>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

A 0

armiz

Użytkownik
A propo małżonki. Jeśli małżeństwo ma na dowodach dwa zupełnie inne adresy zamieszkania czy można dojść po dowodzie osobistym że to małżeństwo? Oprócz tego że nazwisko takie same... ????
 
G 0

gaczor

Użytkownik
siemka,
mam pytanie, mianowicie, ja już skorzystałem z cashbacka, ale kolega dopiero założył konto i teraz pytanie czy jak wpłacę mu z kart mastercard podając nr itp., to nie anulują mu cashbacka? dodam, że ja korzystałem z tej samej wpłaty, z tej samej karty
 
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Witam , czy jeśli jutro wpłacę z konta bankowego pieniążki zwykłym przelewem , po zagraniu za 200zł dostanę ten cashback i od razu będę mógł przelać od razu pieniążki na konto w razie przegranej ? I czy jeśli wygram , muszę to coś obracać czy od razu mogę wpłacić na konto własne ?
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
zakłady live też się wliczają?
wliczają się, &quot;Bonus Cashback zostanie przyznany tylko za pierwszy przegrany zakład kwalifikujący się, postawiony na możliwość przedmeczową o minimalnie 3 możliwych wynikach lub dowolny zakład wielokrotny lub na żywo&quot;.
pzdro!
 
P 0

panter

Użytkownik
Oprócz tego możesz liczyć na premię, jeśli polecony przez Ciebie znajomy rozpocznie grę. Dodatkowo otrzymasz bonus 40 zł za każdego zaproszonego przez Ciebie gracza, który z kolei będzie miał możliwość skorzystania z oferty powitalnej bonusu od depozytu do 222 zł!
Cytat z betclica. Więc jak to jest, dostanie jakiś bonus od depozytu czy cashback?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Jak wykorzystasz cashback, to możesz także polecić znajomego (max 10) i dostaniesz za każdego bonus do obrotu 40pln, po wypełnieniu przez niego warunków.
 
J 0

john_rambo1410

Użytkownik
Witam,
od jakiegoś czasu na stronie betclic jest inna promocja, dosyć podobna, ale różnica jest spora. Zwracają gotówkę gdy nie trafisz jednego zakładu, a wszystkie pozostałem zostały zaakceptowane. Pytanie moje brzmi następująco, jeśli zarejestruję się przez link na pierwszej stronie, to wezmę udział w promocji cashback czy w tej, o której pisałem wyżej? Na stronie betclica nie mogę znaleźć tej promocji z cashback,więc trochę się obawiam, wpłacić tam pieniądze. Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję ????
 
T 0

traken

Użytkownik
Z linku z pierwszej strony będziesz miał cashback. Moim zdaniem warto przed wpłatą pieniędzy wysłać im skan dokumentu, aby później już przy wypłacie nie robili problemów. Postawiłem za te 200zł 4 mecze, do wygrania było 2200zł. Oczywiście ostatni mecz nie wszedł. 200zł oddali i od razu zleciłem wypłatę która jest przetwarzana. (Wpłaciłem wczoraj, zleciłem wypłatę dzisiaj) Także bez żadnych problemów.
 
P 19

ponczinio

Użytkownik
a ja mam podobne pytanko. co w razie gdy kupon wejdzie? trzeba obracac czy tak jak w przypadku przegranej i zwrotu 2 stow moge od razu ciach na konto cala wygrana?
planuje tak.
zalozyc konto -&gt; przelew przez poczte 200zl -&gt; jakis kuponik ako ~3-4 -&gt; ewentualna wygrana 600-800 -&gt; od razu przelew na wskazane konto.
myslicie ze nie bedzie problemow? oczywiscie mowimy jesli kupon wejdzie, bo bez tego no to tak jak wyzej kolega napisal, zwrot 200 i wyplata na konto bez koniecznosci obrotu.
 
R 0

razmus

Użytkownik
Jeśli założyłem konto miesiąc-dwa temu, już trwała promocja, ale nie zagrałem, nawet kasy nie wpłaciłem (zapomniałem o tym ???? ), resztę warunków spełniam na pewno, to przysługuje mi bonus czy nie? ????
 
Do góry Bottom