>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betboo 50 usd nd

Status
Zamknięty.
S 24

snuz123

Użytkownik
tak potwierdzam zapytałem w imieniu kogoś tam kto o to pytał, zapraszam na główną stronę mam nowe promo !
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
jeśli chodzi o obrót to sprawdzajcie w Cashier w zakładce Transfer czy możecie przelewać kasę na Sport, Poker itp. jeśli tak, to obrót został wykonany i wypłatę też możecie śmiało zlecić. przed wykonaniem obrotu transfer jest niemożliwy. u mnie w Transferze były same zera aż do uzbierania 200 Comp Points.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Miałem 500 euro, odjęli mi 50e bonusu, chciałem dograć do tych 500 i wypłacić, ale niestety wtopiłem wszystko ????
 
L 0

lektorbmx

Użytkownik
hahaha ???? ja zrobiłem 400 comp bo tak kazali 50x80 i miałem 67 euro czyli 17 do wyplaty ???? chciało się dociągnąć do 100 to też poszło się bujać ????
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
hahaha ???? ja zrobiłem 400 comp bo tak kazali 50x80 i miałem 67 euro czyli 17 do wyplaty ???? chciało się dociągnąć do 100 to też poszło się bujać ????
hmm ja zleciłem wszystko co miałem i nie zostawiłem 50 bonusowych euro , ciekawe co z tym zrobią może 50 mi cofną , albo wypłacą wszystko :jezora:
 
johnyjohn 0

johnyjohn

Użytkownik
Miałem 500 euro, odjęli mi 50e bonusu, chciałem dograć do tych 500 i wypłacić, ale niestety wtopiłem wszystko ????
Jak bym tyle ugrał to bym na pokerka przelał... Całkiem niezły bankroll ???? 0.50$/1.00$ NL można grać...
 
C 0

ciepeche

Użytkownik
narazie nic nie ma, ale w meilu napisali mi ze moje 570$ bedzie do 72 godzin począwsze od 1 dnia roboczego, wiec maja czas teoretycznie do srody. Póki co pending
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
jeśli nie kantowałeś i nie założyłeś kilku kont, to nie powinno być problemu. kasyna z sieci playtech to porządne firmy. ja do tej pory nigdy nie miałem problemów z wypłatą z no-deposit bonusów.
EDIT: przed chwilą skończyłem rozmowę z supportem. w piątek jeszcze wysłałem im dokumenty, Laura potwierdziła dziś ich otrzymanie i powiedziała, że wypłata powinna jeszcze dziś być na moim netellerze. co więcej - jeśli nie będzie to mam do niej napisać jeszcze raz ????
 
C 0

ciepeche

Użytkownik
mi też właśnie przed chwilką laura powiedziała że dokumenty są i żebym sprawdzil swoje konto jeszcze dzisiaj później... ;)
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Podczas godzinnej rozmowie , Laura powiedziała że dokumenty otrzymała a wypłaty mam się spodziewać w piątek .. zapytałem o powód nie podała , powiedziałem że innym mówiła że dzisiaj , powiedziała że jednak nie...
I tyle... coraz mniej wierzę w wypłatę..
 
L 0

lupusek

Użytkownik
Witam serdecznie, to moj pierwszy post. ja zlecilem wyplate 737 $, rozmawialem wlasnie z Mojo na chacie, napisal(a) ze dzial finansowy bedzie sprawdzal gry, obrot itp, jak wszystko bedzie ok to wyplaca, jak nie to napisza do mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom