>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BetClick - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
kondor 28

kondor

Użytkownik
Te promocje dawane indywidaulnie przez betclick są moim subiektywnym zdaniem najlepsze w sieci. Minimalny obrot a 50zł za darmo piechotą nie chodzi , jak dla niektórych rzecz jasna, ja z tych promocji zawsze korzystam
 
golden 0

golden

Użytkownik
Jakie 50 zł? Jeśli chodzi Ci o tą promocję to z tego co się orientuję była ona tylko dla wybranych, więc jeśli nie dostałeś nic na maila to nie byłeś nią objęty.
 
tom26 0

tom26

Użytkownik
Wczoraj dostałem e-mail , że nie skorzystałem jeszcze z promocji darmowych 50zł i że mam czas do 1 listopada.
A jeśli w zakładce &quot;moje bonusy&quot; mam wpisane:
Moje oczekujące bonusy

Cashback 80,00 zł dla następnego zakładu.
czyli mogę z tego skorzystać?
 
Z 0

zlotymarcin

Użytkownik
mam konto w betclik i mam jakież śmieszne limity na zakład. Nie mogę postawić więcej niż 100 zł na zakład a na niektóre 20 zł to max. Macie jakieś limity czy mnie tylko buk ogranicza?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja właśnie się dziwię, że mi jeszcze nie dali, bo trochę tych zakładów u nich wygrałem. Jaki masz bilans? Dużo u nich wygrałeś już?
 
szeryf84 0

szeryf84

Użytkownik
Ja wlasnie u nich za duzo wyciagnalem w stosunku do wplaconej juz kwoty ;) Wiec bonusu sie nie spodziewam... Propozycje typowania udzial w jakims smiesznym pokerze jak najbardziej, ale przewaznie jest tak ze jak masz u buka zdecydowany plus w bilansie takich ofert Ci nie przysla ;P
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
Rozliczono mi ewidentnie wygrany kupon jako przegrany (nawet nie wpisali wyniku zdarzenia, po prostu przenieśli do strefy przegranych zakładów i kasa wyparowała). Kłopoty techniczne wg &quot;wspaniałego i uczynnego&quot; supportu polskiego, trwają już 6 dni i tyle w temacie.
Co do Betclica, rewelacji nie ma, są o wiele lepsi bukmacherzy z sensownie działającym supportem i jakimś wewnętrznym porządkiem. NIE POLECAM
Edit- Napisałem posta i jak za dotknięciem magicznej różdżki, po tygodniu czekania rozliczyli mi pozytywnie kupon. Szybkość porażająca
&quot;+&quot; że mimo wszystko skończyło się tak jak trzeba
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
tez nie polecam. chyba najgorszy u jakiego gralem. jak to ze mieli &quot;problemy techniczne&quot; i ludzie na wyplate czekali po miesiac czasu mozna im darowac to kolejnych sztuczek w zadnym wypadki. wysylaja inddywidualne maile z promocja a pozniej nawet nie wiedza do kogo je wysylali. wiecej do nich nie wplace. wam radze zrobic to samo bo kiedy cos sensownego wygracie a nie wyplacicie.
2/10
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
Mam pytanko do tej promocji 55zł. Założyłem już konto, ale jeszcze nie wpłaciłem nic kasy.
Jeśli wpłacę np. 20zł i obstawie jakiś zakład wielokrotny np. kurs 5
[kurs] 5 x 20zł [stawka] = 100zł ew. wygranej

Jeśli poszczęści mi się i wygram te 100zł, to co muszę jeszcze zrobić aby móc całość lub jakąś kwotę? (minimalna chyba 30zł)
-od razu mogę wypłacić np. 50zł czy muszę jeszcze jakoś obracać tą kasę?

Jeśli w ten sam zakład mi nie wejdzie, to dostane zwrot 20zł i zaczynam jakby od nowa (ale juz bez promocji)
&quot;Aby otrzymać zwrot w przypadku przegranej, pierwszy zakład musi być postawiony na zdarzenia, które posiadają min. 3 możliwe wyniki (np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po dowolnych kursach. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych. Zakłady BetClic14 nie są objęte tą ofertą&quot;

Czyli jeżeli przegrywam te 20zł to oddają mi je i mogę obstawiać nowe zakłady i w przypadku wygranej wypłacić normalnie kaskę?

Ostatnie pytanie ;p
Jeśli wpłacę sobie 20zł i np. gram stawka 5zł - kurs 5 = 25zł, wiec stan mojego konta teraz wynosi 40zł, czy w takim razie mogę wypłacić np. 30zł czy muszę &#39;obrócić&#39; całą wpłaconą kwotą?

Jestem początkujący, a własciwie zaczynam na bukach, wiec nie smiejcie sie z tych pytan ;p

z góry dzięki za wszystkie odp ;)
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Jesli wygrasz owy zaklad wielokrotny te ew.100pln to calosc lub min.30pln mozesz wyplacic od razu.Jesli Ci nie wejdzie i otrzymasz zwrot stawki 20pln, grajac stawka 5pln i wygrywajac ako 40 mozesz to juz takze wyplacic.
 
dawio 0

dawio

Użytkownik
Dzięki ;)

&#39;grajac stawka 5pln i wygrywajac ako 40 mozesz to juz takze wyplacic.&#39;
Czytam regulamin i nie mogę nic znaleźć o jakiś zasadach co mam zrobić z tą zwróconą kasą, żeby ją móc wypłacić?
&quot;5. Wypłata zwrotu może być dokonana TYLKO na to samo konto lub kartę płatniczą, z których dokonano depozytu. Konto lub karta muszą być własnością gracza. NIE MA MOŻLIWOŚCI wypłaty zwrotu za przegrany zakład na konto bankowe lub kartę płatniczą / kredytową osoby trzeciej.&quot;

Czyli wynika z tego, że jeśli przegram zakład (postawie te 55zł) oni zwrócą mi 55zł i mogę odrazu wypłacić je na konto bankowe, bez jakiegokolwiek obracania?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom