>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu)

Q 0

qbt88

Użytkownik
Hej! Panowie proszę o szybą odpowiedź.
Jestem nowym uzytkownikiem betclic (nigdy wczesniej sie nie rejestrowalem itp itd.) i chcialbym wykorzystac promocje zaklad bez ryzyka.
I tu moje pytanie:
Czy moge obstawic kupon np. z 3 zdarzeniami ( liga mistrzów - z 3 mozliwymi wynikamii 1x2) i czy w razie przegranej dostane zwrot 200zł które wpłaciłem ??? Nie chciałbym w razie czego stracić tej kasy.. :/
 
Q 0

qbt88

Użytkownik
...nie uzyskałem odp. ale postawiłem :p
Na betclic - wpłata: 200 zł
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr style=&quot;display: table-row;&quot; class=&quot;combined-detail first-detail&quot;&gt;&lt;td rowspan=&quot;2&quot; class=&quot;date&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;bet&quot;&gt; &lt;table height=&quot;157&quot; width=&quot;679&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr style=&quot;display: table-row;&quot; class=&quot;combined-detail first-detail&quot;&gt;&lt;td class=&quot;bet&quot;&gt;Piłka nożna, Liga Mistrzów
Bayern Monachium - Manchester City
Wynik meczu : Bayern Monachium (Kurs: 1,35)
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;result lose&quot;&gt;
Manchester City&lt;/td&gt;&lt;td rowspan=&quot;2&quot; class=&quot;bet-user-progress&quot;&gt;200 zł
&lt;/td&gt;&lt;td rowspan=&quot;2&quot; class=&quot;odd&quot;&gt;1,80
&lt;/td&gt;&lt;td rowspan=&quot;2&quot; class=&quot;gain-user&quot;&gt; 0zł
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr style=&quot;display: table-row;&quot; class=&quot;combined-detail&quot;&gt;&lt;td class=&quot;bet&quot;&gt; Piłka nożna, Liga Mistrzów
FC Kopenhaga - Real Madryt
Wynik meczu : Real Madryt (Kurs: 1,33)
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;result win&quot;&gt;
Real Madryt&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;result lose&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td rowspan=&quot;2&quot; class=&quot;bet-user-progress&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td rowspan=&quot;2&quot; class=&quot;odd&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td rowspan=&quot;2&quot; class=&quot;gain-user&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr style=&quot;display: table-row;&quot; class=&quot;combined-detail&quot;&gt;&lt;td class=&quot;bet&quot;&gt;
PRZEGRANA i bardzo szybki zwrot 200zł ???? ????
================================
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
expekt:
wpłata: 50zł
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr style=&quot;display: table-row;&quot; class=&quot;combined-detail first-detail&quot;&gt;&lt;td class=&quot;bet&quot;&gt;Piłka nożna, Liga Mistrzów
Olympiakos - Anderlecht
Wynik meczu : Olympiakos (Kurs: 1,42)
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;result win&quot;&gt;
Olympiakos&lt;/td&gt;&lt;td rowspan=&quot;3&quot; class=&quot;bet-user-progress&quot;&gt;50 zł
&lt;/td&gt;&lt;td rowspan=&quot;3&quot; class=&quot;odd&quot;&gt;4,22
&lt;/td&gt;&lt;td rowspan=&quot;3&quot; class=&quot;gain-user&quot;&gt; 211 zł
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr style=&quot;display: table-row;&quot; class=&quot;combined-detail&quot;&gt;&lt;td class=&quot;bet&quot;&gt; Piłka nożna, Liga Mistrzów
Real Sociedad - B. Leverkusen
Wynik meczu : B. Leverkusen (Kurs: 2,20)
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;result win&quot;&gt;
B. Leverkusen&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr style=&quot;display: table-row;&quot; class=&quot;combined-detail&quot;&gt;&lt;td class=&quot;bet&quot;&gt; Piłka nożna, Liga Mistrzów
FC Kopenhaga - Real Madryt
Wynik meczu : Real Madryt (Kurs: 1,35)
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;result win&quot;&gt;
Real Madryt&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
WYGRANA 211ZŁ ???? ) !!! Polecam się rejestrować.. rzeczywiście bez ryzyka ????
Także na czysto 161zł !!!
Mogem tutaj tez za 200PLN zagrać... :/ (bałem się, że w razie czego mogą nie zwrócić ale jak napisałem przy kuponie wyżej wszystko Oki ???? )
 
M 5

michal3

Użytkownik
Czy jak dzisiaj pozjde wplace pieniadze na swoje konto w banku i pozniej zarejestruje sie na betclik i zrobie wplate przez przelew24,to dzis jeszcze dojdzie i dzis bede mogl zagrac i wziac udzial w promocji cashback,a ta karta kredytowa co bierze udzila w promocji to jak musi byc,te normalna do bankomatu gdzie w rogu pisze,mastercard i nad tym na srebrnym tle DEBIT,ale zadnego bedetu na karcie zrobic nie moge to tak karta sie liczy?
 
M 5

michal3

Użytkownik
Czy teraz tez moge zrobiz przelew z bzwbk przez Przelewy24 i bede mial dzis pieniadze na koncie gracza i bede mogl wziac udzial najpoznij jutro w promocji cashback,czy dopiero w poniedzialek ksieguja ten przelew
 
M 5

michal3

Użytkownik
Czy teraz tez moge zrobiz przelew z bzwbk przez Przelewy24 i bede mial dzis pieniadze na koncie gracza i bede mogl wziac udzial najpoznij jutro w promocji cashback,czy dopiero w poniedzialek ksieguja ten przelew
pytam sie na czacie juz drugiej osoby,ale oni nic nie wiedza,tragedia
 
M 5

michal3

Użytkownik
przez przelewy24 będziesz miał w 15 min kase na koncie
dzieki za odpowiedz,juz poszlo,na czacie byly 2 dziewczyny i pisaly,ze jak bank zamkniety to na weekend nie bede mial pieniedzy,dopiero w poniedzialek przez Przelewy24,prze godz. nie moglem sie z nimi dogadac i czegos konkretnego dowiedziec,a wiesz ile jest czasu na wykorzystanie tego cashbacku,chyba jutro moge spokojnie zagrac kupon jesli mam mecz w sobote i w niedziele,a jest jakies ograniczenie co do ilosci meczy na jednym kuponie i co do kursow?
 
D 0

deryl888

Użytkownik
Witam forumowiczów.
Mam pytanie. 2 tygodnie temu rejestrowałem się na Betclic. Nie wpłaciłem jedak pięniędzy od razu. Czy teraz po 2 tygodniach jak bym wpłacił i zagrał to Cashback mnie obejmie?
Bardzo proszę o odpowiedzi.
 
marekr 35

marekr

Użytkownik
Od siebie również mogę polecić. Zagrane, niestety nie weszło, cashback się przydał, kasa pojawiła się błyskawicznie spowrotem a na drugi dzień wypłata. Także bez obaw ;)
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Witam
1- Przelałem 200zł do betclic poprzez link podany przez Marcina.
Mam na koncie 200zł, nic już nie muszę nigdzie wybierać żeby dostać ten cashback? Od razu z góry jest mi przydzielony? Zaznaczam że pierwszy raz loguję się u tego buka.
2- Od razu chcę postawić mecze na dziś, kupon za 200zł, 3 zdarzenia z piłki nożnej, gdzie nie stawiam 1 x 2 tylko że dana drużyna nie strzeli gola, albo żeobie nie strzelą itp. I chcę zagrać takie 3 zakłady w ako. Przejdzie takie coś? Będzie tam 400zł do wygrania za te 200zł i chcę wiedzieć czy w razie porażki będzie zwrot.
Pozdrawiam
 
J 0

justinaza

Użytkownik
Nic nie musisz robić ,jeśli przegrasz masz zwrot. przy dwóch i więcej zdarzeniach możesz grać co Ci się tylko podoba - czyli to co napisales tez bedzie sie liczylo w razie przegranej.
 
S 0

szybki1

Użytkownik
Panowie, czemu na stronie jest zupełnie inny regulamin niż tu w 1 poście?
Postaw zakład przedmeczowy na wynik meczu składający się co najmniej z 5 wyborów w meczach wspomnianych wcześniej lig piłkarskich. Minimalna stawka na zakład to 4 zł. Każdy zaklad składowy musi mieć kurs co najmniej 1,20.
Jeżeli tylko jeden z zakładów wchodzących w skład zakładu wielokrotnego będzie przegrany, Betclic zwróci Ci stawkę maksymalnie do 200 zł w postaci freebeta:
- jeżeli zakłady postawisz z urządzenia mobile (m.betclic.com, Android lub aplikacja iPhone), otrzymasz 100% zwrot stawki.
- jeżeli zakłady postawisz na stronie z jakiegokolwiek innego urządzenia, otrzymasz 50% zwrot stawki.]
 
S 0

szybki1

Użytkownik
nie rejestrowałem się z tego linku tutaj, ale strona wyglądała tak samo, co muszę zrobić żeby zagrać wg warunków z pierwszej strony tutaj, a nie z tego co wkleiłem? mam jeszcze na to szansę?
 
pcd00 3

pcd00

Użytkownik
A orientuję się ktoś czy mogę wpłacić na Betclic kase z nie swojego konta bankowego przelewem? Czy jakieś problemy będą robić przy wypłacie na to samo konto?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Przelewem,ale z wykorzystaniem serwisu Przelewy 24 możesz wpłacić nie ze swojego_Oni będą mieli info,że wpłaciłeś przez bank,ale nie będą widzieli tego konta.
Tak mi się wydaje.Wiele razy wpłacałem z konta małżonki( oczywiście za jej przyzwoleniem he,he).Potem bez problemu wypłacałem czy to na swoje konto czy to jak w przypadku Unibet na mój rachunek w Neteller.
Natomiasat wypłacić musisz już tylko i wyłącznie na swoje,osobiste konto.To warunek bezwzględny.
Jeśli się myle to niech ktoś mnie poprawi.
 
Do góry Bottom