>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe daje 10 E za wytypowanie strzelca bramki!

gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Chyba chłopaki mają lekki bałagan, ja się spóźniłem ze swoim mailem, dzisiaj rano napisałem do supportu czy mogłbym dostać ten bonus pomimo spóźnienia, odpisali mi że nie ma takiej opcji, przed chwilą wchodze na swoje konto a tu 38zeta zaksięgowane :mrgreen:
 
bufu 105

bufu

Użytkownik
Chyba chłopaki mają lekki bałagan, ja się spóźniłem ze swoim mailem, dzisiaj rano napisałem do supportu czy mogłbym dostać ten bonus pomimo spóźnienia, odpisali mi że nie ma takiej opcji, przed chwilą wchodze na swoje konto a tu 38zeta zaksięgowane :mrgreen:
też spóźniłem się ale zaledwie 5 minut i dostałem i to się liczy swoją drogą w tym kalendarzu świątecznym nie było informacji,że do 18:00
 
marc0 202

marc0

Użytkownik
Właśnie otrzymałem 10 euro. Maila wysłałem wczoraj o 19:45, mimo to dostałem pieniądze. Trzeba przyznać, że są na prawdę ok i ✅ dla nich.
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
Ja też dostałem 38PLN, choć strzelca nie trafiłem ;) Powinienem także dostać zwrot za Biathlon(15PLN). Mają harmider tam ;) I teraz pytanie, pisze, że 19PLN - bonus od depozytu i 19PLN - Voucher. Też tak macie? I gdzie obczaić ile się obraca itp. ? Pozdro
 
szymongigant 1

szymongigant

Użytkownik
Na ja postawiłem na Rengifo i jeszcze nie mam nic na końcie mam nadzieje że jeszcze dostane :Jak wyglądał wasz email do nich bo mój tak
Hernan Rengifo

mój login

tyle wystaczy mam nadzieje ???? Pozdro
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja tez jeszcze czekam, i wszystko byloby w porzadku, gdyby nie fakt, ze juz dostaly kase osoby, ktore m.in: wyslaly maila po 18, nie trafily strzelca i nie graja w ogole w betsafe, tylko maja konta-ja spelniam wszystkie te warunki, wiec by mogli zadbac w pierwszje kolejnosci o takich klientow jak ja;)
 
K 0

kamil6

Użytkownik
ja tez jeszcze czekam, i wszystko byloby w porzadku, gdyby nie fakt, ze juz dostaly kase osoby, ktore m.in: wyslaly maila po 18, nie trafily strzelca i nie graja w ogole w betsafe, tylko maja konta-ja spelniam wszystkie te warunki, wiec by mogli zadbac w pierwszje kolejnosci o takich klientow jak ja;)
mam dokładnie tak samo jak ty i w dodatku chciałem na dziś postawić pare spotkań, ale chyba będę musiał poczekać do jutra.:kwasny4565::kwasny4565::kwasny4565:
 
Do góry Bottom