>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsafe - Kalendarz Świąteczny 1 – 24 Grudnia

W 0

wrotek

Użytkownik
Ja napisałem do supporta,żeby przekazał mój mail do działu marketingu odnosnie tych spinów w Betsafe itp, że jak mają tak różnicować Skandynawię od Polski -to niech nie dają wcale, gość odpisał,że mój mail przekaże do działu marketingu.
Kto jest zadowolony z 3 spinów jak Byq86 -niech nie reaguje, a kto sądzi ,że Nas olewają może tez napisać mail do supportu-może w przyszłości to cos pomoże jak bedzie więcej emaili i bedą widzieli ,że &quot;Polacy nie gesi i swój język mają&quot; i nie tylko swoje zdanie również.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
Ja napisałem do supporta,żeby przekazał mój mail do działu marketingu odnosnie tych spinów w Betsafe itp, że jak mają tak różnicować Skandynawię od Polski -to niech nie dają wcale, gość odpisał,że mój mail przekaże do działu marketingu.
Kto jest zadowolony z 3 spinów jak Byq86 -niech nie reaguje, a kto sądzi ,że Nas olewają może tez napisać mail do supportu-może w przyszłości to cos pomoże jak bedzie więcej emaili i bedą widzieli ,że &quot;Polacy nie gesi i swój język mają&quot; i nie tylko swoje zdanie również.
nie zamierzam wdawac sie z Toba w dalsze utarczki slowne, napisalem tylko jak widze sprawe w kontekscie Twoich placzy w tym temacie i zdania swojego nie zmienie, i nie kozacz juz do mnie na priv, tym bardziej kogo to znasz i kim ty nie jestes bo mnie to nie rusza
sprawa jest prosta, zeby cos wyjac trzeba najpeirw wlozyc, oczywiscie i na gwiazdke sie czasem trafi darmo slepiej kurze ziarno, ale bukmacher to nie caritas i nie bedzie tych ziaren wysypywac nie wiadomo ile
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Przede wszystkim ludzie ze Skandynawii zostawiaja w kasynach grube pieniadze a my raczej czekamy na no deposit. Nie wszyscy oczywiscie, sam czasami wplace, ale zdecydowana wiekszosc ????
 
B 0

broms

Użytkownik
3 spiny 0.30 euro
zakrecilem raz i wygralem 7 euro pozniej free spiny i jest 15 euro !!!
pierwszy raz cos ugralem z promocji i to jeszcze takiej o_O
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Dziś coś dla pokerzystów
Dziś w ramach Świątecznego Kalendarza Betsafe proponuje taką promocję:

&quot;Dziś, 16 Grudnia, mali pomocnicy Świętego Mikołaja będą organizatorami turnieju o 20:45 CET, w którym udział kosztuje zaledwie $1 i ma pulę ADDED w wysokości $1000! Zarejestruj się do turnieju małych pomocników Świętego Mikołaja.&quot;

Szczegóły

PS. Jak Wam poszło w Happy Hours? ;)
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
W ramach Świątecznego Kalendarza w Betsafe do wygrania są dziś aparaty Sony Cybershot.

&quot;Przepisy i warunki:
- Tylko gra za prawdziwe pieniądze liczy się w wymaganiach.
- Automatycznie bierzesz udział w losowaniu, jeśli zagrałeś za kwotę przekraczającą €10.
- Nagrody mogą być wymienione na gotówkę.
- Zwycięzcy będą powiadomieni następnego roboczego dnia po losowaniu. Ta promocja jest ważna wyłącznie w dniu 18 Grudnia.&quot;
 
Do góry Bottom