>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BetClick - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
betclick wprowadził live chat,rozwijają się(najpierw transmisje meczy do oglądania,teraz to)
Transmisje spotkań są powiązane z tym, że w expekcie i bah też są.
Dla mało znających temat. Expekt, bah i betclick są w rękach jednego właściciela.
Pewne odrębności pozostały. Ale część spraw jest podobna w tych trzech firmach bukmacherskich.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Witam wszystkich ????

Mam pytanko. Wpłaciłem koledze pieniądze na jego konto z jego danymi za pomocą karty kredytowej z moimi danymi. Przy ewentualnej wygranej i finalnie wypłacie pieniędzy nie napotka na przeszkody?
 
daniel111 38

daniel111

Użytkownik
Witam wszystkich ????

Mam pytanko. Wpłaciłem koledze pieniądze na jego konto z jego danymi za pomocą karty kredytowej z moimi danymi. Przy ewentualnej wygranej i finalnie wypłacie pieniędzy nie napotka na przeszkody?

Pieniadze bedzie można wypłacić tylko z tej karty ktora wplacałeś. Bynajmniej ja tak miałem.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Pieniadze bedzie można wypłacić tylko z tej karty ktora wplacałeś. Bynajmniej ja tak miałem.
Potwierdzam , ale również kolega może dokonać depozytu jak coś wygra minimalną kwotą 15zł i wypłacić od razu na siebie ????
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Tak IDEALNIE! powodzenia przy ewentualnej wypłacie, już sobie nawet 2x wypłaciłeś na swoją karte!! hip hip hura..ojej nie da sie tego opisac...
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Panowie, czytałem parę pierwszych stron i opinię były różne, ale przeważnie nie najlepsze. Mam prośbę wielką, mianowicie jak jest teraz u nich? Opłaca się wpłacać kasę? (przez kartę mbank) i czy nie będą robić numerów z promocją zwrotu 55zł ?? Od razu wypłacą? Bo z tego co czytałem to różnie z tym bywało. Pozdrawiam.
EDIT: wpłaciłem już kasę i mam pytanie jeśli postawię taki kupon
Jaga - Legia 1x
Atletico - Zaragoza 1
To będę miał zwrot w przypadku przegranej??
 
L 0

lionel

Użytkownik
Witam
Mam taką spawe. Jestem niepełnoletni i mam zalózone konto w betclick na siostre. Kase chce przelac z mojego konta bankowego na moje nazwisko i czy bedzie mozliwośc wypłaty własnie na moje konto bankowe? Aha i czy jak wpłace pieniądze przelewem bede mógl wypłacić srodki też na MB? wiem ze troche zawikłana sprawa ale prosze o pomoc
 
golden 0

golden

Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczów ????

Właściwie dopiero zaczynam swoją przygodę z bukmacherką i chciałem obstawić mecz &quot;z podpórką&quot; jednak nigdzie nie widzę takiej opcji... Orientuje się może ktoś czy w BetClick można w ogóle obstawiać w ten sposób?

Dzięki;-)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Pozbywamy się &quot;k&quot;!
Myślę ze dosyć istotne, cytuje z maila:

Uprzejmie zawiadamiamy, że zmieniamy naszą nazwę z BetClick na BetClic!

* W świetle szybkiego rozwoju naszej firmy w całej Europie, zdecydowaliśmy się przyjąć tę samą nazwę we wszytkich państwach. Oczywiście stary adres http://www.betclic.com będzie nadal działać.

* Współpracujemy z największymi partnerami, Lechem Poznań, Juventusem czy Lyonem, dlatego potrzebujemy jednej nazwy, która będzie rozpoznawana przez wszystkich.

* Nadal będziesz otrzymywał najlepszy produkt i usługę, tak samo jak dotąd, bez względu na miejsce w Europie - jedyną różnicą będzie brak &quot;k&quot; w nazwie.
_____
Witam wszystkich forumowiczów ????

Właściwie dopiero zaczynam swoją przygodę z bukmacherką i chciałem obstawić mecz &quot;z podpórką&quot; jednak nigdzie nie widzę takiej opcji... Orientuje się może ktoś czy w BetClick można w ogóle obstawiać w ten sposób?

Dzięki;-)
Między godziną a interesującym Cię spotkaniem jest taki plusik, po kliknięciu go otworzą sie wszystkie możliwe dodatkowe zakłady ????
 
H 0

hande_h0

Użytkownik
Przy rejestracji podawałęm pewien kod, jako podpowiedź czy coś takiego. Teraz przy wypłacenie również go ode mnie chcą, tyle, że ja go...zapomniałem. Nie będzie żadnych problemów z wypłatą gdybym napisał do supportu czy coś w tym stylu? Bo nie wiem zbytnio co mam zrobić.
 
kamil307 0

kamil307

Użytkownik
Witam
Takie moje pytanko czy beda problemy z ewentualna wyplata pieniedzy jezeli wplate dokonam przez osobe ktora ma juz w tym buku konto i z tego samego konta wplata tez byla ?
 
bdn 3

bdn

Użytkownik
Witam
A ja mam pytanie odnosnie wpłaty pieniedzy na konto betclic. Mam konto w banku BZ WBK i w bwin i unibet nie bylo zadnych problemow z przelaniem kasy, a w betclic owy problem powstal. Otoz robie wszytsko zgodnie z instrukcja, wszystko jest ok az do momentu zalogowania na konto bzwbk. Wpisuje numer klienta i hasło i wyskakuje mi &#39;błąd 505&#39;. Z kontem bankowym jest na 100% wszytsko ok bo u innych buków nie bylo problemow. Pisalem do nich i w odpowiedzi dostalem, zeby usunac pliki cookie i wlaczyc okienka pop-up. Zrobilem co kazali a problem wciaz jest..
Czy mial ktos podobny problem i wie jak sobie z tym poradzic??
Aha i mam pytanie odnosnie cash-backu, po jakim czasie od zarejestrowania on przepada i czy w ogole przepada zanim wniose pierwszy zakład??

Z góry dzieki za odpowiedz, pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom