>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie aplikacji betfair na android. Często używam wersji lite bonie ma mnie przed kompem, ale ta wersja jest bardzo biedna. Rozważam zmianę telefonu, jedynym powodem (lumia z WP) jest ta slabiutka wersja lite. Warto?
 
I 5

inhuman

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć czy jest możliwość ustawienia na betfair, ażeby oczekujący zakład w sytuacji kiedy robię greena był realizowany cząstkowo jeżeli rynek nie jest dostatecznie płynny? A może któryś z programów do tradingu ma taką możliwość?
Obecnie ćwiczę na trialu fairbot-a. Często łapię greeny (przynajmniej na tym trialu) ale mam problem żeby wchodziły, wydaje mi się że to kwestia płynności rynku jeżeli się mylę to zasugerujcie może coś.
Z góry dzięki za pomoc.
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Tak jest, będzie się realizował cząstkowo, przynajmniej wielokrotnie tak miałem. Jak inaczej wyobrażasz sobie sytuację, w której leży Twoje 35 euros, a ktoś chce postawić 10 euro. Weźmie od Ciebie ten kawałek i już;)
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Witam,
wychodzę z prośbą oraz zapytaniem do was. Otóż chodzi o dostęp gold do Betdevil.com.
Strategia jaką obrałem:
Lay the draw max kursy 5.0
home win odds max 1.7
prawdopodobieństwo over 2.5 &gt; 65
To są wytyczne z tym, że problem jest z ich wstawieniem do meczów z tamtego sezonu. Betdevil w wersji gold ma możliwość ustawienia wytycznych powyższych i sprawdzenia w dowolnym sezonie rozłożenia 1 x 2 procentowo.
Dla przykładu:
sezon 2009-2010 148 meczów (1=68%) (X=19%) (2=13%)
z tego tylko DWA! skończyły się 0-0
Jest to bardzo fajna sytuacja ponieważ w większości przypadków BACK Betujemy już po pierwszym golu.
I teraz do czego zmierzam czy ma ktoś dostęp do gold betevila? Zrobiłby takie zestawienie i podał tutaj do wglądu publicznego ????
Dla mnie wykupienie subskrypcji tylko do tego celu mija się z celem niestety.
Także jeżeli ktoś z was lub znajomy ma dostęp dajcie znać!
 
joanka 0

joanka

Użytkownik
Witajcie Panowie,

Mam pytanie. Jak chyba każdy na początku przygody z BF, mam problem ze zrozumieniem na jakich zasadach to działa ???? Ciągle czytam i oglądam materiały video. Jak narazie rozumiem to tak:
Kupuję BACK po kursie np. 1.75, by osiągnąć pewny zysk sprzedaję LAY po kursie niższym (np. 1.70).
I teraz najważniejsze:
Wybierając LAY i wpisując swój kurs (w tym przypadku 1.70) muszę czekać aby ktoś przyjął moj zakład, tak? ???? Po odczekaniu w kolejce pojawia sie on na niebieskim polu i dla kogoś jest to BACK, tak? ????
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Wybierając LAY i wpisując swój kurs (w tym przypadku 1.70) muszę czekać aby ktoś przyjął moj zakład, tak? Po odczekaniu w kolejce pojawia sie on na niebieskim polu i dla kogoś jest to BACK, tak?
Dokładnie można to tak rozumieć. Jeżeli kupiłaś back, a kursy jeszcze nie spadły, postanowiłaś mimo to od razu zlecić lay, to czekasz, tak jak mówisz aż ktoś go przyjmie (czyli kursy spadną). Chyba, że kupiłaś back, a kursy momentalnie spadły i widzisz, że widnieje już interesujący Cię LAY 1.7, to po prostu go zlecasz a on od razu zostaje przyjęty (jeśli jest odpowiednia kwota po stronie lay na wykup). oglądałas materiały, to na pewno zrozumiesz moją odpowiedź ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
joanka 0

joanka

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedź ???? Punkcik dla Ciebie ????
Przyznam się, że jeszcze nie wpłaciłam pieniędzy do BF i narazie koncentruję się na teorii.
A jak wygląda ryzyko? Czy jest możliwe, by wypracowywać dziennie 2% wkładu bez &quot;zjadania paznokci&quot;? Czy to abstrakcja?
Pozdrawiam ????
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
pewnie się da, trzeba się jednak sztywno trzymać zasad, jakie się ustaliło przed grą, tzn nie ryzykować nie potrzebnie, np chcąc na siłę się odkuć po małej porażce, akceptować każdego greena itp. ktoś na forum pisał o grze przed meczem (chyba ducat), tam nie było podobno zjadania paznokci
 
F 2

facecik83

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedź ???? Punkcik dla Ciebie ????

Przyznam się, że jeszcze nie wpłaciłam pieniędzy do BF i narazie koncentruję się na teorii.
A jak wygląda ryzyko? Czy jest możliwe, by wypracowywać dziennie 2% wkładu bez &quot;zjadania paznokci&quot;? Czy to abstrakcja?

Pozdrawiam ????
ryzyko jest w kazdej grze :grin: w tradingu potrzebna jest dobra intuicja i zdolnosc przewidywania w która strone pójdzie rynek ja wplaciłem 200 euro i w ciagu miesiaca udało mi sie ugrac 85 eu ale pozdr ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
joanka 0

joanka

Użytkownik
Ok, dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
Zależy mi właśnie na tym, aby mieć zysk mały, lecz regularny. Wiadomo, że beż poważniejszego budżetu nie da się zarobić poważniejszych sum.
A czy te greenbooki da się tworzyć w każdym zdarzeniu, meczu?
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Pewnie się da, może nie w każdym, ale da się być regularnie na✅. Często na betfair są nieoczekiwane duże ruchy trzeba wtedy zwykle zachować zimną krew, a kurs wróci do normy(również gram przed spotkaniem). Aczkolwiek to że wróci to nie reguła. Trzeba myśleć i wychaczać kurs w dobrym momencie, a czasami najlepiej nie brać tego co leży na stole tylko poczekać.
 
joanka 0

joanka

Użytkownik
No wiadomo. Jak do wszystkiego, tak i tutaj potrzeba doświadczenia i wprawy ????
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Gdy będę mieć jeszcze pytania to wrócę ????
Pozdrawiam
 
zaleschief 3

zaleschief

Użytkownik
Witam traderów ???? mam pytanie :cool:
Czym posługujecie się przy stawkowaniu lay, tak aby zysk na każdym zdarzeniu był jednakowy?
 
Do góry Bottom