>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Betsafe daje 10 E za wytypowanie strzelca bramki!

X 0

xx88xx

Użytkownik
ja tez jeszcze czekam, i wszystko byloby w porzadku, gdyby nie fakt, ze juz dostaly kase osoby, ktore m.in: wyslaly maila po 18, nie trafily strzelca i nie graja w ogole w betsafe, tylko maja konta-ja spelniam wszystkie te warunki, wiec by mogli zadbac w pierwszje kolejnosci o takich klientow jak ja;)


Skoro grasz w Betsafe to chyba cie nie zbawi glupie 10 euro jak dostaniesz je jutro skoro i tak &quot;grajac tam&quot; masz kase i mozesz obstawić za &quot;swoje&quot; :-?
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Chyba nikt kto stawiał na Rengifo nie dostał jeszcze kasy :/
Napisałem do nich to odpisali to co kazdemu , że wysyłają do 48 h .
No to czekamy
 
X 0

xx88xx

Użytkownik
ja jak wszedlem na konto to juz mialem kase za Rengifo a bylo to kolo 11 a co do opini typu &quot;Chyba nikt kto stawiał na Rengifo nie dostał jeszcze kasy&quot; to mogłeś sobie darowac przecież dopisuja bonusy losowo i nei ma czego takiego &quot; ten dał na Rengifo dostanie kase po 40 godz&quot;
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Skoro grasz w Betsafe to chyba cie nie zbawi glupie 10 euro jak dostaniesz je jutro skoro i tak &quot;grajac tam&quot; masz kase i mozesz obstawić za &quot;swoje&quot; :-?
nie rozumiesz..
chodzi o traktowanie powaznych klientow, w porownaniu do takich przypadkowych jak pewnie ty..
jeszcze jak czytam, ze dostali ci co nie trafili, to czuje sie troche olany;]
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Skoro grasz w Betsafe to chyba cie nie zbawi glupie 10 euro jak dostaniesz je jutro skoro i tak &quot;grajac tam&quot; masz kase i mozesz obstawić za &quot;swoje&quot; :-?
ja jak wszedlem na konto to juz mialem kase za Rengifo a bylo to kolo 11 a co do opini typu &quot;Chyba nikt kto stawiał na Rengifo nie dostał jeszcze kasy&quot; to mogłeś sobie darowac przecież dopisuja bonusy losowo i nei ma czego takiego &quot; ten dał na Rengifo dostanie kase po 40 godz&quot;
Darować to Ty sobie mogłeś te dwa posty, bo z tego co zauważyłem to tylko chcesz wprowadzić jakiś chaos w tym temacie. Może akurat ktoś ma fajny kuponik i 10 euro pozwoli mu wygrać dużo więcej. Bez odpowiedzi proszę.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Nie macie sie co podpalac tez nie dostalem i poczekam cierpliwie 48h. Maila napisalem to mi grzecznie odpisali ze grupa ludzi zostala wyznaczona do tego zadania i powoli dopisuja bonusy. poza tym to tylko smieszne 10e wiec bez przesady ;] pozdroo
 
wojcieszek 26

wojcieszek

Użytkownik
Ja też dostałem 38PLN, choć strzelca nie trafiłem ;) Powinienem także dostać zwrot za Biathlon(15PLN). Mają harmider tam ;) I teraz pytanie, pisze, że 19PLN - bonus od depozytu i 19PLN - Voucher. Też tak macie? I gdzie obczaić ile się obraca itp. ? Pozdro
też tak mam pisałem do nich i mi napisali,że tak ma być
Tak powinno być bo niby wplacili każdemu z nas 19 zł jako pierwszy depozyt, a że mają promo 100% gratis od pierwszego depozytu to mamy na kontach 38 zł ???? ja to tak rozumiem :p
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Napiszcie do nich jesli nie dostaliście , a prawidłowo obstawiliście.
Ja też jeszcze nie otrzymałem wysłałem maila i odpisali , ze przekazali sprawe do działu promocji i muszę czekać .
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
beda problemy z wyplata jak gralem za wygrana kwote kilka kuponow gdzie nie bylo samych kursow 2.0 lecz nizsze? ( obrot zrobie po samych kursach 2.0)
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
nie martwcie sie, jak wszystko zrobiliscie jak nalezy to dostaniecie bonus ???? moim zdaniem po prostu dali ciala akurat z promocja na ten dzien, duzo ludzi sie rzucilo i duzo trafilo wiec burdelik sie zrobil, a ze dali ciala to sami zrozumieli bo widze ze teraz juz ostroznie z promocjami na kolejny dzien;d
 
J 11

jarassniedwa

Użytkownik
beda problemy z wyplata jak gralem za wygrana kwote kilka kuponow gdzie nie bylo samych kursow 2.0 lecz nizsze? ( obrot zrobie po samych kursach 2.0)
no wlaśnie tu chodzi o pojedyncze kursy na kuponie,że mają byc wyższe lub równe 2.0 czy chodzi im ze ako ma byc wyższe od 2?????
 
R 0

royb202

Użytkownik
mawiają ze głupi ma szczęście, widocznie jestem głupi bo trafiłem dziś liczbe bramek lidze mistrzów i wpadnie za wysłanie maila 2 raz 38 zł :p
 
Do góry Bottom