>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

zaleschief 3

zaleschief

Użytkownik
Słuchajcie mam jeszcze takie pytanko;) .

Przypuśćmy jest mecz wynik 1:0
Postawiłem Back na to że pierwszy zespół wygra , czekam z Lay żeby jakiś zysk padł. Niestety drugi zespół trafia i jest 1:1 . W jaki sposób jak najmniej stracić w takim przypadku ? Są jakieś mechanizmy obronne np w Geeku?
 
Y 32

yavor

Użytkownik
nie da sie uratowac niczym, bo zawieszaja rynek. kasa idzie na spacer. odradzam gre u nich, bo to banda zlodziei.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 2

tomeks91

Użytkownik
Może być przydatne. Przecież występują ruchy kursów.
Ale jak zawieszą rynek, bo padnie bramka to wiadomo, że stop loss nie zadziała.
 
Y 32

yavor

Użytkownik
generalnie betfrajer to syf. tam zarabiaja tylko oni sami. 1 - na prowizjach, 2 - na haraczu pod nazwa premium charge, 3 - na awariach i wlamaniach na konto, gdzie nic nie potrafia z tym zrobic tylko rozkladaja rece.
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Ponawiam pytanie bo to mega ważne i najprawdopodobniej mega profitowe ????
potrzebuje tylko statystyk!
&quot;Witam,
wychodzę z prośbą oraz zapytaniem do was. Otóż chodzi o dostęp gold do Betdevil.com.
Strategia jaką obrałem:
Lay the draw max kursy 5.0
home win odds max 1.7
prawdopodobieństwo over 2.5 &gt; 65
To są wytyczne z tym, że problem jest z ich wstawieniem do meczów z tamtego sezonu. Betdevil w wersji gold ma możliwość ustawienia wytycznych powyższych i sprawdzenia w dowolnym sezonie rozłożenia 1 x 2 procentowo.
Dla przykładu:
sezon 2009-2010 148 meczów (1=68%) (X=19%) (2=13%)
z tego tylko DWA! skończyły się 0-0
Jest to bardzo fajna sytuacja ponieważ w większości przypadków BACK Betujemy już po pierwszym golu.
I teraz do czego zmierzam czy ma ktoś dostęp do gold betevila? Zrobiłby takie zestawienie i podał tutaj do wglądu publicznego
Dla mnie wykupienie subskrypcji tylko do tego celu mija się z celem niestety.
Także jeżeli ktoś z was lub znajomy ma dostęp dajcie znać!&quot;
 
maps 24

maps

Użytkownik
Słuchajcie mam jeszcze takie pytanko;) .
Przypuśćmy jest mecz wynik 1:0
Postawiłem Back na to że pierwszy zespół wygra , czekam z Lay żeby jakiś zysk padł. Niestety drugi zespół trafia i jest 1:1 . W jaki sposób jak najmniej stracić w takim przypadku ? Są jakieś mechanizmy obronne np w Geeku?
W tym przypadku tracisz cala stawke i bye bye.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd, no chyba że taki Twój cel.
Można jeszcze zrobić LAY. Co prawda po niższym kursie, ale część stawki można uratować, a jaką część - zależy kto gra.
Jest jeszcze opcja, że drużyna znowu wyjdzie na prowadzenie i wychodzimy z zyskiem.
I jeszcze jedno:
&quot;3 - na awariach i włamaniach na konto, gdzie nic nie potrafia z tym zrobic tylko rozkladaja rece&quot;
Jeśli na prawdę uważasz, że oni na tym zarabiają to jesteś zwolennikiem spiskowej teorii dziejów.
Niby w jaki sposób mieliby na tym zarabiać?
Załóż własną giełdę kursów. Jak będziesz lepszy - zostanę Twoim pierwszym klientem.

Pozdr.
 
M 46

metalista

Użytkownik
I jeszcze jedno:
&quot;3 - na awariach i włamaniach na konto, gdzie nic nie potrafia z tym zrobic tylko rozkladaja rece&quot;
Jeśli na prawdę uważasz, że oni na tym zarabiają to jesteś zwolennikiem spiskowej teorii dziejów.
Niby w jaki sposób mieliby na tym zarabiać?
Pozdr.
Kolega naprawdę nie widzi, jaki zysk ma betfair na awariach?
No to załóżmy że ktoś postawi za 1 000 euro &quot;In Play&quot; po kursie 1,3 z myslą aby zamknąc po 1,27. Wtedy może zarobić około 20 euro. Wówczas BF pobierze swoje 5% od kwoty 20 euro.
A co by się stało gdyby ktoś został podczas awarii z kupionym kursem 1,3 po 1000 euro ??? Ano wtedy BF mogłoby zabrać 5% prowizji od kwoty 300e. Jeśliby zaś gracz przegrał to 1000e to i tak wygrałby je ktoś inny, bo to giełda. Czysty zysk dla nich.

Traderzy stanowią na BF potężną siłę i podczas takiej awarii w czasie weekendowych kolejek piłkarskich BF może zarobić krocie. Przykład mieliśmy w ostatni weekend, gdy giełda padła na 20 min przed końcem ligi angielskiej i &quot;ozdrowiała&quot; 5 min po zakończeniu.
 
maps 24

maps

Użytkownik
Buhaha!!!
Żeby ktoś wygrał, ktoś MUSI przegrać! Prowizja będzie tak czy siak!
Awaria to zawsze strata dla giełdy, na jednym meczu kilka milionów obrotu w końcówce.
W tym zakłady LIVE bez chęci kontrowania.
A jak niby zarabiają na włamaniach? Sami kradną? Nie róbmy sobie jaj!
BTW. wolałbym wygrać 300 niż 20. Z chęcią zapłaciłbym większą prowizję.
Pozdr.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nigdy się tym nie zajmowałem, dziś cały dzień spędziłem czytając o giełdzie, z racji końca sezonu NBA byłaby to jakaś alternatywa na resztę roku.
Nie bardzo tych kursów rozumiem , może ktoś wyjaśnić czemu na jednego jest ~1,7 a na drugiego ~1,1?

Natomiast ta drabinka pokazuje kwoty postawione, czyli dobrze widzę że najwięcej poszło na prawie minimalny kurs (1,02) ?
 
picia 13

picia

Użytkownik
Te kursy na niebieskim tle (Back) to kursy, które już zostały zaproponowane przez innych graczy i które można zagrać od razu bez oczekiwania na przyjęcie. Przy mniej popularnych zdarzeniach znajdują się spore luki, bądź właśnie takie sytuacje, że kursy są w ogóle bezsensowne - ktoś szuka jelenia, który to przyjmie.
Co do drugiego obrazka, kwoty na niebieskim tle to opis ile pieniędzy &#39;leży&#39; obecnie do gry. Natomiast jeśli zakłady zostają przyjęte to będą wpisane w kolumnie &#39;Traded&#39;. Tym samym na powyższym screenie widać, że nikt jeszcze nic nie postawił na tym rynku ????
Jeśli chcesz złapać kurs wyższy, niż dostępne w niebieskich polach Back to po prostu dopisujesz przy obstawianiu i oczekujesz na przyjęcie (Twój kurs pojawia się po różowej stronie - Lay).
Ogólnie gra na giełdzie skupia się wokół transakcji kup tanio, sprzedaj drogo - więc najlepiej korzystać z dodatkowych programów wspierających sprawną grę na BetFair.
 
maps 24

maps

Użytkownik
Tak jak Picia napisał ktoś po prostu szuka frajerów. Na rynkach o małej płynności (mały obrót, mało kasy leży oczekującej) takie sytuacje sytuacje są nagminne, ,można ich codziennie spotkać setki...
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Przy dyscyplinach mało popularnych w Polsce, bądź na świecie Betfair do tradingu prawie wogóle się nie nadaje, rzadko można spotkać zdarzenia, gdzie zagrana kwota będzie powyżej minimum nadającego się do handlowania, czyli 30k.
Takimi dyscyplinami są np. mecze siatkówki klubowej, piłki ręcznej.
 
maps 24

maps

Użytkownik
Zmiana współczynnika podstawowego runku: 6,5%
Firma Betfair, po ostatniej analizie, zdecydowała się podnieść podstawowy współczynnik dla rynków Twojego regionu. Należy zwrócić uwagę, że powyższa zmiana współczynnika podstawowego rynku wejdzie w życie we wtorek, 30 kwietnia 2013 roku na wszystkich rynkach Exchange. Rynki podlegające pod portfel australijski nie zostaną uwzględnione.
Firma Betfair pobiera prowizję od wygranych netto na danym rynku. W przypadku przegranej netto na danym rynku prowizja nie jest pobierana.
Prowizja jest obliczana przez pomnożenie wygranych netto przez współczynnik MBR (Market Base Rate; współczynnik podstawowy rynku) tak, jak to przedstawiono na zakładce Zasady dla danego rynku. Od tego obliczana jest zniżka. Im więcej u nas stawiasz, tym zniżka jest wyższa.
Wielkość lub współczynnik zniżki jest określany przez liczbę punktów Betfair zgromadzonych na koncie. Punkty Betfair są zdobywane na podstawie aktywności obstawiania: im więcej obstawiasz, tym więcej zdobywasz punktów i tym większy uzyskujesz współczynnik zniżki. Współczynnik zniżki zostanie zatrzymany na poziomie 20% do momentu spełnienia wymogów programu Know Your Customer (ang. poznaj swojego klienta) firmy Betfair.
Punkty Betfair zdobywasz za każdy zakład zawarty na rynku. Uzyskasz 1 punkt za każde 10 pensów prowizji (w przypadku wygranych netto) lub ukrytej prowizji (w przypadku przegranych netto). Punkty Betfair są przyznawane zarówno dla wygrywających i przegrywających.
Przykład:
Wygrywasz 400 GBP netto na rynku.
Współczynnik MBR to 7,5%.
Bieżący współczynnik zniżki to 40%.
Prowizja wynosi więc 18£ (400£ x 7,5% x (1-40%)).
Zdobywasz 180 punktów Betfair.
W celu obliczenia punktów Betfair prowizja lub ukryta prowizja na rynku jest przeliczana na funty brytyjskie podczas jej rozliczenia.
Współczynnik zniżki jest obliczany co tydzień na podstawie bieżącej liczby punktów Betfair. Dzieje się to o północy w każdą niedzielę.
Po obliczeniu współczynnika zniżki Twoje saldo punktów Betfair pomniejszane jest o 15%. Nazywa się to tygodniową utratą punktów. Jeśli co tydzień będą obstawiane zakłady na tym samym poziomie, współczynnik rabatu nie zmieni się. Jeśli w dowolnym momencie liczba punktów Betfair zapewni wyższy współczynnik zniżki, zostanie on natychmiast zastosowany.
Współczynniki zniżki są stosowane podczas przyjmowania zakładu na rynku, a nie obstawiania zakładu. Mogą się one różnić w przypadku rynków długoterminowych.
Zestawienie punktów Betfair w sekcji „Moje konto” zawiera pełną historię punktów Betfair i wyświetla zmiany wynikające z aktywności gracza, cotygodniowej utraty punktów i odpowiednich promocji. Zestawienie to przedstawia także aktualny współczynnik zniżki.
Cotygodniowej utracie punktów Betfair można zapobiec, stosując Wakacje Betfair. Podczas Wakacji Betfair można obstawiać zakłady, ale w tym okresie nie zostaną uzyskane punkty Betfair na jakichkolwiek rynkach.
Zdobywasz jedne Wakacje Betfair po rejestracji oraz jedne dodatkowe Wakacje Betfair co trzy miesiące od tego momentu. Wakacje Betfair możesz wykorzystać w dowolnym momencie, ale nie możesz mieć na koncie więcej niż czterech niewykorzystanych Wakacji Betfair.
Sekcja „Wakacje Betfair” w części „Moje konto” zawiera kalendarz na następne 26 tygodni i umożliwia rezerwowanie lub anulowanie Wakacji Betfair w dowolnym z tych tygodni.
Z poważaniem,
Betfair
Monopolistyczna pozycja na rynku zaczyna odbijać do łba!!!
 
damage19 0

damage19

Użytkownik
zakładając ze mój bank na bf wynosi 100e

kupując back 1.33 za 100e na koncie zostaje 0, chcę odsprzedać zakład za 1.25 muszę dać lay 106.4e (by zdobyć zysk 6.4e) czy mogę zagrać lay nie majać środków, a bf sobie weźmie z tego greena?
 
damage19 0

damage19

Użytkownik
dzięki, mam jeszcze jedno pytanie
na razie gram na trading mode przez fairbota, gdy chce zagrać backa mniejszego niż jest na rynku zawsze przyjmuje mi tego największego np. chce dać 1.40 a na bf jest 1.50 i zawsze przyjmuje mi tego 1.50 jeśli przez stronę ustawiłbym się na 1.40 i dał tą opcję chyba &quot;zachowaj&quot; to weżmie mi po 1.50 czy 1.40?
 
Do góry Bottom