>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsafe daje 10 E za wytypowanie strzelca bramki!

kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Ciekawa promocja w Betsafie, trwa tam ich kalendarz adwentowy. Dzisiaj przygotowali coś takiego.

Na skrzynkę [email protected] wysyłasz wybranego z listy poniżej strzelca, który twoim zdaniem strzeli gola w meczu swojej drużyny. W mailu trzeba podać nazwę użytkownika.

Oto lista piłkarzy:

Morten Nordstrand (FC Kopenhaga)

Steffen Iversen (Rosenborg)

Hernan Rengifo (Lech Poznań)

Stilian Petrov (Aston Villa)

Edim Dzeko (VFL Wolfsburg)

Joaquin (Valencia)


Warunki promocji są następujące (w skrócie):

1. Tylko jeden typ na klienta

2. I dla nowych i dla starych klientów

3. Nagroda dodana do konta w 24 godziny

4. Bonus trzeba obrócić 5 razy po minimalnym kursie 2.00


Myślę, że promocja warta wysłania maila. Skoro jest jednodniowa to wpisujcie swoje propozycje który z piłkarzy ma wg was największe szanse na strzelenie bramki ;)

Mój typ to będzie najprawdopodobniej Morten Nordstrand. Reprezentant Danii regularnie strzela bramki dla Kopenhagi, a ponadto jest wykonawcą rzutów karnych swojej ekipy, co zwiększa szanse na typ. Kopenhaga gra ofensywną piłkę, a z Rosenborgiem powinni sobie spokojnie poradzić
 
K 0

kamil6

Użytkownik
W ostatnim mecze PU wszedł dopiero w 89&#39; i to mnie troszkę utrwaliło żeby go nie dać. Spróbowałem za to Edina Dzeko, strzela sporo brameczek, jest w super formnie. W ostatnim meczu PU z Bragą strzelił jedną bramke, zaś z Heerenveen dwie. Mam nadzieje, że dziś wystąpi i strzeli. Nie zdziwie się jak żaden z nich nie strzeli, ale Dzeko wydaje się najlepszym wyborem z podanych.
P.S. Zawsze można było dać Rengifo :-D
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Co do Mortena Nordstrand to zapewne ten zawodnik wybiegnie od pierwszej minuty. Ostatnio w lidze wszedł z ławki za Ailtona Almeide już w 13 minucie co może świadczyć o tym że Brazylijczyk doznał jakiejś kontuzji a był on najpoważniejszym kandydatem do gry w pierwszej 11. Mój głos na Duńczyka. pozdrawiam
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
No to wszystkim gratuluję trafnego typu. Betsafe może troszkę rozdać tych dyszek ???? Ja też w końcu się zdecydowałem na Dzeko

3 minuta i 10 Euro w kieszeni
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Heh jak tam chłopaki obstawiłem na rengifo i strzelil 10 euro jutro powinno byc.tylko mam pytanie od ktorej godziny mozna bylo wysyłac meila bo ja bardzo wczesno rano wysłałem.
 
K 0

ktsbet

Użytkownik
na początku promo pisze ze przed rozpoczęciem meczu! Dużo ludzi to zmyliło w tym mnie bo po przeczytaniu dokładniej warunków pisze do 18 ale może przeleja kase w sumie wysłany mejl był przed meczem!
 
K 0

kamil6

Użytkownik
podobno do 18 a więc jak wysłałeś rano to się łapiesz :-D coś źle wybrali tych strzelców bo wszyscy strzelają po kolei oj betsafe coś zamota bo inaczej sporo kaski pójdzie im :-D Dzeko - pefffa i nikt inny :-D
 
Do góry Bottom