>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher BetClic - opinie

przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
A ja daje duży plus dla betclicka, plus z wypłatami. Wypłacili mi hajs w 1 dzień. Tzn w czwartek około południa zleciłem wypłatę a w piątek już była na koncie.
to u nich norma, najlepsza i najsolidniejsza firma wśród buków dla mnie, kursy ok nie są najlepsze ale wypłaty i weryfikacja to na 11/10
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Witaj,
Potwierdzam słowa supportu. Wina leży ewidentnie po stronie poczty polskiej.
Coś w tym jest. Konsultant na czacie mi powiedział, że e-mail został dawno wysłany (podał co w nim jest - all się zgadza) a doszedł dopiero teraz :p
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
sorry, że post pod postem ale ten ich dział bezpieczeństwa i głupio przeciągający sprawę support jest żałosny, aż trzyliterowy strzela jak wchodzi się codziennie na pocztę a tam ani widu ani słychu. A szkoda gadać, banda nierobów...
 
J 0

jacquer

Użytkownik
podziele sie wrazeniami z gry u tego buka:

plusy
- wyplata na mb do 24h,
- raz na jakis czas dobry kurs, ale tylko wtedy, gdy zaśpia ze zmianą kursów (glownie zdarzenia dwutorowe)
- szybkie rozliczanie zakladow, chyba nawet przed koncem meczu, gdy zaklady przykladowo na polowe etc.
- przyzwoity bonus
- wyszukiwarka zdarzen
- wiecej niz przecietna oferta zdarzen

no i to by bylo na tyle


minusy:
- niekompetentny support - znam przyklad znajomego,w ktorym pomimo weryfikacji konta 2 lata temu, zazadano ponownej weryfikacji, ze wzgled na pierwsza wyplate, mozna to zrozumiec, ale cala ta sprawa trwala 2 tyg, najpierw samodzielne dowiadywanie sie, ze trzeba dosylac dodatkowe dokumenty, nagminne przekraczanie 48h terminu weryfikacji, support niedoinformowany, a odpowiedzi zdawkowe, bardzo nieprofesjonalne podejscie do klienta, sam z nimi nie rozmawiam, bo czytanie fragmentow regulaminu nie daje mi odpowiedzi w konkretnej sprawie

- stosunkowo wysokie marze

- pomimo slabych kursow i calkiem sporej marzy, szybko nakladaja limity, po wygraniu okolo 2 tys, dostalo mi sie limity rzedu 20-200 pln, ; widac, ze model oparty nie na uzyskiwaniu korzysci z wysokich obrotow, lecz na polityce przeciwko graczom - wygrywasz - wypadasz, co zreszta charakteryzuje wielu bukmacherow, typowy bukmacher nieprzychylny graczom wygrywajacym

- brak okreslonego odgornie limitu, tzn. dopiero po obstawienu mozna sie dowiedziec, czy sie go nie przekroczylo

- gdy kurs lekko poza rynkiem, nalezy uwazac, bo zdarzalo mi sie, ze anulowali zaklady - nie informuja o tym mailowo

- stosunkowo duzo bledow przy wystawianiu kursow

----------------------------------------------------

wlasciwie fakt szybkich limitow dyskwalifikuje go z miejsca, aby mozna bylo go okreslic mianem powaznego, powiedzalbym, ze jest to bardziej taki reakracyjno-kolorowy bukmacher, ale fakt slabych kursow sprawia, ze taka reakracja o wiele za duzo kosztuje niz to jest u konkurencji, wiec oprocz bonusa i tego, ze czasem jakis dobry kurs sie pojawi, to nie ma tam czego szukac - jest o wiele wiecej ciekawszych miejsc do obstawiania...
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wpłaciłem tam pieniądze tylko dlatego że miałem do wykorzystania cashback i przez te kilka dni gry nasunęło mi się kilka wniosków:
- na plus bardzo szybko wypłata przelewem, czekałem niespełna 2 dni ;)
I to by było na tyle z plusów, z minusów wyróżniam opcję oczekiwania na swoją kolej w czacie, w godzinach popołudniowych można wyjść do sklepu, zjeść obiad a i tak nadal będę któryś tam w kolejce. Co więcej błędne rozliczanie kuponów, co prawda naprawili swój błąd ale kto wie czy gdybym nie interweniował, na pewno by się tym zajęli. Poza tym jak dla mnie słaba oferta dla dyscyplin które by mnie interesowały.
Mały plus za w miarę szeroką gamę spotkań live.
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Dobry buk wg mnie. Oferta moze troche ubozsza niz w bet365 czy bwin ale ok
Zero problemow z wyplatami. Na konto w banku ok 3dni, ale dzis bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli - kasa na koncie po 20godzinach ????
tak powinno byc
 
K 56

kamil86

Użytkownik
Betclic zawsze zachęcał mnie bezproblemowymi i megaszybkimi wypłatami. Co prawda, jak zauważyłem u wielu buków tempo wypłat w ostatnich tygodniach spadło, ale myślałem, że tutaj chociaż wszystko jest po staremu (jeszcze kilka miesięcy temu wypłatę miałem na koncie zawsze w 1,5 dnia).
Teraz wypłata zlecona 17 stycznia, do dzisiaj na koncie brak. Nie to, żebym był niecierpliwy i się denerwował, bo przecież formułkę z &quot;7-10 dniami roboczymi&quot; mi przysłali, ale główny atut Betclica dla mnie przynajmniej padł.
Edit: wypłata pojawiła się na koncie dzisiaj wieczorem, czyli tak źle nie jest, ale nie zmieniam zdania, że jednak tempo trochę spadło ;) niemniej jednak kasa jest, żadnych dodatkowych kłopotów, jak u innych buków, także do Betclica jeszcze zawitam
 
E 1

earnes

Użytkownik
Mój ulubiony buk obok betfair, nigdy nie było z niczym problemu wypłaty bardzo szybko na koncie, brak czepiania się o błahostki jak to nieraz bywa u innych buków i oczywiście potężny bonus powitalny (cashback 200)
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Takiej zenady to ja juz dawno nie widzialem a wlasciwie chyba nigdy , zlecam wyplate we wtorek na karte debetowa caly czas wisi jak nie zlecona wiec czytajac opinie o tej zenadzie ze idzie przelew po 10 dni anuluje ja i zlecam wyplate na MB z tym ze postanawiam napsiac do nich kiedy moge spodziewac sie kasy i kiedy ona od nich wyjdzie i dostaje odpowiedz ,ze potrzebuja kolejny dokument do weryfikacji tym razem adresu (wczesniej wyslalem dowod (dwie strony) + karte debetowa ktora wplacalem do nich kase( dwie strony) , ale juz mniejsza z tym gydybym nei zadal pytania co z moimi pieniedzmi wisialyby tak z pol roku i nawet nikt nie poinformowalby mnie dlaczego kasa nei schodzi z konta , wyslalem prawo jazdy ciekawe co dalej wymysla i ile to jescze potrwa .... ZENADA ZENADA ZENADA
Gram w kilkunastu bukach ale zeby tyle czekac na pieniedzmi to sie jescze nie spotkalem no i ten czat i ich regulki wjklejane na pytania masakra !!!!!!!!!!
PS a ten smeiszny Pan powyzej to chyba przedstawiciel tej firmy .....
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Witam,
Nie słyszałem o podobnych problemach w ostatnim czasie.
Proszę podać na pw swój login, sprawdzę tą sprawę i postaram się pomoc.
Pozdrawiam
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Wyslalem prawo jazdy to teraz chca rachunek za prad gaz lub inny toc to jest SKANDAL! moze jeszcze rachunek za zakupiony wczoraj papier toaletowy?
Obecnie jestem w Anglii a konto mam otwarte na adres zameldowania w Polsce , gdzie nie otrzymuje zadnych rachunkow w przeciagu ostatnich 6miesiecy co mam dalej zrobic?
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Witam,

To standardowa procedura weryfikacyjna w takim przypadku jak ten, iż mamy do czynienia z innym IP żądania wypłaty niż podczas rejestracji (chodzi o zagraniczne IP). Wszystko w celu bezpieczeństwa np. w przypadku włamania i próby wypłaty przez osobę niepożądaną.
Prosimy o wyrozumiałość. Tak się złożyło, że na raz prosimy od Pana tyle dokumentów. Dotychczasowe dokumenty zostały zweryfikowane pozytywnie. Został ostatni dokument, który może być dokumentem potwierdzającym adres w Anglii. Dział bezpieczeństwa dokona zmiany na koncie gracza w sekcji adres.

Pozdrawiam i w przypadku dodatkowych pytań proszę proszę napisać na czat na stronie Betclic.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Mi nie chodzi o to ze robicie weryfikacje , bo kazy ma swoje zasady i ja to rozumiem , ale o podejscie do klienta .... najpierw mialem przyslac dowod i karte po zleceniu wyplaty wisiala sobei jak gdyby nigdy nic i zebym nie napisal kiedy zostanie zrealizowana by wisiala sobie (choc i tak wisi) cholera wie do kiedy ... nastepnie kazecie mi wyslac prawo jazdy wysylam pozniej jescze cos , jakby odrazu nie bylo mozna napisac o co chodzi , ale nie jakze lepiej wkleic gotowa formulke niech sie odczepi ... a na czat to nei ma sensu wchdozic pomijac kolejke gdzie sie czeka okolo godziny to Pani ktora tam jest jak ja spytalem czy napewno prawo jazdy wystarczy czy moglaby sprawdzic czy cos jescze bedzie potrzebne odpowiedziala oczywiscie ze po przeslaniu prawa jazdy bedzie konto zweryfikowane i wyplata wykonana wiec o czym my mowimy? Wieczorem dostalem maila ze juz wszytskie dokumenty sa zweryfikowane jednak wyplata nadal nie zeszla z konta , nic czekam zobaczymy jak dlugo to jescze potrwa
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Lubię Betclic,ale u mnie ta firma na razie traci reputację.
Zakłady live po raz kolejny rozliczają po zakończeniu spotkań jak by sie bali,że mogę zarobić na tym samym meczu jeszcze parę złotych.
Wypłaty na Skrill MB realizują coraz później.
Odpowiedzi na zadane pytania to wklejane formułki.
Zastanawiam się czy nie zrobić tutaj małej przerwy w grze,aż obsługa klienta powróci do pełnego profesjonalizmu,tak jak to było jeszcze do niedawna.
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
Lubię Betclic,ale u mnie ta firma na razie traci reputację.
Zakłady live po raz kolejny rozliczają po zakończeniu spotkań jak by sie bali,że mogę zarobić na tym samym meczu jeszcze parę złotych.
Wypłaty na Skrill MB realizują coraz później.
Odpowiedzi na zadane pytania to wklejane formułki.
Zastanawiam się czy nie zrobić tutaj małej przerwy w grze,aż obsługa klienta powróci do pełnego profesjonalizmu,tak jak to było jeszcze do niedawna.
Z tym się nie zgodzę, u mnie wyplata po 2-3h na MB w tamtym tygodniu.
 
Z 0

zermat

Użytkownik
Betclick - no więc tak.
Skorzystałem z promocji 55zł - 0 problemu.
Support - ok.
Live - ok.

Jest jeden piękny szkopuł - mianowicie przez 5 dni, na około 30 zakładów przegrałem może 5, jeden dość wysoko obstawiony, lecz tego samego dnia dynamicznie odrobiony (głupota, ale udało się). Dzisiaj tj. 17.03.2012 obstawiłem live w ~61 minucie mecz FC Tokyo - Nagoya Grampus, gdzie Nagoya wygrywała 0:1 - obstawieniem było &quot;Brak bramek&quot; do końca regulaminowego czasu. Kwot nie będę podawał - to nieistotne, było to 1/3 kwoty X (gdzie X to cały depozyt na moim koncie).
Niestety padły do końca meczu jeszcze 4 bramki i ewidentnie przegrałem zakład. Widząc, że już w 81 minucie było natłuczone 3:1 dla Tokyo, obstawiłem iż Tokyo wygra. Obstawienie było za 2/3 X.
Jakież moje zdziwienie było gdy po:
-1 pierwszy zakład został odnotowany w zakładce zakładów jako przegrany lecz obstawiony za kwotę 2/3 a nie 1/3.
-2 drugi zakład także został odnotowany w zakładce jako przegrany (A TOKYO wygrało 3:2!) i mało tego - przegrany jako obstawienie po kwocie 1/3 (a obstawiałem vabank 2/3).

Po prostu przez pierwsze bite 5 minut siedziałem wryty i myślałem, że to ja jestem debilem i wszystko pomieszałem, jednak doskonale jestem pewien, iż po prostu tak nie było.

Pisałem do supportu - krótka konwersacja do niczego nie prowadziła - odbijanie piłeczki, dowody z zakładki, &quot;palenie jana&quot;. To jest PO PROSTU KPINA - dobrze, że te pieniądze nie stanowiły dla mnie o kwestii być, albo nie być, że traktowałem to z przymrużeniem oka, gdzie wpłacę sobie 10% dniówki i zagram.

Jaki wniosek? NIE RADZĘ BRAĆ TEGO BUKMACHERA NA POWAŻNIE, JEŻELI KTOŚ GRA I MA JAKIEŚ POJĘCIE (ZA DUŻO WYGRYWA [szczęście, że wcześnie wypłaciłem całą resztę - tu problemów niema] TO POWINIEN GRUNTOWNIE SOBIE PRZEMYŚLEĆ CO CHCE ZROBIĆ JEŻELI CHCE GRAĆ NA BETCLIC).

Nie jestem konkurencją, nie siedzę w branży - jeżeli ktoś chce weryfikacji mojej osoby - możecie pisać, będę przez jakiś czas tu zaglądał.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Średni buk. Wypłaty oczywiście bezproblemowe ale oferta żenująca zwłaszcza na tenis ( ITF, Challengery ) w porównaniu do np bet365. Live też beznadziejny. Polecam, ale dla początkujących.
 
Do góry Bottom