>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair - pytania, sugestie, problemy związane z tradingiem.

M 0

marcin30

Użytkownik
Wczoraj 29 grudnia 2014 podobna sytuacja była w meczu Hapoelu Tel Aviv. Przy rozpoczęciu meczu zawieszono wszystkie kursy i koniec! Nie można było obstawiać &quot;in play&quot;. Ale w trakcie pierwszej połowy ok. 30 minuty na moment zostały one odblokowane. Nie śledziłem całego meczu od początku do końca i nie wiem jak długo kursy były odwieszone. W każdym razie jak zerknąłem w 2 połowie, kursy znów były zawieszone. Dotyczy to wszystkich rynku w tym meczu. Może ktoś z forumowiczów domyśla się, co mogło być przyczyną takiego zaiweszenia?
 
O 1

odek

Użytkownik
Czy jest możliwość traidowania Esportu bo jest nawet polityka itd a Esportu nie ma
przynajmniej na betfair i to prawda ze 20% podatku się placi od wygranej jak się jest w 0.5% najlepszych graczy ?
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Poszukuję blogów, zapisków, różnych informacji na temat tradingu innych osób. Nie chodzi o pomoc czy inne strategie, po prostu chciałbym doglądać na bieżąco jak radzą sobie handlarze sportowi z betfair.
Rozumiem, że może to być reklama innych for bądź czegoś podobnego, dlatego prosiłbym o kontakt PW.
Dzięki z góry. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jeśli zagram zakład lay z wysokim kursie ze stawką, przy której ewentualne zobowiązanie przekroczy mój aktualny stan konta, to zakład zostanie przyjęty i po przegranej będę mieć stan konta na minus? Czy zobowiązanie może maksymalnie wynosić tyle ile mam na koncie?
Pozdrawiam
Edit:
Dziękuję za poniższą odpowiedź.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Co za pech postawiłam under 4,5 na mecz Karpaty - Poltava a tu strona Betfair nie działa, teraz to muszę liczyć na szczęście????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 0

tenznany

Użytkownik
Również mam problem z funkcjonowaniem strony betfair.com Ma ktoś podobnie? Wszystkie strony działają mi normalnie a betfair w ogóle się nie ładuję. Próbował z dwóch przeglądarek, ciasteczka usunięte itp.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dziwnym trafem, oni doświadczają tych DDOSów zawsze w ten weekend, jak jest Grand National...
no ale może ktoś właśnie celowo to robi, nieważne, ważne że już dawno po wszystkim.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Dziwnym trafem, oni doświadczają tych DDOSów zawsze w ten weekend, jak jest Grand National...
no ale może ktoś właśnie celowo to robi, nieważne, ważne że już dawno po wszystkim.
Straszak... może chroni środki. ;)
 
E 0

edson007

Użytkownik
Witam wszystkich

Mam takie pytanie otóż gram od pewnego czasu na Betfair przeważnie dokładne wyniki i czasem zdarza się że długo utrzymuje się np wynik 1-0 który wcześniej skontrowałem jak wiadomo kursy na ten wynik spadają i moje pytanie jest czy można drugi raz zagrać lay na 1-0 po jeszcze niższym kursie?. Widzialem w pewnym poradniku jak koleś grał dokładne wyniki i przy wyniku 2-0 skontrował wynik 3-0 a gdy pod koniec meczu padła trzecia bramka to znowu postawił na wynik 3-0 lay po kursie 1.09.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Oczywiście, że tak. Możesz cały czas dokupywać lub wystawiać zakłady zależy po której stronie się ustawisz.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Załóżmy że gram Lay under 2,5 i w 60 minucie spotkania padły już trzy gole. Mogę jakoś wyjść z pełnym zyskiem zamiast czekać do końca meczu?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Rynek jest suspended, w max 2 minuty staje się closed i wychodzisz automatycznie. Z zyskiem, choć wolę używać słowa wygrana.
 
Do góry Bottom