>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Witam, mam pytanko ???? Czy użytkownicy betfair z walutą np USD mogą zakładać się z graczami, którzy grają za euro bądź funty ? Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź. pozdrawiam.
 
K 0

karolus1988

Użytkownik
Witam Banalne pytanie Jeżeli Back jest po kursie 1,4 a Lay po 1,42 Kupuje Backa to musze czekać jak Lay spadnie o 3 ticki i dopiero zarabiam 1 tick na Backu?
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Witam Banalne pytanie Jeżeli Back jest po kursie 1,4 a Lay po 1,42 Kupuje Backa to musze czekać jak Lay spadnie o 3 ticki i dopiero zarabiam 1 tick na Backu?
gdy back kupiony po 1,40 to zysk masz wtedy gdy lay jest niższy czyli 1,39 w tym wypadku, czyli tak, lay musi spaść o 3 ticki abyś zarobił ????
 
O 0

odorus

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie dość często blokowanych meczy.
Mamy kasę w grze, pada brameczka, chcę wycofać kasę ale rynek od bramki w pierwszej połowie do końca meczu jest już suspended.
Czy jest szansa na reklamację czy poprostu mają gdzieś żale graczy?
 
B 0

berst

Użytkownik
nic nie zrobisz, taka zabawa, trzeba trochę grosza u jakiegoś buka mieć i przy zawieszeniach, jak większa kasa to kontrować.
 
F 21

fraktal

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie dość często blokowanych meczy.
Mamy kasę w grze, pada brameczka, chcę wycofać kasę ale rynek od bramki w pierwszej połowie do końca meczu jest już suspended.
Czy jest szansa na reklamację czy poprostu mają gdzieś żale graczy?
Jeśli masz inne konta i kasę to możesz zrobić kontrę. Jeśli masz konto tylko na betfair spróbuj w takiej sytuacji skontrować na sportbooku.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Czyli dobrym pomysłem było wycofanie monet stamtąd ????
Zostały Grosi(c)ki więc za nie się pobawię.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Niestety także potwierdzam,a dokładniej BF nie będzie obsługiwać graczy z Polskim adresem zameldowania więc niestety trzeba będzie kombinować ,a raczej po prostu załatwić sobie potwierdzenie innego adresu i lecieć na zagranicznym VPN.Cóż trzeba się będzie odezwać do znajomych w UK bo niestety innej opcji nie ma
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
betfair będzie akurat najłatwiejszy do ogarnięcia, jak pisali poprzednicy im tylko przeszkadza polski adres zameldowania na Twoim koncie, zmieniasz na jakiś zagraniczny, organizujesz sobie jakieś lewe potwierdzenie i grasz dalej, nie będą wnikać dalej ;)
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
betfair będzie akurat najłatwiejszy do ogarnięcia, jak pisali poprzednicy im tylko przeszkadza polski adres zameldowania na Twoim koncie, zmieniasz na jakiś zagraniczny, organizujesz sobie jakieś lewe potwierdzenie i grasz dalej, nie będą wnikać dalej ;)
Z tym lewym to bym się zastanowił,jeśli ktoś robił weryfikacje KYC to wie o czym mówię.Zresztą o czym my mówimy.Adres w Anglii konto w którymś z banków i VPN tyle w temacie.Tyczy się to także innych bukmacherów.W tym wszystkim chodzi o to że mieszkając w PL zgodnie z ustawą nie możesz uczestniczyć w grach hazardowych u operatorów bez licencji,a nie zakaz gry dla polaków.Szkoda tylko że Pinnacle wyszedł z UK bo to było najlepsze zabezpieczenie w przypadku awarii na BF.W sumie szybko ruszyłem z tematem i wybieram się do UK jakoś w drugim tygodniu kwietnia żeby to załatwić także będę informował na bieżąco jak traderzy,przepraszam &quot;hazardziści&quot; :grin: mają sobie radzić z tym problemem

Pozdrawiam
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
betfair będzie akurat najłatwiejszy do ogarnięcia, jak pisali poprzednicy im tylko przeszkadza polski adres zameldowania na Twoim koncie, zmieniasz na jakiś zagraniczny, organizujesz sobie jakieś lewe potwierdzenie i grasz dalej, nie będą wnikać dalej ;)
Nie będzie tak kolorowo jak piszesz. Nie będą wnikac? Powodzenia
 
Do góry Bottom