>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher BetClic - opinie

slawekq 410

slawekq

Użytkownik
Szczerze nie polecam.Omyłkowo postawiłem inny zakład niż chciałem i praktycznie chwile później poprosiłem o anulowanie lub zmianę na ten właściwy na co Pani odpowiedziała, że nie można już nic zrobić i koniec.W analogicznej sytuacji jakiś czas temu bet365 anulował mi zakład bez problemu - wystarczy chcieć...
 
D 0

dejlux123

Użytkownik
kilka lat temu buk bardzo ok dawał często free bety albo podwojenie wpłaty mimo ze trochę od nich wyciągnełem ale już ze 2 lata uccichło
 
B 0

bombuszek

Użytkownik
A ja chciałbym polecić tego bukmachera. Skorzystałem z oferty bonusowej. Wygrałem i od razu zleciłem wypłatę. Na chacie spytałem się o weryfikację, dostałem odpowiedź żebym wysłał skan dowodu. Pani z chatu zaakceptowała je natychmiast, wczoraj zleciłem wypłatę a dzisiaj pieniążki są już na koncie. Do tego bardzo miła i pomocna obsługa na chacie, najlepsza ze wszystkich buków na jakich grałem.
 
W 0

wiko

Użytkownik
Mam ciekawą sytuacje z betcliciem, otóż moj zaklad ostatecznie okazal sie przegrany jednak flashscore pokazal wygraną, betclic tez mi poprawnie rozliczyl i zlecilem wyplate czesci pieniedzy a za reszte postawilem inny zaklad, myslicie ze to przejdzie? Flashscore juz naprawil bląd, macie jakies podobne doswiadczenia?
 
samolot 4

samolot

Użytkownik
Chyba najgorszy bukmacher. ABSOLUTNIE NIE POLECAM.
Chciałem wyplacic grosze na skrilla. Zawsze tej metody uzywalem. Jakis &quot;madry&quot; postanowil, ze tylko konto bankowe wchodzi w gre. Nigdy z tej metody nie korzystalem. Zadnych bonusow nie bralem, konto zweryfikowane. Bezczelnie sie smiali i kazali zakladac konto. Wolalem przegrac drobne i usunac konto.
Obsluga 0/10
Poziom 0/10
Dziwie sie, ze tu na forum robi sie im reklame.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Chyba najgorszy bukmacher. ABSOLUTNIE NIE POLECAM.
Chciałem wyplacic grosze na skrilla. Zawsze tej metody uzywalem. Jakis &quot;madry&quot; postanowil, ze tylko konto bankowe wchodzi w gre. Nigdy z tej metody nie korzystalem. Zadnych bonusow nie bralem, konto zweryfikowane. Bezczelnie sie smiali i kazali zakladac konto. Wolalem przegrac drobne i usunac konto.
Obsluga 0/10
Poziom 0/10
Dziwie sie, ze tu na forum robi sie im reklame.
Warto może spróbować kontaktu z Angielskim supportem dużo szybciej i łatwiej idzie wszystko załatwić.
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Kiedyś bardzo dobra firma ze względu na bezproblemowe i szybkie wypłaty. Jednak od końca marca dużo problemów z nimi. Najpierw mimo,iż wpłaciłem do nich Skrillem 25 PLN i ugrałem z tego około 585PLN to i tak kazali ma całą kwotę wypłacić na kartę bankową.
I to mimo faktu,że kartą wpłacałem u nich tylko około 300PLN.
Potem znowu mimo,że wpłaciłem Skrillem to zażyczyli sobie,że wypłacą wszystko na konto bankowe bo robiłem wcześniej depozyty PaysafeCard.
Na dodatek zdobyłem w marcu 3 bilety do 3k entry series,każdy wart ponad 10 euro a oni mnie poinformowali w kwietniu,że od 24 zamykają pokera dla Polaków i jak zapytałem o jakąś rekompensatę to odpowiedzieli,że nic nie dostanę.
BARDZO ODRADZAM TĄ FIRMĘ a także ich ich submarki czyli EXPEKT I BET-AT-HOME
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Dziwna rzecz mnie spotkała , mam konto na betclic juz jakieś 2,5 roku zazwyczaj grywałem za drobne kwoty z różnym skutkiem, wczoraj zagrałem sobie akurat za 300 stówki udalo sie wygrać , zleciłem wypłatę czekam na potwierdzenie a tu beng twoje konto zostało zamknięte. Robiłem wczoraj przelew z innego konta ale nalężacego do mnie i nie wiem czy ma to jakieś znaczenie?? support oczywście nie odpsiuje.... na czacie nie jestem w stanie sie nic dowiedzieć... dodam ze nie zakladalem jakis innych kont ani nic takiego.... Ktoś miał taka sytuacje i może poradzić co robić? Moga zawiną moje pieniądze od tak ?
 
C 4

cerrone

Użytkownik
Niestety mogą, nawet bez wytłumaczenia - tak własnie mają zje.... politykę, mogą Ci napisać, że decyzja jest nieodwołalna i koniec. Napiszą Ci, nawet co innego np. że inne IP itp. Nie wygrasz z tymi złodziejami...
 
E 1

evander222

Użytkownik
Betclic to nic więcej tylko oszuści! Grałem u nich kilka razy. Postawiłem 4 zakłady za 50 zł. Przelicznik 10.36zł! Kwota zniknęła z mojego konta- pojawiło się 0 zł! Wszystkie wydarzenia, które postawiłem weszły. Sprawdzam, żeby zobaczyć czy pieniądze już się pojawiły na koncie. Tymczasem znowu widnieje 50 zł!!! Sprawdzam historie zakładów i...NIC. Kontakt na czacie jakby nigdy nic. Napisali, że pewnie zapomniałem zaakceptować! To śmieszne kiedy z człowieka próbuje się zrobić debila! Wiem, że nic od tych oszustów nie uzyskam, ale przestrzegam Was. Jeśli zastanawiacie się nad graniem u nich to stanowczo odradzam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
polecam zainstalować sobie dodatek w przeglądarce do robienia automatycznych zrzutów ekranu i wszystkie zagrania dokumentować, ja tak robię i uwierz, że nie raz się te screeny potem przydają
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
miałem zablkowane przez kablowke wejscie na stronie juz jakis czas a tu mail z przed chwili &quot; Szanowny Kliencie,
Pragniemy poinformować o zmianach dotyczących naszej działalności.
Decyzją polskich władz wprowadzone zostały ograniczenia w świadczeniu usług w zakresie gier online.
Z uwagi na fakt, iż świadczenie niezawodnych usług jest dla nas nadrzędnym celem, chcemy zapewnić aby wprowadzone zmiany nie spowodowały zakłóceń w dostępie do kont naszym Klientom.
W związku z powyższym, pragniemy poinformować, iż z dniem dzisiejszym dostęp do ‘konta gracza’ dla klientów korzystających z usług polskich dostawców Internetu możliwy będzie poprzez zalogowanie się na stronie http://www.betclic.bet .
Ponadto, chcielibyśmy zapewnić, iż Państwa środki na ‘koncie gracza’ są bezpieczne, a wprowadzona zmiana nie wpłynie na sposób korzystania z naszych usług.
W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymm Biurem Obsługi.
Z poważaniem,
Zespół Betclic&quot;
i aktualnie moge wejsc, odblokowali ????
 
rafauuu7 162

rafauuu7

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć czy warto inwestować sumy rzędu 2 do 5 tysiecy na betlicu? czy istnieje możliwość, że mnie oszukają przy wypłacie?
 
Do góry Bottom