>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

S 0

sokolik14

Użytkownik
Czy promocja nadal aktualna? Bo z tego co widzę na ten moment faktycznie zwracają do 200 zł ale przy obstawieniu 5 wyników, jeśli podasz tylko 1 zły wynik. Czy może dostrzegam inną promocję? Mogę ewentualnie prosić linka?
 
W 26

wlazly107

Użytkownik
Miał ktoś problemy z rejestracją? Ja w tej chwili wpisuje dane jest wszystko dobrze i jak klikam zarejestruj to wyskakuje mi dalej okno do rejestracji z tym, że niby login i email zajęty, ale jak zaczynam jeszcze raz to wpisywać to mogę normalnie wpisać jako wolny. Nie da się zalogować, ani dać przypomnienia hasła bo login i email nie są w bazie danych ????
I jeszcze jedno pytanie odnośnie promocji. Czy mogę z niej skorzystać jeśli na betclicku kiedyś konto miał mój tata(ten sam adres i nazwisko), ale ani razu z niego nie skorzystał, nie było nic wpłacane.
 
B 3

bukmacher_88

Użytkownik
Miał ktoś problemy z rejestracją? Ja w tej chwili wpisuje dane jest wszystko dobrze i jak klikam zarejestruj to wyskakuje mi dalej okno do rejestracji z tym, że niby login i email zajęty, ale jak zaczynam jeszcze raz to wpisywać to mogę normalnie wpisać jako wolny. Nie da się zalogować, ani dać przypomnienia hasła bo login i email nie są w bazie danych ????

I jeszcze jedno pytanie odnośnie promocji. Czy mogę z niej skorzystać jeśli na betclicku kiedyś konto miał mój tata(ten sam adres i nazwisko), ale ani razu z niego nie skorzystał, nie było nic wpłacane.

Spróbuj się zarejestrować na telefonie, powinno przejść normalnie :)


Co do drugiego pytania, to skoro nie grał i nie wpłacał, to możesz skorzystać z promocji ;) Ja dla świętego spokoju zapytałbym na chacie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maciekstrzelec 0

maciekstrzelec

Użytkownik
korzystałem juz kiedyś z tego bonusu
ale mieszkajac pod starym adresem,
jakbym teraz zalozył konto na zone ( wiadomo te same nazwisko)
ale juz tez nowy inny adres
moge skorzystac z bonusu, tzn ona, chyba nie bedzie problemu?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
korzystałem juz kiedyś z tego bonusu
ale mieszkajac pod starym adresem,

jakbym teraz zalozył konto na zone ( wiadomo te same nazwisko)
ale juz tez nowy inny adres
moge skorzystac z bonusu, tzn ona, chyba nie bedzie problemu?
Pamietaj ze bukmacherzy na ogol nie lubia kobiet wiec moga dzwonic w celu potwierdzenia danych i co grala itd...Lepiej nie ryzykuj taka moja rada...To nie bah....
 
S 0

sikor

Użytkownik
witam, założyłem konto na betclic, obstawiłem 200zł i wygrałem, bez cashbacka. Czy mój brat też może sobie założyć konto i skorzystać z cashbacka (ten sam adres) ??
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Witam!! Chcę jutro skorzystać z bonusu ale nie do końca czegoś rozumiem. Najpierw piszą jako przykład, że w przypadku postawionego remisu po kursie 6 wygrywasz 1200zł, a niżej, że muszą być 3 zakłady na kuponie (np. z piłki 1, x lub 2). Czyli jak może być 1 remis skoro muszą być 3 zdarzenia?
Czy w przypadku wygranej np 500zł z tych 200, trzeba obracać wygraną?
Czy można obstawiać 1X lub X2 z piłki czy albo 1, X, albo 2?
Oczywiście inne dyscypliny wchodzą w grę? Tenis można dawać?
Reasumując, minimum 3 zdarzenia do jakiej ilości się chce, po jakimkolwiek kursie, nie ma minimalnego AKO, nie można dawać podpórek, nie ma obrotu bonusem podczas wygranej?
Pzdr i dzięki, chce się upewnić bo już raz przez przeoczenie straciłem hajsu w innym buku, a teraz pieniądze są mi bardzo potrzebne i jakbym stracił te 2 stówy to bym się chyba załamał.

///EDIT: Teraz tak sobie skumałem, że 3 zdarzenia nie muszą być na kuponie tylko zakład który ma 3 opcję, tak? Stąd ten przykład remisu. I zapewne można tylko singla postawić?
 
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Witam , ja też mam pytanko przed wpłatą 200zł a mianowicie :
Czy jeśli wpłacę 200zł i zagram 3 mecze na 1 kuponie za całość po kursach 1.3 , 1.4 , 1,6 i nie wejdzie kupon dostanę moje 200zł czy muszę zagrać 1 mecz na kuponie tylko ?
Czy jeśli przegram 200zł mogę od razu wypłacić na moje konto zainwestowane pieniądze ?
Czy po np. zagraniu za 200zł i wygraniu 500zł mogę całość od razu przelać do Siebie na konto ?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Nie chcę popełnić jakiejś gafy i stracić pieniążki. Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy jeśli wpłacę 200zł i zagram 3 mecze na 1 kuponie za całość po kursach 1.3 , 1.4 , 1,6 i nie wejdzie kupon dostanę moje 200zł czy muszę zagrać 1 mecz na kuponie tylko
Dostaniesz
Czy jeśli przegram 200zł mogę od razu wypłacić na moje konto zainwestowane pieniądze ?
tak
Czy po np. zagraniu za 200zł i wygraniu 500zł mogę całość od razu przelać do Siebie na konto ?
tak
Na przyszłość więcej czytaj i używaj opcji szukaj...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Marcin-Odra, a czy można dać np. 10 meczów z tenisa na kuponie (zakłady 2-drożne)? Nie trzeba uruchamiać tego cashbacku w żaden sposób, po prostu postawić kupon?
 
Do góry Bottom