>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsafe - Kalendarz Świąteczny 1 – 24 Grudnia

W 0

wrotek

Użytkownik
Miał ktoś problem z tym jak przelał nadwyżkę - z poprzednich free spin? np. przy wypłacie itp ...czy LC tylko tak straszył ,żeby koniecznie obracać 20X ?
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
mi za 1 strzałem siadło 100 czyli 1€ hehe potem chwile pograłem ,następnie się przerzuciłem na Jackpot 6000 i nic nie dało na 8 strzałach hehe ???? ale dobra zabawa ^^
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Jak się coś wygra ...to najlepiej zaryzykować na ruletce z 2-3 razy i jak dobrze wejdzie to przelać...bo na automatach szkoda obracać.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
A ja mam pytanie do tych co probowali bodajze czwartkowej oferty, w ktorej kazdy kupon zagrany live na lige europejska byl losem w loterii gdzie do wygrania byly bonusy od 5 do 100euro. Gral to ktos i otrzymal jakis bonus? Bo taka promocja to moze byc pic na wode, nie da sie tego sprawdzic i bukmacher moze byc happy. Skoro kazdy zaklad sie liczyl to najlepsza taktyka bylo stawianie kuponow po 1zl (jezeli komus zalezalo tylko na tej loterii a nie ugraniu czegos sensownego z meczy). W sumie zagralem w ten sposob ponad 100 kuponow, ale niestety o jakimkolwiek bonusie cisza. Nagrod musialo byc conajmniej kilkadziesiat (pisali o tysiacach euro w bonusach po 5-100e), wiec prawdopodobienstwo powinienem miec spore. Na pewno duzo osob zagralo tez w ten sam sposob, wiec kuponow musialo byc duzo i nigdy nie ma pewnosci ze sie cos dostanie, ale jestem ciekawy czy ktos cos trafil, bo o tym bonusie z tego dnia byla cisza na forum...
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Ja grałem,nie otrzymałem potem z ciekawości zapytałem supportu ile osób wygrało... 20 więc to jest trochę śmieszne ;) Na tylu użytkowników ;P
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Ja grałem,nie otrzymałem potem z ciekawości zapytałem supportu ile osób wygrało... 20 więc to jest trochę śmieszne ;) Na tylu użytkowników ;P
20? mialo byc tysiace euro w nagrodach po 5-100, wiec co najmniej 2000e, skoro bylo tylko 20nagrod znaczy ze musialy byc same po 100e, wiec ostro ktos tu kogos w balona robi...
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Betsafe zawsze robiło i robi ludzi w balona ...nas Polaków szczególnie.Tak jak juz pisałem maja &quot;cykać&quot; po 3 spiny to niech nie dają wcale ,żeby ludzi nie wku....:razz:
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
o co chodzi dokladniej w dzisiejszej promocjii. Rozumiem ze trzeba podac ile bedzie bramek rzutów roznych itp ale o co chodzi z tymi punktami akcji?
 
Do góry Bottom