>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

osom 36

osom

Użytkownik
Chodziło mi o przelew euro na konto walutowe, ale to na miejscu w mbank 9zl kosztuje. Resztę już wiem
 
D 0

drragen

Użytkownik
Witam

mam takie pytanko jeśli mam zakłady na dany mecz:

Wygra 6,4 8 17,5

Nie wygra 26 32 34

Wszystko to jest, że poniżej 0,5 gola w meczu.

I tu chce zadać pytanie, czy jeśli postawię Nie wygra po kursie 17,5 to zostanie on od razu przyjęty?, czy muszę postawić za 26 aby został od razu przyjęty?
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Musisz postawić 26 aby został od razu przyjęty. Jeśli postawisz 17,5 to dołączy on do tego 17,5 po stronie wygra czekając na to aż ktoś to kupi.
 
D 0

drragen

Użytkownik
Musisz postawić 26 aby został od razu przyjęty. Jeśli postawisz 17,5 to dołączy on do tego 17,5 po stronie wygra czekając na to aż ktoś to kupi.
Dzięki, a mam jeszcze takie jedno pytanie może trochę głupie, ale kto pyta nie błądzi. Jak mam Suma goli 1 gol lub więcej i postawię tutaj Nie wygra (lay) to to jest równoznaczne z poniżej 0,5 i powyżej 1,5 ?, bo nie pokazują mi się te sumy możliwej wygranej jeśli to się wydarzy i teraz wolę mięć pewność, czy dobrze to interpretuje, czyli że jak na tą sumę goli postawię 1 gol i więcej na lay to wygrywam w przypadku 2 lub 3 goli i więcej?
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Moim zdaniem wygrywasz tu tylko w przypadku poniżej 0,5 czyli 0:0 ale pewny nie jestem.
Przy okazji ja mam pytanie bo do tej pory nie grałem na spadek i nie jestem tego pewien. Załóżmy że traduje na dokładny wynik 0:0. Stawiam back po kursie 11 za 100 euro czyli moja ewentualna wygrana to 1000 euro a strata to 100 euro. Następnie chcę zagrać lay po kursie 10,5. Moja wygrana to 104 euro a potencjalne zobowiązanie to 988 euro. I teraz pytanie czy dla tego zobowiązania mogę wykorzystać to 1000 euro z back czy muszę mieć na koncie 988 euro ? Czy po prostu żeby tak zagrać wystarczy mi początkowe 100 euro na back czy muszę mieć też 988 euro na lay bo green tak czy siak mi się zrobi.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przy okazji ja mam pytanie bo do tej pory nie grałem na spadek i nie jestem tego pewien. Załóżmy że traduje na dokładny wynik 0:0. Stawiam back po kursie 11 za 100 euro czyli moja ewentualna wygrana to 1000 euro a strata to 100 euro. Następnie chcę zagrać lay po kursie 10,5. Moja wygrana to 104 euro a potencjalne zobowiązanie to 988 euro. I teraz pytanie czy dla tego zobowiązania mogę wykorzystać to 1000 euro z back czy muszę mieć na koncie 988 euro ? Czy po prostu żeby tak zagrać wystarczy mi początkowe 100 euro na back czy muszę mieć też 988 euro na lay bo green tak czy siak mi się zrobi.
Po prostu handlujesz. Masz kurs i chcesz go sprzedać. Nie musisz mieć dodatkowej kasy. Wszystko regulowane się z kwoty jaką postawiłeś na BACK.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Pytam bo nie chciałbym utknąć z backiem którego nie mógłbym skontrować. Skoro wszystko regulowane jest z kwoty na back to wychodzi na to że bardziej opłaca się grać na spadek a nie na wzrost bo gdybym zaczął od lay to z 100 euro na koncie nie zagrałbym lay po kursie 10,5 za takie same pieniądze bo wtedy już musiałbym mieć te 988 euro zobowiązania. Grając na back można użyć tak jakby dźwigni finansowej i zagrać za większe pieniądze niż najpierw lay a później back. Tak czy inaczej dzięki za wyjaśnienie.
 
S 0

szczupi

Użytkownik
Dzień dobry, mam pytanie odnośnie podniesienia prowizji na giełdzie betfair od wygranych dla graczy którzy mają bilans dodatni.Widziałem że kiedyś ten temat wywołał wiele sporów.W maju , czerwcu i lipcu zanotowałem przychód ok 250 euro w każdym miesiącu.(w każdym miesiącu przyjęto ok 230-270 moich rynków z średnią stawką 10 euro.Pieniądze wypłaciłem i nie podniesiono mi prowizji do tych 20%. Czy jeśli wygrywałbym np. przez 8 miesięcy z rzędu 1000euro to tą prowizję by mi dopisano?.Pytam się jak wygląda to w praktyce, jak duże wygrane kwalifikują się do podniesienia prowizji?Czy polecacie jakieś inne firmy z giełdą zakładów.
 
S 0

szczupi

Użytkownik
Mam na czerwono Markets 459 i gross 568. To chyba nie dotyczy całej historii grania?Wydaje mi się że zrobiłem o wiele więcej rynków niż 459.Czy dużo brakuje mi do zwiększenia prowizji?czy te statystyki się zerują jakbym np. zrobił sobie przerwę?.Na konkurencyjnych giełdach są bardzo słabe kursy (dziwi mnie to).
 
S 0

szczupi

Użytkownik
Smarkets jest dość atrakcyjny jeśli dobrze zrozumiałem to prowizja jest 2%.Czy ta giełda ma swoje gorsze strony?Wiecie coś na temat bonusów na tej giełdzie?Przy wpłacie przez maneybookers.
 
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Premium charge jest naliczane z tygodnia jeżeli postawiłeś na więcej niż 250 rynkach masz zysk i twoja całkowita opłacona prowizja jest mniejsza niż 20% zysków w trakcie całej historii grania to jeżeli w tygodniu byłeś na plus to mozesz zapłacić, jeżeli miałeś stratę w tygodniu to nie płacisz.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Dopiero zaczynam grę na Betfair i jeszcze mam problemy przy wyborze rynków do gry pre play. Macie jakieś rady, wskazówki czym się kierować oraz jak czytać wykresy? (sprawdzenie spadków/wzrostów kursów na stronach porównywarek nie zawsze daje efekty)
 
loozak 24

loozak

Użytkownik
Witam
Otóż założyłem konto na BF i mam pytanie, bo jak dobrze widziałem, są dwie opcje autoryzacji: przez wysłanie przez nich listu i ja wpisuje kod oraz skan dowodu a druga opcja to jakieś kosmosy z rachunkami itp.
Mam pytanie co do pierwszego list wysyłają z automatu po założeniu konta jak w bet365 czy trzeba do nich napisać albo coś żeby wysłali ??
 
kazz12 864

kazz12

Użytkownik
mam pytanie do traderów:
czy jak mam na koncie 10 euro, mógłbym postawić 10 euro na back po kursie 2, a później 10,10 euro na lay (zobowiązanie 9,90). wtedy całkowite zobowiązanie/stawka wyniosłaby 19.90 euro czyli na czysto bym był 0,10 euro. czy jeśli nie mam nic na koncie po backu to moge layować na to samo zdarzenie?
 
michu82gol 164

michu82gol

Użytkownik
mam pytanie do traderów:
czy jak mam na koncie 10 euro, mógłbym postawić 10 euro na back po kursie 2, a później 10,10 euro na lay (zobowiązanie 9,90). wtedy całkowite zobowiązanie/stawka wyniosłaby 19.90 euro czyli na czysto bym był 0,10 euro. czy jeśli nie mam nic na koncie po backu to moge layować na to samo zdarzenie?
możesz
 
kazz12 864

kazz12

Użytkownik
mam pytanie do traderów:
czy jak mam na koncie 10 euro, mógłbym postawić 10 euro na back po kursie 2, a później 10,10 euro na lay (zobowiązanie 9,90). wtedy całkowite zobowiązanie/stawka wyniosłaby 19.90 euro czyli na czysto bym był 0,10 euro. czy jeśli nie mam nic na koncie po backu to moge layować na to samo zdarzenie?

możesz
Czyli mając 10€ na koncie mogę dać backa all in po kursie 100 i pózniej layowac po kursie 99 nie mając nic na koncie? Wydaje sie to trochę nielogiczne. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to dokładnie działa?
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Czyli mając 10€ na koncie mogę dać backa all in po kursie 100 i pózniej layowac po kursie 99 nie mając nic na koncie? Wydaje sie to trochę nielogiczne. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to dokładnie działa?
To ty jeszcze tego backa nie postawiłeś?? ????
A mówiąc poważnie, zamiast pytać, wziąłbyś 2e i sam popróbował - wtedy szybciej ogarniesz niż z niewiadomo jakich tłumaczeń, poradników itp rzeczy...
PS
A jest kurs 99??
 
Do góry Bottom