>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

K 46

karny

Użytkownik
Czy Betclick i Expekt są jakoś połączone (praktycznie ta sama promocja,szata graficzna) ? Czy mogę spokojnie jak skorzystałem z cashback&#39;u w Expekt otworzyć konto i skorzystać z tego w Betclick ?
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Czy Betclick i Expekt są jakoś połączone (praktycznie ta sama promocja,szata graficzna) ? Czy mogę spokojnie jak skorzystałem z cashback&#39;u w Expekt otworzyć konto i skorzystać z tego w Betclick ?
to jeden kapitał jest, ale możesz spokojnie skorzystać z Cashback w Expekt i Betclic.
Nie ma z tym problemu, bo jeden kapitał, ale dwie firmy są, sam korzystałem kiedyś z cashback w expekt i betclic
ps. jak mi nie wierzysz to wbij do nich na czat, który działa od 10 do 22 i się zapytaj ????
 
G 0

grandwwa

Użytkownik
Witam,

Miałem kiedyś konto n betclicku o którym zapomniałem. Postawiłem tam jeden zakład, który nie wszedł i to moja cała historia z tym bukiem. Chciałbym teraz założyć nowe konto, aby skorzystać z promocji cashback&#39;u. Jest taka możliwość?
 
A 0

aigor

Użytkownik
To że ty zapomniałeś nie znaczy że ich serwery też. Zapewne wykryją dane osobowe nawet jak założysz nowe konto. Ostatecznie możesz założyć nowe konto i najpierw zapytać supporta czy się kwalifikujesz. Na 99% to nie przejdzie ale spróbować nic nie kosztuje. Mnie Betclic jakiś rok temu nie chciał uwzględnić w cashbacku tylko dlatego że ktoś z tego samego IP już skorzystał z promocji. Pewnie dlatego że to była wówczas legendarna oferta o której było głośno nawet poza forami bukmacherskimi, a u mnie z kilkaset osób ma ten sam numer. Dobrze że właśnie pytałem się supportu zanim wtopiłem hajs.
 
D 0

damian_hejnar

Użytkownik
to jeden kapitał jest, ale możesz spokojnie skorzystać z Cashback w Expekt i Betclic.

Nie ma z tym problemu, bo jeden kapitał, ale dwie firmy są, sam korzystałem kiedyś z cashback w expekt i betclic

ps. jak mi nie wierzysz to wbij do nich na czat, który działa od 10 do 22 i się zapytaj ????
Potwierdza ostatnio sam skorzystałem z obydwu cashbacków i żadnych problemów
 
leszek23 0

leszek23

Użytkownik
Siemka, założyłem konto na Betclic. Mam do Was pytanie - czy ta promocja automatycznie działa przy pierwszym zakładzie, czy coś trzeba klikać dodatkowo?
 
E 0

emil19

Użytkownik
Mam już konto tutaj ale chciałbym założyć je także u swojej dziewczyny, tylko teraz takie pytanie:
czy jeśli się kilka razy logowałem na swoim koncie u niej to nie będzie problemu z uzyskaniem bonusu?
dane będą inne, adres też i numer konta bankowego również
 
B 7

buklak

Użytkownik
Jak chcesz stracić pieniądze to dobry sposób.
Bonus Ci się wyświetli przy założeniu konta i potencjalnie będzie wszystko OK, ale czy przejdziesz weryfikację dokumentów i czy zatwierdzą Ci wypłatę to już wątpliwe.
 
E 0

emil19

Użytkownik
Ale dokumenty też będą na nią, wszystko będzie inne, tylko chodzi mi o ten adres IP, bo czasem logowałem się u niej na kompie
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gościu nikt ci nie powie na 100%. Może się uda. Ale wielu już było tutaj takich co wyklinali betclic od złodziei itp. gdzie sami próbowali kombinować. I się nie udało. Jak chcesz to kombinuj, uda ci się to zarobisz. Ale jak ci anulują ewentualny zwrot, to nie wyzywaj bukmachera od złodziei.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Idioto, nie wpadles na to, ze betclic czyta to forum i wlasnie przez takih baranow jak Ty jest coraz mniej dobrych promocji albo sa coraz wieksze obostrzenia. Chcesz probowac to rob, najwyzej stracisz 200zl, ale nie pisz publicznie o tym.
 
N 5

newbie92

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie, jest mowa, że w zakładzie mają być przynajmniej trzy opcje, 1, X, lub 2, a jeśli zrobię ako z kilku samych awansów w najbliższej fazie el. lm to będzie się to liczyć ? Wiadomo, że awans lub nie to są dwie opcje a mowa jest o trzech. Chyba, że to dotyczy tylko singla ?
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Pytania typu jak ostatnie są po po prostu porażające, piszę jak byk w regulaminie, że zakład pojedynczy złożony z trzech opcji wyników lub dowolny zakład wielokrotny, więc naprawdę nie mam pojęcia z całym szacunkiem do kolegi jak można zadać takie pytanie, jasne że można możesz sobie najmniej dwa a nawet 20 czy 30 takich awansów obstawić
 
S 0

sajmon1111

Użytkownik
Czy zdazyło sie komuś, że nie zostały wypłacone pieniadze? Na innym forum wiele osób się skarżyło, że banuja konta bez podania przyczyny.
 
Do góry Bottom