>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BetClic - opinie

B 1,2K

BetBookmacher

Użytkownik
I jak dostałeś już hajs ? :) ja praktycznie równo 2,5 dnia temu zleciłem i ni widu ni słychu ,na 1 maila odpisali,później już cisza …

ja wypłacałem wczoraj kolo 5 rano i mialem koło 10 kase juz
Post automatycznie złączony:

Wie ktoś o co chodzi z tą misją co jest na Mundial ?

Są rózne wyzwania i trzeba odblkować trofea ale żadnych szczegółów
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Działa wam czat? Ja cały dzień nie mogę wejść, niby wszyscy konsultanci zajęci tak pisze, no ale chyba powinna być jakaś kolejka jeśli faktycznie to prawda a nie że się nie da w ogóle?
 
M 465

michal91

Użytkownik
Jakby ktoś się zastanawiał, czy grać na tej 'patologii', to ostrzegam. Kontakt z czatem długi, każdy kolejny raz, to przedstawianie sprawy od początku i tylko strata czasu. Odpowiedź na email nie istnieje. Limity, pre, live. Podsumowując, zwykły krzak z dużym marketingiem.
Co do zakładu, to Betclic twierdzi, że
Łączna liczba dubli, to są jednak wyprzedzenia, chociaż na czacie pracownica potwierdzała, że liczba dubli, to zdublowanie przeciwnika. screen.png 11111111.png
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W Walentynki o godzinie 21 odbywał się jeden z najważniejszych meczów Ligi Mistrzów. Dlatego uczestniczący w romantycznej randce kibice nie mogli go obejrzeć. Betclic zaprosił wybranych użytkowników i ich partnerki na specjalną walentynkową kolację, podczas której szef kuchni przygotował 10-daniowy posiłek ilustrując na bieżąco to, co działo się na boisku.


Więcej info -> TUTAJ
 
D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
Szukam oferty na baraze do me 2024, betclic ma zakład "kto awansuje do następnej rundy " , dziwne kursy na Pol@2. [email protected] itd... Wal@2 Wie ktoś o co chodzi w tym zakładzie dokładnie, czy chodzi o przejście do finału rundy barażowej czy awans do me? Bo to jest dziwne że kursy tak wystawione Czy jest jeszcze gdzies podobna oferta na awans
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Szukam oferty na baraze do me 2024, betclic ma zakład "kto awansuje do następnej rundy " , dziwne kursy na Pol@2. [email protected] itd... Wal@2 Wie ktoś o co chodzi w tym zakładzie dokładnie, czy chodzi o przejście do finału rundy barażowej czy awans do me? Bo to jest dziwne że kursy tak wystawione Czy jest jeszcze gdzies podobna oferta na awans
" Wytypuj zespół, który zakwalifikuje się do następnego etapu " - następny etap to Euro ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
korzymo 16,9K

korzymo

Użytkownik
Odważnie, ciekawe czy się wcześniej z tej promocji nie wycofają. Duże koszty.
Widział ktoś jakiś większy regulamin? Co z zakładami długoterminowymi, kończącymi się po 14.04?
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Brawo dla nich. Pstryczek w nos superbet, który zaczął obrastać w piórka i nie ma już tam prawie w ogóle promocji. Warto docenić takie wyjście przed szereg, bo od co najmniej 5 lat nic się ciekawego w tych legalnych nie działo. Taka akcja wymusi jakiekolwiek działanie na tych wszystkich tłustych kotach, którzy nie robili żadnych promocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +822
Do góry Bottom