.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Wpłacając 25pln. Drugie 25pln dostaniesz jako bonus, kiedy skorzystasz z tej promocji. Nic za darmo nie dostaniesz. Andrzejpluuu napisał o wpłacie, z którą miał kłopot i nie pojawiła się od razu na koncie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ten bonus wynosi 20 zł nie 25 i jest bez depozytu promocja nazywa się &quot;Darmowy bonus sportowy o wartości 20PLN&quot; i jest dostępny w dziale &quot;dostępne bonusy&quot;
tuż obok przycisku wypłać po zalogowaniu się.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie zawsze, ale jak już weryfikują to dowód, rachunek, wyciąg (jeśli wpłacałeś z konta), screen z MB (jeśli wpłacałeś przez MB) i rozmowa przez telefon ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ten bonus wynosi 20 zł nie 25 i jest bez depozytu promocja nazywa się &quot;Darmowy bonus sportowy o wartości 20PLN&quot; i jest dostępny w dziale &quot;dostępne bonusy&quot;
Nie dla każdego on jest. Ja np nie mam żadnego sportowego bonusa w dziale dostępne bonusy.
 
J 5

jastov

Użytkownik
Z tymi bonusami w postaci 20 zl bez depozytu to jest jakaś loteria? Bo np. ja nie otrzymałem jeszcze tego co wy ????
 
J 5

jastov

Użytkownik
Oni zawsze tak długo wypłacają wygrane? Bo jeśli chodzi o rozliczanie zakładów to nie ma żadnych zastrzeżeń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom