>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher BetClic - opinie

mariweso 0

mariweso

Użytkownik
Możesz napisac do ich licencjonodawcy ale w tej sytuacji bukmacher zastawi się tym punktem w regulaminie o którym wyżej wspomniałeś. Takie zagrywki nie są fair ale bądź co bądź są zgodne z regulaminem bukmachera na który wyraziłeś zgodą podczas rejestracji.
Pewnym przyznaniem się do błędu z ich strony jest ten zwrot postawionej przez Ciebie stawki no ale cóż za dużo w walce z bukmacherem i jego regulaminem nie zdziałasz...
 
D 0

dondefo

Użytkownik
To dla mnie nie problem. Jestem w stanie zakwestionować każdy element tego punktu. Mam to zapisane w postaci e-maila na swojej skrzynce. Nie chciałem tu tego przytaczać, bo użytkownicy forum mi nic nie pomogą.
Rzygam takim oszustwem a i widzę, że mój przypadek nie jest odosobniony. Oni są zwyczajnie(mówiąc BARDZO oględnie) niepoważni.
Ten licencjodawca posiada jakiś e-mail??
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Po pierwsze i najważniejsze - powinieneś się zorientować.
Kurs 25 na Kliczkę? Na to, że wygra rundę? Przecież byłby to ewidentny błąd! \Nie zamierzam usprawiedliwiać buka - zakłady zawsze powinny być dokładnie opisane, ale domaganie się wypłaty wygranych jest nierozsądne.
Dostałeś zwrot bo buk uznał, że mieli błąd - złą nazwę zakładu.
Moim zdaniem powinieneś to docenić bo 90% innych buków zwrotu by nie zrobiło.
 
D 0

dondefo

Użytkownik
Przeczytaj chłopie dokładnie mój post. Co mnie interesuje ich błąd?? Jeśli mają prawo do korekty, to niech z niego skorzystają. Nie robią tego! Pouczają, zasłaniają się regulaminem i za chwilę sami sobie zaprzeczają. W chwili kiedy dostałem 10 zł zaprzeczyli sami sobie, bo też powinni się powołać na ten punkt. Nie zrobili tego. Liczy się TREŚĆ a była ona jednoznaczna - &quot;na rundę&quot;. nie interesuje mnie to mieli na myśli. Ważne jest to, co napisali. Zakład na rundę nie oznacza nokautu, ale wygranie rundy drogi kolego.
Woleli oddać 10 zł, bo to po prostu znacznie mniej pieniędzy niż 150. Bez komentarza. Żenada.
Napisze mi ktoś, jak się mogę skontaktować z licencjodawcą???
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Przeczytaj chłopie dokładnie mój post. Co mnie interesuje ich błąd?? Jeśli mają prawo do korekty, to niech z niego skorzystają. Nie robią tego! Pouczają, zasłaniają się regulaminem i za chwilę sami sobie zaprzeczają. W chwili kiedy dostałem 10 zł zaprzeczyli sami sobie, bo też powinni się powołać na ten punkt. Nie zrobili tego. Liczy się TREŚĆ a była ona jednoznaczna - &quot;na rundę&quot;. nie interesuje mnie to mieli na myśli. Ważne jest to, co napisali. Zakład na rundę nie oznacza nokautu, ale wygranie rundy drogi kolego.
Woleli oddać 10 zł, bo to po prostu znacznie mniej pieniędzy niż 150. Bez komentarza. Żenada.
Napisze mi ktoś, jak się mogę skontaktować z licencjodawcą???
Ich błąd powinien Cię interesować. Powinieneś się zorientować, że coś nie gra i spodziewac się takiego rozstrzygnięcia.
Powtórzę - oddając Ci 10 złotych wykazali dobrą wolę. Stwierdzili, że mieli błędną nazwę zakładu i to Cię wprowadziło w błąd.
Nie możesz się jednak domagać wypłaty wygranej.
Gdyby zamiast kursu 1,25 wystawili 125 na wygraną Kliczki też domagałbyś się wygranej?
Betlick należy do EBGA http://www.egba.eu/ i jest kontrolowane przez LGA http://www.lga.org.mt/lga/home.aspx
Moim zdaniem w ten sposób nic nie zdziałasz ale... próbuj
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Betlick zmienił wygląda strony i pewnie stąd jakieś problemy.
Myślę, że strona może nie być stabilna przez jakiś czas.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Nie polecam Panowie i Panie firmy Betclic. Postawiłem wczoraj specjalnie mecz, który rozpoczął się o 0.15. Według Betclic rozpoczął się o 0.30 Prosiłem o zwrot stawki z uwagi na ich błąd, uzyskałem odpowiedź, że mecz rozpoczął się o 0.30 i nie ma podstaw do zwrotu. Jak dla mnie firma Betclic się skompromitowała. Dlatego odradzam Pzdr
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Nie wszedł Ci mecz, a teraz szukasz powodów, aby go anulowali. Ciekawe, czy też pisałbyś w ten sposób, gdyby to spotkanie weszło. Betclic to jest jedna z najlepiej rozwijających się firm bukmacherskich, więc sam przestań się kompromitować.
 
M 135

mhm

Użytkownik
prosiles o zwrot stawki z powodu roznicy w meczu 15 minut? Hahahaha, faktycznie, kasacja powinna byc (ironizuje)
Dobry buk, nie robi problemow, od swieta maja najwyzszy kurs i mozna pograc.
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
Dokładnie nie wszedł meczyk i chciałbym odzyskać te grosze na czekoladę ???? Betclic najlepiej rozwijająca się firma bukmacherska hehe dziecko nie kompromituj się. Wystarczy zobaczyć na ofertę spotkań live, którą oferuje ta firma hehe. mhm Chodzi o to, że postawilem zakład na ten mecz o godzinie 00.28. Wszystko ok wg Betclic mecz miał się rozpocząc o 00.30. Ok. Odpalam po chwili ten mecz na necie a tu ku mojemu zdziwieniu jest już 8 minuta gry i wynik 16-7. Więc to chyba nie jest fair. Skoro firma sama nie wie, o której godzinie rozpoczynają sie spotkania no to sory. Odradzam zabawę w Betclic
 
V 13

veerdi

Użytkownik
Czy betclic nie oferuje zakladow w pilce noznej typu `zaklad bez remisu`? Juz kolejny raz chcialem zagrac taki typ w meczach dzisiejszych eliminacji a tu zonk. Znowu nigdzie nie ma.
 
R 0

risto

Użytkownik
Witam.Moja opinia o betclic jest jak najbardziej negatywna.Dlaczego?Dostałem dziś list od tego bukmachera w związku z promocją-bonusem 80 zł od kolejnej wpłaty.Problem w tym,że promocja skończyła się wczoraj!Na co mi ten bonus?Napisałem oczywiście do supportu z myślą,że zrekompensują mi to nieporozumienie,a tu co?Zwalają winę na Pocztę Polską!!!No ładnie,tylko skoro wiedząc,że list może nie dojść w terminie mogli przedsięwziąć jakieś rozwiązania żeby taka sytuacja się nie zdarzyła,na przykład przedłużyć czas promocji o parę dni lub najprościej wysłać wiadomość MAILEM a nie pocztą.Jak dla mnie bardzo nieprofesjonalne podejście.Myślałem,że betclic może być alternatywą dla mojego ulubionego betsafe,ale do pięt mu nie dorasta w obsłudze klienta i zapłacie za własne błędy.
Jak widać ktoś jednak był w stanie pomóc i dokonać tego czego oczekiwałem,czyli przedłużyć czas promocji dla mnie,szkoda tylko,że nie od razu po wysłaniu mojego e-maila do supportu ale i tak duży plus za poprawę i zainteresowanie!!!
 
R 0

risto

Użytkownik
Jako,że nie mam wymaganych tych 10 postów,aby wysyłać privy pospamuję tutaj.Mój nick to [edit by admin: przekazałem login] .Wreszcie przynajmniej ktoś wykazuje zainteresowanie,a nie jak w emailu mniej więcej tak:&quot;wina Poczty,przepraszamy&quot;.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Ja oceniam BetClica jak najbardziej pozytywnie. Szybkie wypłaty, dobry kontakt, często fajne kursy ;). Mogłoby być trochę więcej opcji zakładów, ale i tak jest nieźle. Jest to buk u którego gram regularnie i na razie nie mam zamiaru go zmieniać ;)
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Jako,że nie mam wymaganych tych 10 postów,aby wysyłać privy pospamuję tutaj.Mój nick to [edit by admin: przekazałem login] .Wreszcie przynajmniej ktoś wykazuje zainteresowanie,a nie jak w emailu mniej więcej tak:&quot;wina Poczty,przepraszamy&quot;.
Witaj,
Potwierdzam słowa supportu. Wina leży ewidentnie po stronie poczty polskiej.
Naszym celem jest dobro klienta. Oferta bonusu dla Ciebie została przedłużona do 3.11 i do tego dnia środku muszą zostać aktywowane, w przeciwnym razie bonus przepadnie.
Mamy nadzieje, że zweryfikujesz swoją opinię na temat Betclic i będziesz zadowolony z naszych usług.

Pozdrawiamy.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Spory minus na Betclicu to stawianie na sumę punktów w secie w siatkówkę/ koszykówkę live.
Ostatnio podczas meczu siatkówki, widzę zakłady na over 44,5 pkt i klikam w over i już się pokazuje to zdarzenie w prawym górnym rogu, wpisuje stawkę i centralnie sekundę przed kliknięciem &quot;postaw zakład&quot; zmienia mi się linia na 45,5 pkt. Ostatnio w taki o to sposób przegrałem swój zakład, bo set zakończył się wynikiem 25-20.
Na innych bukach jest wystawiania jakaś linia i potem ewentualnie blokowana.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
A ja daje duży plus dla betclicka, plus z wypłatami. Wypłacili mi hajs w 1 dzień. Tzn w czwartek około południa zleciłem wypłatę a w piątek już była na koncie.
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
witam
jak wygląda sprawa rozliczenia za wczorajsze żużlowe GP? bo mam zakład w trakcie i nie wiem czego sie spodziewać.
pozdrawiam
 
Do góry Bottom