>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

J 0

jhk_7

Użytkownik
Witam !!

Mam dość trapiące mnie pytanie ;) . Podobno BetClic i Expekt to jedna firma, w związku z tym, gdy wykorzystałem Cashback w Expekcie (mam aktywne konto itp) to czy mogę jednoczesnie skorzystać bez zadnych negatywnych konsekwencji z cashbacku w BetClicu ?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Witam !!

Mam dość trapiące mnie pytanie ;) . Podobno BetClic i Expekt to jedna firma, w związku z tym, gdy wykorzystałem Cashback w Expekcie (mam aktywne konto itp) to czy mogę jednoczesnie skorzystać bez zadnych negatywnych konsekwencji z cashbacku w BetClicu ?
Proszę czytaj tematy, było wiele razy ????
TAK - możesz
 
K 0

kubdoh

Użytkownik
Witam serdecznie, nakreślę krótko moje wątpliwości mam nadzieję, że ktoś je rozwieje, bo szkoda ryzykować 200zł, otóż:
Poprosiłem znajomego o założenie konta na betclicu (również na expekt) oba konta zostały założone w jego mieszkaniu, z jego komputera, z adresu IP oraz domostwa z którego nikt wcześniej nie korzystał z cashbacka. Kumpel przesłał mi login oraz hasło do obu kont, po wejściu przeze mnie (mój komputer, inny adres IP itd.) w zakładkę bonusy faktycznie na obu kontach gracza widnieje informacja, że bonusy są przyznane.
Tutaj pojawia się pytanie, czy wchodząc na te konta ze swojego IP &#39;spaliłem&#39; te konta i nie uzyskam zwrotu bądź pojawią się problemy przy wypłacie?
Pytam bo wiem, że kiedyś zwłaszcza na betclicu nie było problemu z cashbackiem mając jedynie dane do konta znajomej osoby, nawet przelewy realizowało się ze swojego konta bankowego, czy zmieniło się coś w tej kwestii?
Dziękuję za pomoc ;-)
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Witam serdecznie, nakreślę krótko moje wątpliwości mam nadzieję, że ktoś je rozwieje, bo szkoda ryzykować 200zł, otóż:
Poprosiłem znajomego o założenie konta na betclicu (również na expekt) oba konta zostały założone w jego mieszkaniu, z jego komputera, z adresu IP oraz domostwa z którego nikt wcześniej nie korzystał z cashbacka. Kumpel przesłał mi login oraz hasło do obu kont, po wejściu przeze mnie (mój komputer, inny adres IP itd.) w zakładkę bonusy faktycznie na obu kontach gracza widnieje informacja, że bonusy są przyznane.
Tutaj pojawia się pytanie, czy wchodząc na te konta ze swojego IP &#39;spaliłem&#39; te konta i nie uzyskam zwrotu bądź pojawią się problemy przy wypłacie?
Pytam bo wiem, że kiedyś zwłaszcza na betclicu nie było problemu z cashbackiem mając jedynie dane do konta znajomej osoby, nawet przelewy realizowało się ze swojego konta bankowego, czy zmieniło się coś w tej kwestii?
Dziękuję za pomoc ;-)
Sam miałem przypadek że sprawdzali ip i jeśli u siebie wykorzystałeś cashback, a zalogowałeś się z tego samego urządzenia na konto znajomego, to cashback ci odbiorą
 
K 0

kubdoh

Użytkownik
Ok, rozumiem. Czyli teraz nawet jak kumpel u siebie w domu przeleje kasę i postawi zakład to i tak cashbacka nie dostanie z powodu wejścia na to konta z mojego IP?
Na siebie oczywiście już wykorzystałem promocje.
Dzięki
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Raczej zwrócą kasę, będziesz mógł grać, ale przy próbie wypłaty wezmą te pieniądze, chyba że cashback nie będzie potrzebny, to może nie wezmą. Mi przy wypłacie wzięli.
 
kira 0

kira

Użytkownik
Ile trwa zwrot pieniędzy z cashbacka? Koło 22 skończył się mecz i zakład nie wszedł, a mimo to stan konta nadal wynosi 0zł.
 
M 0

monal

Użytkownik
Mam podobny problem jak Kira. Czekam na zwrot od wczoraj 23.00...jest 17.30 na koncie nadal 0 a support nie odpowiada.
 
W 4

wojokamil

Użytkownik
Właśnie dlatego nie możesz, bo jedna osoba- jedno konto, tak jak w regulaminie. a zmienne IP nie do końca jest &quot;zmienne&quot;.
Poza tym, jeżeli coś takiego miałoby szanse przejść to musicie obaj zweryfikować konta.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Właśnie dlatego nie możesz, bo jedna osoba- jedno konto, tak jak w regulaminie. a zmienne IP nie do końca jest &quot;zmienne&quot;.

Poza tym, jeżeli coś takiego miałoby szanse przejść to musicie obaj zweryfikować konta.
Przecież normalne , jedna osoba jedno konto. Tylko logowanie z jego danymi na moim komputerze i innym ip
 
S 0

septiq

Użytkownik
Jakby ktos mogl bylbym bardzo wdzieczny jakby mi ktos odpisal na moje pytania:
- Czy w momencie kiedy zaloze konto na betclicku w moim mieszkaniu w jednym miescie na swoje dane itd. a zaklad postawie w mieszkaniu w innym miescie przy innym ip, ale z tego samego konta i laptopa (mac adress) czy dostane zwrot?
- Wie ktos moze ile trwac bedzie jeszcze ta promocja?
- Skad po zalogowaniu bede mogl wiedziec, ze moge skozystac z promocji?
- Czy puszczajac kupon za 200zl, stawiajac 3 mecze czy nie ma znaczenia jakimi wynikiem skonczy sie mecz i tak jezeli jeden sie pomyle dostane zwrot?
 
K 0

koxed

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie takiego pomysłu.
Jestem nowy na betclic, chce wpłacić 40zł i postawić za 40zl kupon w promocji cashback, wygram czy nie wygram, zaraz chce zagrać za 40zl w promocji &quot;pierwszy zakład mobile&quot;.
Pytanie, czy mogę tak zrobić? Promocje nie będą kolidowały ze sobą?
Jeśli przegram w cashback, ile będę czekał na zwrot pieniędzy
 
W 4

wojokamil

Użytkownik
Przecież normalne , jedna osoba jedno konto. Tylko logowanie z jego danymi na moim komputerze i innym ip
Przecież logowanie na koncie i nie granie na nim, po weryfikacji nie sprawia problemów.
Jakby ktos mogl bylbym bardzo wdzieczny jakby mi ktos odpisal na moje pytania:
- Czy w momencie kiedy zaloze konto na betclicku w moim mieszkaniu w jednym miescie na swoje dane itd. a zaklad postawie w mieszkaniu w innym miescie przy innym ip, ale z tego samego konta i laptopa (mac adress) czy dostane zwrot?
- Wie ktos moze ile trwac bedzie jeszcze ta promocja?
- Skad po zalogowaniu bede mogl wiedziec, ze moge skozystac z promocji?
- Czy puszczajac kupon za 200zl, stawiajac 3 mecze czy nie ma znaczenia jakimi wynikiem skonczy sie mecz i tak jezeli jeden sie pomyle dostane zwrot?
- jesli zweryfikujesz konto i nikt wczesniej na tym drugim adresie nie grał, to tak, dostaniesz zwrot.
-do odwołania, te cashbacki są już sporo czasu. Kwoty bardziej się zmieniają niż warunki szczerze mówiąc
-klikasz w Twój login i albo w rozwinięciu pod &quot;bonusy, albo rozwijasz-&gt;moje konto-&gt;bonusy-&gt;moje oczekujące bonusy
-jeśli walisz zakład akumulowany nie ma znaczenia, który nie wejdzie ze spotkań z kuponu, to dostaniesz zwrot. Wazne by to nie byly zaklady systemowe i Betclic 14
Witam, mam pytanie odnośnie takiego pomysłu.
Jestem nowy na betclic, chce wpłacić 40zł i postawić za 40zl kupon w promocji cashback, wygram czy nie wygram, zaraz chce zagrać za 40zl w promocji &quot;pierwszy zakład mobile&quot;.
Pytanie, czy mogę tak zrobić? Promocje nie będą kolidowały ze sobą?
Jeśli przegram w cashback, ile będę czekał na zwrot pieniędzy
- mobile nie jest promocją &quot;wejściową&quot; więc moim zdaniem nie będą kolidowały.
- cashback z zakładów mobile jest zwracany jako freebet. do obrotu 6x 2.0. Czas 30 dni na obrócenie. Czas na przynanie freebeta to 7 dni od zakończenia spotkania które postawiłeś.
 
C 1

casualstyle

Użytkownik
Witam,zarejestrowałem się na betclicu przed 11 września,ale nie złożyłem jeszcze pierwszego depozytu,ponieważ miałem problemy z przelewem.Czy przysługuje mi w tym momencie jakaś promocja?
 
Do góry Bottom