>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betgun - opinie

luckyluck 0

luckyluck

Użytkownik
BetGun był moim ulubionym bukiem. Do czasu..... Jak wywaliłem ich na jakieś 4.000 zł wstawili mi limit po 50 zł na mecz buhahaha, takim bukom dziekuję ????
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Ja właśnie zastanawiam się nad założeniem konta na BetGun :&gt; bo po paru wejściach stwierdziłem że jest dużo ofert na NBA? Czy mam racje? I jak z ta promocją 30% na początek?
Czekam na wasze opinie.
Ja gram w Betgun głównie dlatego, że mają fajną ofertę na nba. Może nie ma tam tak wielkiej oferty jak choćby w bet365, ale lubię grać np. zakłady na ilość punktów zdobytych przez daną drużynę, a to oferuje betgun. Jest to też w Betsson, ale po obserwacji widzę, że Betgun ma często nizsze linie, a ja szukam przeważnie overów. Czyli coś w sam raz dla mnie. I jak ktoś wcześniej napisał nie ma tu kasyna, co dla mnie jest sporym plusem, bo już za dużo wygranych w zakładach przegrałem w kasynie ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Hehe Betgun rzeczywiście ma z tymi limitami odchył że można się zdenerwować. Przegrywałem tam drobne sumy przez ostatni miesiąc 20-50 złotych tygodniowo bo gram tam same tasiemki, w weekend udało się wyciągnąc ponad tysiąc z taśmy, chce zagrać NBA i limit. 50 złoty na AKO, 100 na singla ;/
@ dzuda
BWIN też ma takie zakłady po takiej samej linii i kursie ;-)
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
mam pytanko. Wpłaciłem kasę na Betguna i nie mogę puszczać singli :/ muszę minimum 2 zdarzenia mieć na kuponie. Ktoś coś z tego rozumie?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Pewnie bierzesz udział w promocji. Jak wpadłeś w promo to musisz mieć co najmniej 2 zdarzenia na kuponie. Taki jest wymóg.
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
ajaj :/ musiałem nie doczytać... hmm jest jakaś szansa się wygrzebać z tego? zrezygnować z promocji albo zmienić jej warunki? napiszę do nich najlepiej
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
No niestety nie, już z nimi pisałem. Nie doczytałem i się trochę dałem w ciula zrobić... Trzeba jakoś dograć na tych zasadach, a potem jak wyrobię bonus będę już mógł puszczać singielki
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Betgun to jak dla mnie jeden z lepszych buków w sieci. Bardzo szybkie wpłaty i wypłaty. Raz wypłatę zleciłem około 8 rano i kasa pojawiła się na koncie bankowym tego samego dnia bez wysyłania dowodu. Szybko odpowiadają na maile i przede wszystkim mają live chat. Kursy również bardzo przyzwoite. Minusy to niezbyt szeroka oferta i brak zakładów live, ale i tak mogę polecić Betgun, szczególnie początkującym graczom.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Gram na BetGun od tygodnia i jetem zadowolony. Polecam !:spokodfhgfh:
Bardzo konkretna opinia... trzeba przyznać. Ja lubię kolor niebieski i jestem z niego zadowolony.
Brak jakiegokolwiek argumentu z Twojej strony. Zobacz post poprzednika. On napisał plusy i minusy. A Twoja wypowiedź to żadna opinia...
Ode mnie.
Oferta jak dla mnie średnia, kursy średnie, limity marne.
Szybkie wypłaty to plus.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Nie no Vader akurat na kursy w BEtgunie nie można narzekać ;-)
popieram, jedne z wyższych

betfair i pinacle ma pewnie większe, ale to już wyjątkowe firmy
a porównując kursy betgun a bwin to druzgocącą klęska tego drugiego

betgun na początek, mi się podoba stronka ????
chociaż oferta uboga, np tenisa brak dodatkowych zdarzeń
ciekawy fakt, że jeżeli zdarzenie tenisowe się przesuwa np. z powodu deszczu to oni tego nie uznają, wstawili na daną godzinę i tyle
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie no Vader akurat na kursy w BEtgunie nie można narzekać ;-)
Trochę mało precyzyjnie się wyraziłem.
Kursy na faworytów mają zawsze wysokie. Ale na nie faworyta przeważnie niższe niż konkurencja. Tam po prostu opłaca się grac faworytów. Ale nie faworytów już nie.
popieram, jedne z wyższych
betfair i pinacle ma pewnie większe, ale to już wyjątkowe firmy
a porównując kursy betgun a bwin to druzgocącą klęska tego drugiego
betgun na początek, mi się podoba stronka ????
chociaż oferta uboga, np tenisa brak dodatkowych zdarzeń
ciekawy fakt, że jeżeli zdarzenie tenisowe się przesuwa np. z powodu deszczu to oni tego nie uznają, wstawili na daną godzinę i tyle
Dexter różnica jest może i druzgocąca ale na faworytów. Jeśli ktoś gra głównie faworyta to ok. Porównaj sobie kursy różnych dyscyplin.
Ja właśnie zrobiłem porównanie kilku buków na przykładzie dzisiejszych 3 meczów NHL. Różnice między betgun a bwin czy innymi bukami są duże. Patrząc na kursy drużyn mających teoretycznie mniejsze szanse na zwycięstwo.
Tutaj &gt;&gt;&gt; LINK do porównania &lt;&lt;&lt;
Jeśli ja decyduje się zagrać dubla faworyt + nie faworyt. To różnica jest taka: @1.55 bwin (betgun @1,60) + @4.30 bwin (betgun @4.00) to daje mi to AKO: @6.4 w betgunie @6.65 w bwinie. Przy zakładzie za 200 pln mam 1280 w betgunie a przy zagraniu w bwinie mam 1333. Jestem 53 zł do tyłu. Przy 10 takich zakładach jestem 530 złotych do tyłu. A Oni mi dają bonusu mniej więcej tyle.
To czy mi się opłaca to? Po co mam się męczyć z nimi i wyjść na to samo grając w innych bukach.
To tylko teoretyczne wyliczenia które pokazują co i jak.
Grając samych faworytów w betgun jest OK.
Pozdrawiam ;)
Zastanawiam się nad wpłatą do nich. Ciągle dają mi bonusa. Jestem u nich na minusie co mnie denerwuje... i tak mnie jakoś korci aby jednak wpłacić do nich kasę i ich ograć. Dlatego przyjrzę się ofercie i kursom dokładniej pod moim kątem zainteresowań gry.
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
dajcie spokoj z takim bukiem wplacilem sobie 700 zl zagralem z oporami za 500 na nba a za 200 pozostale juz nie moge zagrac jakis limit czy cos heh,badziewo
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
zawsze jak weekend jest na ✅ i w niedziele wieczorem zlecam wypłate to w poniedziałek już jest na moim koncie w mbanku ????
 
K 0

konradinho94

Użytkownik
BetGun jest moim pierwszym bukiem internetowym. I jak narazie nie mogę narzekać. Dość wysokie kursy, szybkie wpłaty i wypłaty. Jedynym mankamentem jest stosunkowo uboga oferta, lecz nie ma co narzekać, każdy znajdzie coś dla siebie ????
Pozdrawiam.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Dzisiaj mnie betgun mile zaskoczył, ostatnio grałem u naziemnych ale na ten weekend postanowiłem wpłacić troche hajsu i spróbować to rozmnożyć. Poszedłem ???? do Banku Spółdzielczego i zrobiłem wpłate gotówkową. Było to gdzieś o 12:30 a kasa już prawie od godziny jest zaksięgowana. Bardzo szybko, troszkę mnie zaskoczyli. Ostatnio były dopiero na drugi dzień. To zapewne ✅ tego buka.


Dzięki Wielki Szlem za poprawę błędu, nigdy się go nie odłucze ;/
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Dzisiaj mnie betgun mile zaskoczył, ostatnio grałem u naziemnych ale na ten weekend postanowiłem wpłacić troche hajsu i spróbować to rozmnożyć. Poszłem???? do Banku Spółdzielczego i zrobiłem wpłate gotówkową. Było to gdzieś o 12:30 a kasa już prawie od godziny jest zaksięgowana. Bardzo szybko, troszkę mnie zaskoczyli. Ostatnio były dopiero na drugi dzień. To zapewne ✅ tego buka.
Ja myślę że to po prostu przypadek. Miałem doświadczenia już z wieloma bukami i nigdy nie jest tak że pieniądze idą w jednym określonym czasie. Po prostu jak ich najdzie tak zaksięgują. Czasami miałem pieniądze na koncie po jednym dniu a czasami po trzech. U wszystkich jest taki rozrzut.
 
Do góry Bottom