>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

J 0

jhk_7

Użytkownik
Witam !!

Mam dość trapiące mnie pytanie ;) . Podobno BetClic i Expekt to jedna firma, w związku z tym, gdy wykorzystałem Cashback w Expekcie (mam aktywne konto itp) to czy mogę jednoczesnie skorzystać bez zadnych negatywnych konsekwencji z cashbacku w BetClicu ?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Witam !!

Mam dość trapiące mnie pytanie ;) . Podobno BetClic i Expekt to jedna firma, w związku z tym, gdy wykorzystałem Cashback w Expekcie (mam aktywne konto itp) to czy mogę jednoczesnie skorzystać bez zadnych negatywnych konsekwencji z cashbacku w BetClicu ?
Proszę czytaj tematy, było wiele razy ????
TAK - możesz
 
K 0

kubdoh

Użytkownik
Witam serdecznie, nakreślę krótko moje wątpliwości mam nadzieję, że ktoś je rozwieje, bo szkoda ryzykować 200zł, otóż:
Poprosiłem znajomego o założenie konta na betclicu (również na expekt) oba konta zostały założone w jego mieszkaniu, z jego komputera, z adresu IP oraz domostwa z którego nikt wcześniej nie korzystał z cashbacka. Kumpel przesłał mi login oraz hasło do obu kont, po wejściu przeze mnie (mój komputer, inny adres IP itd.) w zakładkę bonusy faktycznie na obu kontach gracza widnieje informacja, że bonusy są przyznane.
Tutaj pojawia się pytanie, czy wchodząc na te konta ze swojego IP &#39;spaliłem&#39; te konta i nie uzyskam zwrotu bądź pojawią się problemy przy wypłacie?
Pytam bo wiem, że kiedyś zwłaszcza na betclicu nie było problemu z cashbackiem mając jedynie dane do konta znajomej osoby, nawet przelewy realizowało się ze swojego konta bankowego, czy zmieniło się coś w tej kwestii?
Dziękuję za pomoc ;-)
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Witam serdecznie, nakreślę krótko moje wątpliwości mam nadzieję, że ktoś je rozwieje, bo szkoda ryzykować 200zł, otóż:
Poprosiłem znajomego o założenie konta na betclicu (również na expekt) oba konta zostały założone w jego mieszkaniu, z jego komputera, z adresu IP oraz domostwa z którego nikt wcześniej nie korzystał z cashbacka. Kumpel przesłał mi login oraz hasło do obu kont, po wejściu przeze mnie (mój komputer, inny adres IP itd.) w zakładkę bonusy faktycznie na obu kontach gracza widnieje informacja, że bonusy są przyznane.
Tutaj pojawia się pytanie, czy wchodząc na te konta ze swojego IP &#39;spaliłem&#39; te konta i nie uzyskam zwrotu bądź pojawią się problemy przy wypłacie?
Pytam bo wiem, że kiedyś zwłaszcza na betclicu nie było problemu z cashbackiem mając jedynie dane do konta znajomej osoby, nawet przelewy realizowało się ze swojego konta bankowego, czy zmieniło się coś w tej kwestii?
Dziękuję za pomoc ;-)
Sam miałem przypadek że sprawdzali ip i jeśli u siebie wykorzystałeś cashback, a zalogowałeś się z tego samego urządzenia na konto znajomego, to cashback ci odbiorą
 
K 0

kubdoh

Użytkownik
Ok, rozumiem. Czyli teraz nawet jak kumpel u siebie w domu przeleje kasę i postawi zakład to i tak cashbacka nie dostanie z powodu wejścia na to konta z mojego IP?
Na siebie oczywiście już wykorzystałem promocje.
Dzięki
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Raczej zwrócą kasę, będziesz mógł grać, ale przy próbie wypłaty wezmą te pieniądze, chyba że cashback nie będzie potrzebny, to może nie wezmą. Mi przy wypłacie wzięli.
 
kira 0

kira

Użytkownik
Ile trwa zwrot pieniędzy z cashbacka? Koło 22 skończył się mecz i zakład nie wszedł, a mimo to stan konta nadal wynosi 0zł.
 
M 0

monal

Użytkownik
Mam podobny problem jak Kira. Czekam na zwrot od wczoraj 23.00...jest 17.30 na koncie nadal 0 a support nie odpowiada.
 
W 4

wojokamil

Użytkownik
Właśnie dlatego nie możesz, bo jedna osoba- jedno konto, tak jak w regulaminie. a zmienne IP nie do końca jest &quot;zmienne&quot;.
Poza tym, jeżeli coś takiego miałoby szanse przejść to musicie obaj zweryfikować konta.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Właśnie dlatego nie możesz, bo jedna osoba- jedno konto, tak jak w regulaminie. a zmienne IP nie do końca jest &quot;zmienne&quot;.

Poza tym, jeżeli coś takiego miałoby szanse przejść to musicie obaj zweryfikować konta.
Przecież normalne , jedna osoba jedno konto. Tylko logowanie z jego danymi na moim komputerze i innym ip
 
S 0

septiq

Użytkownik
Jakby ktos mogl bylbym bardzo wdzieczny jakby mi ktos odpisal na moje pytania:
- Czy w momencie kiedy zaloze konto na betclicku w moim mieszkaniu w jednym miescie na swoje dane itd. a zaklad postawie w mieszkaniu w innym miescie przy innym ip, ale z tego samego konta i laptopa (mac adress) czy dostane zwrot?
- Wie ktos moze ile trwac bedzie jeszcze ta promocja?
- Skad po zalogowaniu bede mogl wiedziec, ze moge skozystac z promocji?
- Czy puszczajac kupon za 200zl, stawiajac 3 mecze czy nie ma znaczenia jakimi wynikiem skonczy sie mecz i tak jezeli jeden sie pomyle dostane zwrot?
 
K 0

koxed

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie takiego pomysłu.
Jestem nowy na betclic, chce wpłacić 40zł i postawić za 40zl kupon w promocji cashback, wygram czy nie wygram, zaraz chce zagrać za 40zl w promocji &quot;pierwszy zakład mobile&quot;.
Pytanie, czy mogę tak zrobić? Promocje nie będą kolidowały ze sobą?
Jeśli przegram w cashback, ile będę czekał na zwrot pieniędzy
 
W 4

wojokamil

Użytkownik
Przecież normalne , jedna osoba jedno konto. Tylko logowanie z jego danymi na moim komputerze i innym ip
Przecież logowanie na koncie i nie granie na nim, po weryfikacji nie sprawia problemów.
Jakby ktos mogl bylbym bardzo wdzieczny jakby mi ktos odpisal na moje pytania:
- Czy w momencie kiedy zaloze konto na betclicku w moim mieszkaniu w jednym miescie na swoje dane itd. a zaklad postawie w mieszkaniu w innym miescie przy innym ip, ale z tego samego konta i laptopa (mac adress) czy dostane zwrot?
- Wie ktos moze ile trwac bedzie jeszcze ta promocja?
- Skad po zalogowaniu bede mogl wiedziec, ze moge skozystac z promocji?
- Czy puszczajac kupon za 200zl, stawiajac 3 mecze czy nie ma znaczenia jakimi wynikiem skonczy sie mecz i tak jezeli jeden sie pomyle dostane zwrot?
- jesli zweryfikujesz konto i nikt wczesniej na tym drugim adresie nie grał, to tak, dostaniesz zwrot.
-do odwołania, te cashbacki są już sporo czasu. Kwoty bardziej się zmieniają niż warunki szczerze mówiąc
-klikasz w Twój login i albo w rozwinięciu pod &quot;bonusy, albo rozwijasz-&gt;moje konto-&gt;bonusy-&gt;moje oczekujące bonusy
-jeśli walisz zakład akumulowany nie ma znaczenia, który nie wejdzie ze spotkań z kuponu, to dostaniesz zwrot. Wazne by to nie byly zaklady systemowe i Betclic 14
Witam, mam pytanie odnośnie takiego pomysłu.
Jestem nowy na betclic, chce wpłacić 40zł i postawić za 40zl kupon w promocji cashback, wygram czy nie wygram, zaraz chce zagrać za 40zl w promocji &quot;pierwszy zakład mobile&quot;.
Pytanie, czy mogę tak zrobić? Promocje nie będą kolidowały ze sobą?
Jeśli przegram w cashback, ile będę czekał na zwrot pieniędzy
- mobile nie jest promocją &quot;wejściową&quot; więc moim zdaniem nie będą kolidowały.
- cashback z zakładów mobile jest zwracany jako freebet. do obrotu 6x 2.0. Czas 30 dni na obrócenie. Czas na przynanie freebeta to 7 dni od zakończenia spotkania które postawiłeś.
 
C 1

casualstyle

Użytkownik
Witam,zarejestrowałem się na betclicu przed 11 września,ale nie złożyłem jeszcze pierwszego depozytu,ponieważ miałem problemy z przelewem.Czy przysługuje mi w tym momencie jakaś promocja?
 
Do góry Bottom