>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

K 46

karny

Użytkownik
Czy Betclick i Expekt są jakoś połączone (praktycznie ta sama promocja,szata graficzna) ? Czy mogę spokojnie jak skorzystałem z cashback&#39;u w Expekt otworzyć konto i skorzystać z tego w Betclick ?
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Czy Betclick i Expekt są jakoś połączone (praktycznie ta sama promocja,szata graficzna) ? Czy mogę spokojnie jak skorzystałem z cashback&#39;u w Expekt otworzyć konto i skorzystać z tego w Betclick ?
to jeden kapitał jest, ale możesz spokojnie skorzystać z Cashback w Expekt i Betclic.
Nie ma z tym problemu, bo jeden kapitał, ale dwie firmy są, sam korzystałem kiedyś z cashback w expekt i betclic
ps. jak mi nie wierzysz to wbij do nich na czat, który działa od 10 do 22 i się zapytaj ????
 
G 0

grandwwa

Użytkownik
Witam,

Miałem kiedyś konto n betclicku o którym zapomniałem. Postawiłem tam jeden zakład, który nie wszedł i to moja cała historia z tym bukiem. Chciałbym teraz założyć nowe konto, aby skorzystać z promocji cashback&#39;u. Jest taka możliwość?
 
A 0

aigor

Użytkownik
To że ty zapomniałeś nie znaczy że ich serwery też. Zapewne wykryją dane osobowe nawet jak założysz nowe konto. Ostatecznie możesz założyć nowe konto i najpierw zapytać supporta czy się kwalifikujesz. Na 99% to nie przejdzie ale spróbować nic nie kosztuje. Mnie Betclic jakiś rok temu nie chciał uwzględnić w cashbacku tylko dlatego że ktoś z tego samego IP już skorzystał z promocji. Pewnie dlatego że to była wówczas legendarna oferta o której było głośno nawet poza forami bukmacherskimi, a u mnie z kilkaset osób ma ten sam numer. Dobrze że właśnie pytałem się supportu zanim wtopiłem hajs.
 
D 0

damian_hejnar

Użytkownik
to jeden kapitał jest, ale możesz spokojnie skorzystać z Cashback w Expekt i Betclic.

Nie ma z tym problemu, bo jeden kapitał, ale dwie firmy są, sam korzystałem kiedyś z cashback w expekt i betclic

ps. jak mi nie wierzysz to wbij do nich na czat, który działa od 10 do 22 i się zapytaj ????
Potwierdza ostatnio sam skorzystałem z obydwu cashbacków i żadnych problemów
 
leszek23 0

leszek23

Użytkownik
Siemka, założyłem konto na Betclic. Mam do Was pytanie - czy ta promocja automatycznie działa przy pierwszym zakładzie, czy coś trzeba klikać dodatkowo?
 
E 0

emil19

Użytkownik
Mam już konto tutaj ale chciałbym założyć je także u swojej dziewczyny, tylko teraz takie pytanie:
czy jeśli się kilka razy logowałem na swoim koncie u niej to nie będzie problemu z uzyskaniem bonusu?
dane będą inne, adres też i numer konta bankowego również
 
B 7

buklak

Użytkownik
Jak chcesz stracić pieniądze to dobry sposób.
Bonus Ci się wyświetli przy założeniu konta i potencjalnie będzie wszystko OK, ale czy przejdziesz weryfikację dokumentów i czy zatwierdzą Ci wypłatę to już wątpliwe.
 
E 0

emil19

Użytkownik
Ale dokumenty też będą na nią, wszystko będzie inne, tylko chodzi mi o ten adres IP, bo czasem logowałem się u niej na kompie
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gościu nikt ci nie powie na 100%. Może się uda. Ale wielu już było tutaj takich co wyklinali betclic od złodziei itp. gdzie sami próbowali kombinować. I się nie udało. Jak chcesz to kombinuj, uda ci się to zarobisz. Ale jak ci anulują ewentualny zwrot, to nie wyzywaj bukmachera od złodziei.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Idioto, nie wpadles na to, ze betclic czyta to forum i wlasnie przez takih baranow jak Ty jest coraz mniej dobrych promocji albo sa coraz wieksze obostrzenia. Chcesz probowac to rob, najwyzej stracisz 200zl, ale nie pisz publicznie o tym.
 
N 5

newbie92

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie, jest mowa, że w zakładzie mają być przynajmniej trzy opcje, 1, X, lub 2, a jeśli zrobię ako z kilku samych awansów w najbliższej fazie el. lm to będzie się to liczyć ? Wiadomo, że awans lub nie to są dwie opcje a mowa jest o trzech. Chyba, że to dotyczy tylko singla ?
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Pytania typu jak ostatnie są po po prostu porażające, piszę jak byk w regulaminie, że zakład pojedynczy złożony z trzech opcji wyników lub dowolny zakład wielokrotny, więc naprawdę nie mam pojęcia z całym szacunkiem do kolegi jak można zadać takie pytanie, jasne że można możesz sobie najmniej dwa a nawet 20 czy 30 takich awansów obstawić
 
S 0

sajmon1111

Użytkownik
Czy zdazyło sie komuś, że nie zostały wypłacone pieniadze? Na innym forum wiele osób się skarżyło, że banuja konta bez podania przyczyny.
 
Do góry Bottom