>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betboo 50 usd nd

Status
Zamknięty.
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Jeżeli chodzi o punkty comp to jest to jakaś paranoja jak dobrze spojrzałem. Za każde ugrane 100 000 punktów gracz otrzymuje tylko 1 dolara. pozdrawiam
No kokosów niema,ale nie dziwne bo tak to by byli bankrutami ;)
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
u mnie na koncie w € po wykonaniu obrotu 40x (ponad 200 Comp Points) w zakładce Transfer pojawiły się środki możliwe do przelania na konto zakładów, pokera itp. było to 200€, czyli ugrane 250€ minus bonus 50€. uderzyłem na LiveChat z pytaniem, czy mogę wypłacić i Eugenia powiedziała, że tak. czekam na kasę i jak dojdzie to napewno dam znać.
powodzenia jeszcze raz ????
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Panowie nie wiem jak to u was wygląda , ale ja miałem 291 cp i zamienilem je na real money znaczy przekonvertowałem czy jakoś tak i wyszło na o że 200 cp to 1 euro , żal tylko mojego straconego czasu .
Edit : a jednak gdy doszedlem do 400 comp points okazalo sie że moge zlecić wyplate tego wszystkiego co ugralem zleciłem wypłate 520 euro i dostałem taką informacje :

Cashout Request Confirmation
We´ve got your cashout request!
Your cashout will be processed on weekdays, from Monday to Friday. If you have any questions, please send us an e-mail to [email protected]">[email protected] or get into our Chat.
betboo
Oznacza to chyba że wypłaty są realizowane od poniedziałku do piątku tak ? Czy dobrze rozumiem ?

 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Tak patrze, czytam ze sporo osob wygralo i zrobilo obrot x80 ???? ))) fajnie, tylko zeby z tego nie bylo ze cos zaczna niechetnie wyplacac ????
ja jak wyżej pisałem zleciłem wypłate 520 euro obrot x80 wykonany , dostalem od nich e-mail w którym napisali żebym im wysłał dane osobowe wysłałem im dla potwierdzenie skan dowodu osobistego , napisali także że wypłaty realizują od poniedzialku do piątku i że w tych dniach w przeciągu 72 godzin pieniądze powinny być na moim moneybookers :spokodfhgfh: Teraz tylko czekam
 
J 0

jesion

Użytkownik
Pytanie do tych co niedawno zakladali lub zaloza konto, dostaliscie automat $50 ? Ja sie zarejestrowalem ale pusto ???? czyzby po promocji ?
 
J 0

jesion

Użytkownik
sorry za tyle postów ale chybajuż jednak po promocji, nie ma tego bannera już na geobonus z linkiem i dupa , tak więc jeszcze czekam aż ktoś nowy zalozy konto i sam powie jak jest
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
sorry za tyle postów ale chybajuż jednak po promocji, nie ma tego bannera już na geobonus z linkiem i dupa , tak więc jeszcze czekam aż ktoś nowy zalozy konto i sam powie jak jest
No własnie gdzie jest ten baner?? Poza tym mozna sie zarejestrowac bezposrednio na stronie betboo i zagadac o te 50 dolców??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom