>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

S 0

sokolik14

Użytkownik
Czy promocja nadal aktualna? Bo z tego co widzę na ten moment faktycznie zwracają do 200 zł ale przy obstawieniu 5 wyników, jeśli podasz tylko 1 zły wynik. Czy może dostrzegam inną promocję? Mogę ewentualnie prosić linka?
 
W 26

wlazly107

Użytkownik
Miał ktoś problemy z rejestracją? Ja w tej chwili wpisuje dane jest wszystko dobrze i jak klikam zarejestruj to wyskakuje mi dalej okno do rejestracji z tym, że niby login i email zajęty, ale jak zaczynam jeszcze raz to wpisywać to mogę normalnie wpisać jako wolny. Nie da się zalogować, ani dać przypomnienia hasła bo login i email nie są w bazie danych ????
I jeszcze jedno pytanie odnośnie promocji. Czy mogę z niej skorzystać jeśli na betclicku kiedyś konto miał mój tata(ten sam adres i nazwisko), ale ani razu z niego nie skorzystał, nie było nic wpłacane.
 
B 3

bukmacher_88

Użytkownik
Miał ktoś problemy z rejestracją? Ja w tej chwili wpisuje dane jest wszystko dobrze i jak klikam zarejestruj to wyskakuje mi dalej okno do rejestracji z tym, że niby login i email zajęty, ale jak zaczynam jeszcze raz to wpisywać to mogę normalnie wpisać jako wolny. Nie da się zalogować, ani dać przypomnienia hasła bo login i email nie są w bazie danych ????

I jeszcze jedno pytanie odnośnie promocji. Czy mogę z niej skorzystać jeśli na betclicku kiedyś konto miał mój tata(ten sam adres i nazwisko), ale ani razu z niego nie skorzystał, nie było nic wpłacane.

Spróbuj się zarejestrować na telefonie, powinno przejść normalnie :)


Co do drugiego pytania, to skoro nie grał i nie wpłacał, to możesz skorzystać z promocji ;) Ja dla świętego spokoju zapytałbym na chacie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maciekstrzelec 0

maciekstrzelec

Użytkownik
korzystałem juz kiedyś z tego bonusu
ale mieszkajac pod starym adresem,
jakbym teraz zalozył konto na zone ( wiadomo te same nazwisko)
ale juz tez nowy inny adres
moge skorzystac z bonusu, tzn ona, chyba nie bedzie problemu?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
korzystałem juz kiedyś z tego bonusu
ale mieszkajac pod starym adresem,

jakbym teraz zalozył konto na zone ( wiadomo te same nazwisko)
ale juz tez nowy inny adres
moge skorzystac z bonusu, tzn ona, chyba nie bedzie problemu?
Pamietaj ze bukmacherzy na ogol nie lubia kobiet wiec moga dzwonic w celu potwierdzenia danych i co grala itd...Lepiej nie ryzykuj taka moja rada...To nie bah....
 
S 0

sikor

Użytkownik
witam, założyłem konto na betclic, obstawiłem 200zł i wygrałem, bez cashbacka. Czy mój brat też może sobie założyć konto i skorzystać z cashbacka (ten sam adres) ??
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Witam!! Chcę jutro skorzystać z bonusu ale nie do końca czegoś rozumiem. Najpierw piszą jako przykład, że w przypadku postawionego remisu po kursie 6 wygrywasz 1200zł, a niżej, że muszą być 3 zakłady na kuponie (np. z piłki 1, x lub 2). Czyli jak może być 1 remis skoro muszą być 3 zdarzenia?
Czy w przypadku wygranej np 500zł z tych 200, trzeba obracać wygraną?
Czy można obstawiać 1X lub X2 z piłki czy albo 1, X, albo 2?
Oczywiście inne dyscypliny wchodzą w grę? Tenis można dawać?
Reasumując, minimum 3 zdarzenia do jakiej ilości się chce, po jakimkolwiek kursie, nie ma minimalnego AKO, nie można dawać podpórek, nie ma obrotu bonusem podczas wygranej?
Pzdr i dzięki, chce się upewnić bo już raz przez przeoczenie straciłem hajsu w innym buku, a teraz pieniądze są mi bardzo potrzebne i jakbym stracił te 2 stówy to bym się chyba załamał.

///EDIT: Teraz tak sobie skumałem, że 3 zdarzenia nie muszą być na kuponie tylko zakład który ma 3 opcję, tak? Stąd ten przykład remisu. I zapewne można tylko singla postawić?
 
ramon3101 18,8K

ramon3101

Użytkownik
Witam , ja też mam pytanko przed wpłatą 200zł a mianowicie :
Czy jeśli wpłacę 200zł i zagram 3 mecze na 1 kuponie za całość po kursach 1.3 , 1.4 , 1,6 i nie wejdzie kupon dostanę moje 200zł czy muszę zagrać 1 mecz na kuponie tylko ?
Czy jeśli przegram 200zł mogę od razu wypłacić na moje konto zainwestowane pieniądze ?
Czy po np. zagraniu za 200zł i wygraniu 500zł mogę całość od razu przelać do Siebie na konto ?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Nie chcę popełnić jakiejś gafy i stracić pieniążki. Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy jeśli wpłacę 200zł i zagram 3 mecze na 1 kuponie za całość po kursach 1.3 , 1.4 , 1,6 i nie wejdzie kupon dostanę moje 200zł czy muszę zagrać 1 mecz na kuponie tylko
Dostaniesz
Czy jeśli przegram 200zł mogę od razu wypłacić na moje konto zainwestowane pieniądze ?
tak
Czy po np. zagraniu za 200zł i wygraniu 500zł mogę całość od razu przelać do Siebie na konto ?
tak
Na przyszłość więcej czytaj i używaj opcji szukaj...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Marcin-Odra, a czy można dać np. 10 meczów z tenisa na kuponie (zakłady 2-drożne)? Nie trzeba uruchamiać tego cashbacku w żaden sposób, po prostu postawić kupon?
 
Do góry Bottom