>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betgun - opinie

makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Wielki a nawet przeogromny plus dla BetGun,dzisiaj około 1 w nocy zleciłem wypłate wchodzę sobie na konto w mBanku żeby sprawdzic czy otrzymałem pewien przelew,godzina 15 dokładnie a tu patrze pieniądze z BetGun wpłynęły na konto.Aż niemożliwe wielki szacunek dla tego buka.POZDRO i polecam.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Bardzo dobry buk moim zdaniem. Porównywalny do Expekta, lepszy od GB. To moje odczucia po kilku dniach spędzonych w Betgun ???? Polecam jak najbardziej ???? Jedyny minus to brak live (czy może gdzieś jest a ja nie widzę? ;) )
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
mnie troszke denerwuja te szybkie limity ogolnie maja duzy tych limitow, a to na dobe a to na dyscypline. po dwoch kuponach dali mi limit 20zl dzieki bardzo
 
T 0

terro

Użytkownik
mnie troszke denerwuja te szybkie limity ogolnie maja duzy tych limitow, a to na dobe a to na dyscypline. po dwoch kuponach dali mi limit 20zl dzieki bardzo
Bukmacher bardzo mi się podobał. Właśnie, podobał. Do czasu kiedy nie nadziałem się na te limity. Limity stawiają ograniczenia w swobodnej grze. Chyba uciekam od BetGun&#39;a. A co do supportu, to rzeczywiście, plusik trzeba przyznać.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zacząłem grac w BetGun i musze powiedziec że stronka fajna, bardzo czytelna wszystko ładnie poukładane. Idealne miejsce dla nowych typerów którzy dopiero wkraczają w świat typowanie. Jestem tam dwa dni a już mi przypadł do gustu ten bukmacher ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Bardzo dobra firma.Szybkie wpłaty i wypłaty bez dowodu.Przejrzysta szata graficzna i ciekawe typy na najważniejsze mecze.Jeszcze do nich wrócę ????
 
P 0

patryk_1425

Użytkownik
wszedłem na strone betguna i albo mi sie zdaje albo w tym buku jest mała oferta, brakuje jakiś zakładów dodatkowych, zakładów specjalnych
 
A 2

algorytm

Użytkownik
moze tak popatrz dobrze bo co chwila zadajesz pytania troche takie w stylu : mamo pomóz
betgun rac zej slabej oferty nie ma . no chyba ze interesuje cie granie plazowej siatki lub nogi to iestety nie maja.
P.s jak chcesz specialna to kliknij w taki plusik ???? ????
 
munez 0

munez

Użytkownik
rewelacyjna firma.....wpłaty z mbanku idą nawet w 1 dzień.....wczoraj wieczorem wpłaciłem i już dzisiaj w południe kasa zaksięgowana w betgun..... ????
A oferta nie jest zła....stale sie rozszerza.....!!!
 
L 237

lookash

Użytkownik
A oferta nie jest zła....stale sie rozszerza.....!!!
4 dyscypliny sportowe z czego tenis,siatkówka tylko z możliwością 12...jak dla mnie jeden z gorszych buków jeżeli chodzi o ofertę...ale tak poza tym nie mam nic do zarzucenia...miły,szybko odpowiadający support, błyskawiczne wypłaty i księgowanie pieniędzy, częste bonusy powitalne...dla ludzi grających proste zakłady w pn,tenis ,kosz czy mlb ,no i czasem siatka to buk jak najbardziej odpowiedni...dla mnie niestety już nie wystarcza ????
 
A 2

algorytm

Użytkownik
4 dyscypliny?? hmmm wiecej ????
pilka, tenis,zuzel,pilka reczna, koszykowka, baseball, F1, siatkowka,kolarstwo,snooker i lotto ????
czego chciec wiecej hmm? moze pilki plazowej . Co z tego ze bwin daje po 300 zdarzen na jedne mecz pilkarski jak nie wszystko mozna lazyc/
siatkowka z mozliwoscia 1 2 ?? kolega malo poinformowany - na to maja po min 10 zakladow( to jest caly mecz, 1 set, laczna liczba pkt w 1 secie, w calym meczu, handi setowe, handui punktowe w 1 secie.
Zastanowcie sie co piszecie

prosze nie piszcie bzdur bo potem ktos nowy wchodzi i mysli ze betgun to zacofany bukmacher itp.
 
L 237

lookash

Użytkownik
4 dyscypliny?? hmmm wiecej ????
pilka, tenis,zuzel,pilka reczna, koszykowka, baseball, F1, siatkowka,kolarstwo,snooker i lotto ????
czego chciec wiecej hmm? moze pilki plazowej . Co z tego ze bwin daje po 300 zdarzen na jedne mecz pilkarski jak nie wszystko mozna lazyc/
siatkowka z mozliwoscia 1 2 ?? kolega malo poinformowany - na to maja po min 10 zakladow( to jest caly mecz, 1 set, laczna liczba pkt w 1 secie, w calym meczu, handi setowe, handui punktowe w 1 secie.
Zastanowcie sie co piszecie

prosze nie piszcie bzdur bo potem ktos nowy wchodzi i mysli ze betgun to zacofany bukmacher itp.
no nie wiem...przykładowo chciałbym obstawić coś z siaty na jutro mecze od 5 rano a w ofercie betguna nic...obleciałem sporo buków i wszędzie już wystawili...piszesz że oferta z siatki taka rozbudowana i wogóle...na ile?na 2 godziny przed meczem? o ile wogóle jakaś będzie...
 
A 2

algorytm

Użytkownik
bedzie spokojnie fakt ze cos na kobitki sie wstrzymuja ale to przez to ze latwo rozgrysc panie w tym roku hehe .

edit: juz masz zenska siate wsio co trzeba ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jak dlamnie baaaaaardzo dobry buk. Oferta calkiem dobra ( nawet lotto ) jedyne co moze byc na minus to szata graficzna choc mi sie podoba ????
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Wpłaciłem przez mb za 2 sekundy już na koncie. Szkoda że tylko 4 dyscypliny ;) Ale buk w 100% dobry zobaczymy jak będzie przy wypłacie ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wpłaciłem przez mb za 2 sekundy już na koncie. Szkoda że tylko 4 dyscypliny ;) Ale buk w 100% dobry zobaczymy jak będzie przy wypłacie ;)
spoko dyscyplin jest duzo tylko nie wystawiaja tak bardzo w przod tylko jakis czas przed zdarzeniem ????
 
Do góry Bottom