>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

ziomalek842 6

ziomalek842

Użytkownik
Mam takie pytanie.
Mam internet radiowy i nie do końca wiem czy wszyscy którzy mają internet z tej firmy co ja mają takie samo IP. Co jeśli ktoś, kto ma internet z tej firmy co ja już kiedyś założył konto i korzystał z cashbacku?
Czy każdy ma inne IP i nie ma możliwości aby cashcack mi nie przysługiwał?
 
C 0

czyniu

Użytkownik
To mój pierwszy post na forum. Witam wszystkich.
Mam problem z promocją cashback w Betclick.
Skuszony promocją zamieszczoną na tym forum skorzystałem z tej promocji cashback w betclick.
Niestety mój pierwszy zakład okazał się przegrany.
Otrzymałem zwrot cashback, ale tylko na chwilę.
Zabrano mi cashback, twierdząc, że ktoś już logował się z mojego IP.
Korzystam z internetu z telefonu. Telefon służy jako router WiFi.
Jak mam udowodnić, że ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie korzystał z tej promocji?
Z przykrością informujemy, że Twoje konto nie może zostać objęte tym bonusem. Powodem odmowy jest fakt, że wcześniej z tej promocji skorzystała inna osoba, logując się z tego samego adresu IP. Zgodnie z Regulaminem Serwisu w Twoim wypadku oferta powitalna (Cashback) została usunięta z tego konta.
Czuje się oszukany, gdyż przed postawieniem zakładu rozmawiałem na chacie z konsultantem, który nie miał żadnych uwag co do mojego statusu.
Czy stoję na przegranej pozycji?
Mogę jakoś udowodnić, że nie korzystałem z tej promocji?
Z góry dziękuje za pomoc.
 
R 0

razmus

Użytkownik
To mój pierwszy post na forum. Witam wszystkich.
Mam problem z promocją cashback w Betclick.
Skuszony promocją zamieszczoną na tym forum skorzystałem z tej promocji cashback w betclick.
Niestety mój pierwszy zakład okazał się przegrany.
Otrzymałem zwrot cashback, ale tylko na chwilę.
Zabrano mi cashback, twierdząc, że ktoś już logował się z mojego IP.
Korzystam z internetu z telefonu. Telefon służy jako router WiFi.
Jak mam udowodnić, że ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie korzystał z tej promocji?

Z przykrością informujemy, że Twoje konto nie może zostać objęte tym bonusem. Powodem odmowy jest fakt, że wcześniej z tej promocji skorzystała inna osoba, logując się z tego samego adresu IP. Zgodnie z Regulaminem Serwisu w Twoim wypadku oferta powitalna (Cashback) została usunięta z tego konta.

Czuje się oszukany, gdyż przed postawieniem zakładu rozmawiałem na chacie z konsultantem, który nie miał żadnych uwag co do mojego statusu.

Czy stoję na przegranej pozycji?
Mogę jakoś udowodnić, że nie korzystałem z tej promocji?

Z góry dziękuje za pomoc.

Jestem w analogicznej sytuacji jak kolega cytowany.

Wczoraj postanowiłem wraz z kumplem skorzystać z tej promocji (mieszka on 100 km ode mnie), wszystko zgodne z regulaminem, nigdy tam nie gralem, ani nikt na moim ip itd itp.


Postawiliśmy ten sam mecz.

Koledze zwrócili kasę mi nie.

Zacząłem się dopytywać o co chodzi dostałem wiadomość jak cytowany kolega wyżej, sęk w tym, że nigdy tam nie grałem, sam wynajmuje mieszkanie, sam założyłem internet, nawet WI FI nie mam na mieszkaniu, internet z Multimedii więc raczej też bez jaj.............

czy to jakiś błąd Betclicu czy chca po prostu oszukiwać ludzi - doradzicie coś!?!
 
C 0

czyniu

Użytkownik
Wygląda kolego na to że zostaliśmy naciągnięci przez Betclic.
Dziwne tylko, że nie ma żadnej złej opinii na tym forum.
Same pozytywne wpisy o tej promocji i żadnego ostrzeżenia przed tymi oszustami.
 
C 0

czyniu

Użytkownik
Dziś otrzymałem odpowiedź:
W Pana wypadku, niespełnienie warunku tyczy się dokładnie adresu IP a nie Pana komputera.
Proponujemy zapoznać się z definicją oraz sposobem przyznawania adresu IP.
Adres IP (ang. Internet Protocol) – numer nadawany interfejsowi sieciowemu, grupie interfejsów (broadcast, multicast), bądź całej sieci komputerowej opartej na protokole IP, służąca identyfikacji elementów warstwy trzeciej modelu OSI – w obrębie sieci oraz poza nią (tzw. adres publiczny).
Adres IP nie jest &quot;numerem rejestracyjnym&quot; komputera – nie identyfikuje jednoznacznie fizycznego urządzenia – może się dowolnie często zmieniać (np. przy każdym wejściu do sieci Internet) jak również kilka urządzeń może dzielić jeden publiczny adres IP.

Skoro wg ich informacji IP nie identyfikuje osoby, to na jakiej podstawie oni mnie zweryfikowali pozytywnie? dali bonus, a później negatywnie? i zabrali bonus?
Czy jest możliwość udowodnienia im mojej uczciwości? czy zostaje tylko skarga na ich postępowanie?
 
M 0

matiujg

Użytkownik
Witam , mam problem z bonusem . założyłem konto wszystko zrobiłem zgodnie z regulaminem postawiłem swój pierwszy zakład niestety nie wszedł zwrócili mi pieniądze i tu zaczyna się problem poszedłem do kolegi i na jego komputerze wypłaciłem pieniądze na swoje konto po czym nie dostałem żadnych informacji że pieniądze zostały wypłacone więc napisałem na chat - online i tam mi Pani odpisała że pieniądze zostały cofnięte z powodu tego samego ip co już wcześniej korzystało z promocji. Napisałem reklamację a to odp :
&quot;Uprzejmie informujemy, że zgodnie z informacją uzyskaną z Działu Reklamacji, nie możemy przyznać Ci bonusu CASHBACK. Rejestrując się w naszym serwisie, zaakceptowałeś znajomość warunków, m.in. regulamin dotyczący przyznawania bonusów: „Jeden powitalny bonus od depozytu/ powitalny cashback/ freebet/ cashback przypada na jednego gracza, jeden adres e-mailowy, jedno gospodarstwo domowe, jedną kartę, jedno konto bankowe, jeden adres IP i jeden komputer.” Zarejestrowałeś się z komputera lub adresu IP, które jest połączone z kontem innego gracza, który skorzystał już z tej promocji. Do obowiązku gracza należało skorzystać z komputera/IP który by spełniał warunki promocji&quot;
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Witam , mam problem z bonusem . założyłem konto wszystko zrobiłem zgodnie z regulaminem postawiłem swój pierwszy zakład niestety nie wszedł zwrócili mi pieniądze i tu zaczyna się problem poszedłem do kolegi i na jego komputerze wypłaciłem pieniądze na swoje konto po czym nie dostałem żadnych informacji że pieniądze zostały wypłacone więc napisałem na chat - online i tam mi Pani odpisała że pieniądze zostały cofnięte z powodu tego samego ip co już wcześniej korzystało z promocji. Napisałem reklamację a to odp :
&quot;Uprzejmie informujemy, że zgodnie z informacją uzyskaną z Działu Reklamacji, nie możemy przyznać Ci bonusu CASHBACK. Rejestrując się w naszym serwisie, zaakceptowałeś znajomość warunków, m.in. regulamin dotyczący przyznawania bonusów: „Jeden powitalny bonus od depozytu/ powitalny cashback/ freebet/ cashback przypada na jednego gracza, jeden adres e-mailowy, jedno gospodarstwo domowe, jedną kartę, jedno konto bankowe, jeden adres IP i jeden komputer.” Zarejestrowałeś się z komputera lub adresu IP, które jest połączone z kontem innego gracza, który skorzystał już z tej promocji. Do obowiązku gracza należało skorzystać z komputera/IP który by spełniał warunki promocji&quot;
Kolejna osoba widze kombinuje to ma.....Ludzie nie zakladajcie na to samo IP malo tego ze beda bany to i wam pieniedzy nie oddadza nie po to zmienili licencje na gibraltar.....Zeby miec spokoj z LGA.....
Takich przypadkow jak ty jak czytam byl z 50 jak nie lepiej.....I nie licz ze betclic/expekt sie ugnie.....5 lat temu moze bylo inaczej ale nie teraz generalnie firma nastawila sie na zysk i rekreacyjnych klientow i suma sumarum nic nie wskurasz.....
Powiem tylko tyle ze ode mnie jak zagralem surka mimo iz mialem konto zweryfikowane zawolali zdjecie twarzy jak trzymam dowod mimo iz zadnego bonus nie bralem.....Nie uwazacie ze tj chore!!!!I mega przegiecie!!!
 
M 0

matiujg

Użytkownik
Kolejna osoba widze kombinuje to ma.....Ludzie nie zakladajcie na to samo IP malo tego ze beda bany to i wam pieniedzy nie oddadza nie po to zmienili licencje na gibraltar.....Zeby miec spokoj z LGA.....
Takich przypadkow jak ty jak czytam byl z 50 jak nie lepiej.....I nie licz ze betclic/expekt sie ugnie.....5 lat temu moze bylo inaczej ale nie teraz generalnie firma nastawila sie na zysk i rekreacyjnych klientow i suma sumarum nic nie wskurasz.....
Powiem tylko tyle ze ode mnie jak zagralem surka mimo iz mialem konto zweryfikowane zawolali zdjecie twarzy jak trzymam dowod mimo iz zadnego bonus nie bralem.....Nie uwazacie ze tj chore!!!!I mega przegiecie!!!
Ale ja nie zakładałem konta na to samo ip zrobiłem to u siebie w domu pierwszy raz a po prostu u kolegi wypłaciłem na swoje konto z powrotem
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ale ja nie zakładałem konta na to samo ip zrobiłem to u siebie w domu pierwszy raz a po prostu u kolegi wypłaciłem na swoje konto z powrotem
I to wystarczylo kazde IP podlega u nich przegladaniu kolega logowal sie na innym IP i miej zal sam do siebie to firma krzak sie zrobila wg mnie!!!!Nie polecam tam zakladac konta!!!Ja osobiscie nie gram tam mimo iz maja nie raz ciekawe kursy!!!
 
C 0

czarus

Użytkownik
Jeżeli ktoś ma neostradę, a tam jest zmienne IP to jak jest ze zwrotem cashbacku?
W Neostradzie jak odłączasz router od prądu to się zmienia co raz IP na inne. Ma ktoś neostradę i nie było problemów z cashbackiem?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
I to wystarczylo kazde IP podlega u nich przegladaniu kolega logowal sie na innym IP i miej zal sam do siebie to firma krzak sie zrobila wg mnie!!!!Nie polecam tam zakladac konta!!!Ja osobiscie nie gram tam mimo iz maja nie raz ciekawe kursy!!!
weź kolego poczytaj najpierw co to firma krzak i przestań wszędzie walić wykrzyknikami po oczach, strasznie emocjonalny jesteś...
poza tym przecież sam zakładałeś konta na babcie i inne ciocie, więc o co ci chodzi?
eżeli ktoś ma neostradę, a tam jest zmienne IP to jak jest ze zwrotem cashbacku?
ja mam zmienne ip od plusa i nie miałem żadnych problemów, znajomi także.
pzdr.
 
C 0

czarus

Użytkownik
Słyszałem o przypadkach, że ludzie mają zmienne IP i z caschbacku zostali odcięci.
Ja mam neostradę i mi IP zmienia się co godzinę czasami nawet.

PS. Mogę obstawić 3 mecze bez ryzyka?
Stawka 200 zł
1. Chelsea -2
2. Manch - 2
3. real - 2

Czy musze mogę 3 mecze tylko tak rozpisać: 1, x, i 3? Czy mogę na 3 mecze postawić same 2?
 
Do góry Bottom