>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe - Kalendarz Świąteczny 1 – 24 Grudnia

W 0

wrotek

Użytkownik
Miał ktoś problem z tym jak przelał nadwyżkę - z poprzednich free spin? np. przy wypłacie itp ...czy LC tylko tak straszył ,żeby koniecznie obracać 20X ?
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
mi za 1 strzałem siadło 100 czyli 1€ hehe potem chwile pograłem ,następnie się przerzuciłem na Jackpot 6000 i nic nie dało na 8 strzałach hehe ???? ale dobra zabawa ^^
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Jak się coś wygra ...to najlepiej zaryzykować na ruletce z 2-3 razy i jak dobrze wejdzie to przelać...bo na automatach szkoda obracać.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
A ja mam pytanie do tych co probowali bodajze czwartkowej oferty, w ktorej kazdy kupon zagrany live na lige europejska byl losem w loterii gdzie do wygrania byly bonusy od 5 do 100euro. Gral to ktos i otrzymal jakis bonus? Bo taka promocja to moze byc pic na wode, nie da sie tego sprawdzic i bukmacher moze byc happy. Skoro kazdy zaklad sie liczyl to najlepsza taktyka bylo stawianie kuponow po 1zl (jezeli komus zalezalo tylko na tej loterii a nie ugraniu czegos sensownego z meczy). W sumie zagralem w ten sposob ponad 100 kuponow, ale niestety o jakimkolwiek bonusie cisza. Nagrod musialo byc conajmniej kilkadziesiat (pisali o tysiacach euro w bonusach po 5-100e), wiec prawdopodobienstwo powinienem miec spore. Na pewno duzo osob zagralo tez w ten sam sposob, wiec kuponow musialo byc duzo i nigdy nie ma pewnosci ze sie cos dostanie, ale jestem ciekawy czy ktos cos trafil, bo o tym bonusie z tego dnia byla cisza na forum...
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Ja grałem,nie otrzymałem potem z ciekawości zapytałem supportu ile osób wygrało... 20 więc to jest trochę śmieszne ;) Na tylu użytkowników ;P
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Ja grałem,nie otrzymałem potem z ciekawości zapytałem supportu ile osób wygrało... 20 więc to jest trochę śmieszne ;) Na tylu użytkowników ;P
20? mialo byc tysiace euro w nagrodach po 5-100, wiec co najmniej 2000e, skoro bylo tylko 20nagrod znaczy ze musialy byc same po 100e, wiec ostro ktos tu kogos w balona robi...
 
W 0

wrotek

Użytkownik
Betsafe zawsze robiło i robi ludzi w balona ...nas Polaków szczególnie.Tak jak juz pisałem maja &quot;cykać&quot; po 3 spiny to niech nie dają wcale ,żeby ludzi nie wku....:razz:
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
o co chodzi dokladniej w dzisiejszej promocjii. Rozumiem ze trzeba podac ile bedzie bramek rzutów roznych itp ale o co chodzi z tymi punktami akcji?
 
Do góry Bottom