>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betclick 50zł - dla wybranych

P 1

pl_sport

Użytkownik
bonus na betclicku to poezja ????
tam jest tak,że wygrana ponad bonus jest twoja czyli stawiajac 50zl na mecz o kursie 2zl mozesz juz wyplacic 50zl jak wygrasz ???? a ty postawionym 50zl nadal obracasz
W kasynie jest identycznie ???? gram juz na tych bonusach ponad rok i jestem bardzo zadowolony.
Idealny buk do multi account ????
???? istanieje taki kurs?
 
M 0

mate1212

Użytkownik
Na święta BetClic Gry przygotował coś wyjątkowego. Mamy dla Ciebie bonus 50 zł, który możesz odebrać przy kolejnej wpłacie.

Do świąt mamy jeszcze wiele promocji, które jeszcze bardziej podgrzeją atmosferę!

Odbierz bonus 50 zł!

Pozdrawiam,
Julia

Kocham betclick za te promocje :razz:
Wczoraj bonus na lige mistrzow a dzis na gry :grin:
 
zeus0 0

zeus0

Użytkownik
ledwo parę dni temu skasowałem betclick na 50 pln bonusa , a dziś znowu mam ofertę bonusu do 150 pln przy następnym depozycie - co ciekawe ofertę znalazłem w zakładce &quot;Wpłaty&quot; bez uprzedniej informacji mailowej na ten temat
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
MB nie jest wykluczone, setki razy wplacalem i wyplacallem bonusik ta metoda, nie dygajcie. Najprawdopodobniej choci tylko o pierwsza promocje 55 zl zwrotu.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
gdzie DOKLADNIE widzicie informacje o tym bonusie? wszedzie zagladalem i nic nigdzie nie widac
po zalogowaniu, moje konto --&gt; moje bonusy, powinienes miec moje oczekujace bonusy: Bonus do 40,00 zł przy następnej wpłacie.
 
J 5

jawa123

Użytkownik
MB nie jest wykluczone, setki razy wplacalem i wyplacallem bonusik ta metoda, nie dygajcie. Najprawdopodobniej choci tylko o pierwsza promocje 55 zl zwrotu.
tak mi napisala pani na lc i pisze na stronie ze mb wykluczone z promocji ale skoro ty sprawdziles i da rade to dobrze
i na LC :
Piotr: Uprzejmie informuje, iz wplaty poprzez MB sa wylaczone z promocji. Nie raz sie zdarza ze system omylkowo zaliczy taka wplate.

podekreslam ze wklejam tylko to co mi napisano na livechat sam nie sprawdzalem
 
M 0

manix35

Użytkownik
Cytat:
Napisał szuwi1 Zobacz post
MB nie jest wykluczone, setki razy wplacalem i wyplacallem bonusik ta metoda, nie dygajcie. Najprawdopodobniej choci tylko o pierwsza promocje 55 zl zwrotu.
tak mi napisala pani na lc i pisze na stronie ze MB wykluczone z promocji ale skoro ty sprawdziles i da rade to dobrze
i na LC :
Piotr: Uprzejmie informuje, iz wplaty poprzez MB sa wylaczone z promocji. Nie raz sie zdarza ze system omylkowo zaliczy taka wplate.

podekreslam ze wklejam tylko to co mi napisano na livechat sam nie sprawdzalem
-----------------------------------------------------------------------------------
Regulamin
Promocje Sportowe
10. Klient może być uprawniony do brania udziału w programach bonusowych, których warunki, kwoty oraz wygrane pozostają decyzją BetClick oraz nie są transferowalne. Wszystkie bonusy oferowane przez BetClick są ograniczone do jednego bonusu na gracza oraz na adres. Freebety nie mogą zostać postawione na zakłady wielokrotne, jeśli Gracz nie dokonał pierwszego depozytu. Aby odblokować lub wypłacić otrzymany bonus, Gracz musi dokonać trzykrotnego obrotu na zakładach posiadających minimalnie trzy możliwości i kurs 1,20. Wpłaty dokonywane za pomocą Moneybookers nie uprawniają do skorzystania z promocji.
 
Do góry Bottom