>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
&quot;17. Oferta Betano przeznaczona jest dla graczy, którzy obstawiają zakłady dla rozrywki. W przypadku gdy gracz lub grupa graczy naruszy lub będzie próbowała naruszyć którąkolwiek z powyższych zasad lub jeśli dowiemy się, że próbuje czerpać gwarantowane zyski z bonusu, kupując i sprzedając zakłady (arbitrage) lub w jakikolwiek inny sposób, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich powiązanych kont, anulowania bonusu oraz zysków z niego na tych kontach, jak również zysków ze wszelkich późniejszych zakładów zawartych po wypłacie bonusu.


14.1 Postanowienia ogólne
Wszelkie oferty kierowane do klientów są ograniczone co do jednej osoby, rodziny, adresu gospodarstwa domowego, adresu email, tego samego numeru rachunku, z którego dokonywane są płatności (np. karta debetowa, karta kredytowa, Skrill itp.), urządzenia mobilnego, otoczenia, gdzie komputery są współdzielone, np. miejsce pracy lub publiczna biblioteka. Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania dostępności danej lub wszystkich ofert skierowanej do danego lub wszystkich klientów, w każdym czasie i według naszego wyłącznego uznania. Oferty mają zastosowanie wyłącznie do klientów, którzy dokonali depozytów z prawdziwych środków pieniężnych.
GML zastrzega sobie prawo do zmiany i anulowania wszelkich marketingowych kampanii promocyjnych, włączając ważność bonusu i uzyskanych punktów w dowolnym czasie, bez uprzedniego powiadamiania, choć GML poczyni starania w celu odpowiedniego powiadomienia o powyższym. Bonusy lub punkty mogą wygasnąć w szczególności w przypadku, gdy Konto Posiadacza jest nieaktywne przez 6 miesięcy.
Jeżeli którekolwiek postanowienie danej oferty lub promocji zostanie naruszone, lub istnieje dowód na serię zakładów zagranych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w ramach grupy, GML zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania GML oraz do rozliczenia zakładów po poprawnych kursach lub unieważnienia darmowych zakładów lub jakichkolwiek zakładów zagranych całościowo lub częściowo ze środków z tytułu bonusu depozytowego. Ponadto GML zastrzega sobie prawo do pobierania opłaty administracyjnej od klienta do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. GML dodatkowo zastrzega sobie prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej GML według własnego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed uznaniem przez GML jakichkolwiek bonusów, darmowych zakładów lub ofert dotyczących konta klienta.&quot;
Ok, tylko to sa wogole dwa odmienne punkty, ten jeden tyczy sie grania surebetow itp, a drugi jesli zakladasz konto na inna osobe, przynajmniej ja tak to rozumiem.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No ale jak on się niby doigrał? Rozmawiałem z nim wcześniej na pw. Powiedział że 3 razy zagrał all in zakłady w NBA, 3x singiel dwudrogowy. Co dało kwotę wygranej prawie 2700zł. Bardzo jednak prosimy panie BETANO o odpowiedź. Co w takich 3 zakładach jest niedozwolonego? Za każdym razem ryzykujemy 50/50. A że ktoś gra grubo all in, to chyba jego sprawa. Czy Przemkoo grał jakoś inaczej?
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
A co to za problem zweryfikować konto w ciągu 10 DNI?
Przykładowo moja weryfikacja trwała całe 15 minut, tyle zajęło mi wymienienie z Betano trzech maili. Po czym w ostatnim mailu od nich poprosili o potwierdzenie numeru telefonu i w jakich godzinach mogą do mnie zadzwonić z weryfikacją.
Rzeczywiście STRASZNY zapis regulaminowy.
Nie kumasz widze, mozna po prostu nie zauwazyc takiego absurdalnego punktu w regulaminie, ktory bukmacher tak ma ? Zaden! Inni np blokuja konto zaraz po zalozeniu i trzeba zrobic weryfikacje. Od razu zabierac kase ?

Druga sprawa zablokowali konto i przygarneli kase jednego z uzytkownikow tego forum, ktory w ogole nie zlamal regulaminu, zaczyna im brakowac kasy to okradaja innych. Ta sprawa nie moze sie ot tak zakonczyc, nastepnym moze byc ktos inny. Wygrasz to blokujemy konto i kase zabieramy ????
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
najlepiej grac po 2zdarzenia na kuponie i juz. Zwrocili depozyt? no troche sie doigrales..
Najlepiej to nie grac w &quot;krzakach&quot; ludzie tu pograja tylko dla bonusu i pozniej nikt tu nie bedzie gral a buk padnie za jakis czas.
 
betano 12

betano

Użytkownik
Nie kumasz widze, mozna po prostu nie zauwazyc takiego absurdalnego punktu w regulaminie, ktory bukmacher tak ma ? Zaden! Inni np blokuja konto zaraz po zalozeniu i trzeba zrobic weryfikacje. Od razu zabierac kase ?
Yyy, proponuję wczytać się dokładnie w cytowany punkt. Ten 10-dniowy termin biegnie od momentu, gdy użytkownik złoży zlecenie wypłaty środków bonusowych, w związku z tym chyba jemu powinno zależeć na jak najszybszym dostarczeniu dokumentów?

Druga sprawa zablokowali konto i przygarneli kase jednego z uzytkownikow tego forum, ktory w ogole nie zlamal regulaminu
Jak rozumiem piszesz to znając dokładnie sprawę...
Niestety nie mogę napisać wprost, co zrobił użytkownik Przemkooo, natomiast łatwo to wydedukować widząc wklejone przez niego punkty regulaminu, które złamał.

, zaczyna im brakowac kasy to okradaja innych. Ta sprawa nie moze sie ot tak zakonczyc, nastepnym moze byc ktos inny. Wygrasz to blokujemy konto i kase zabieramy ????
Serio? Firma, którą stać na bycie głównym sponsorem koszykarskiego Panathinaikosu połasiła się na bonus jednego użytkownika? Odważna teza.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Panie Betano bonus to 200pln a ile mu zabraliscie? Brak wyplaty, zamkniete konto. Oszukiwal na zakladach , stawial juz po zakonczonych meczach? Chyba nie wiec firma nie polasila sie na bonus jak piszesz tylko na wiele wiecej.
Zlamal regulamin, ale nie mozesz podac szczegolow OK jak wplace i zagram trzy zaklady all in po kursie 1.9 i wszystkie wejda to juz bedzie konto zamkniete i kasa zabrana?.
 
betano 12

betano

Użytkownik
Zlamal regulamin, ale nie mozesz podac szczegolow OK jak wplace i zagram trzy zaklady all in po kursie 1.9 i wszystkie wejda to juz bedzie konto zamkniete i kasa zabrana?.
Żeby mieć zablokowaną wypłatę i zamknięte konto trzeba się postarać bardziej. Na razie udało się to tylko jednej osobie.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Owszem, dział weryfikacji odmówił wypłaty obróconego bonusu ze względu na złamanie dwóch punktów regulaminu bonusu. Dodam, że jest to PIERWSZY przypadek takiej odmowy, na kilkadziesiąt weryfikacji. Ocenę tej sytuacji pozostawię użytkownikom forum.
Super wszytkich co wygraja od razu weryfikuja nie na podstawie dokumentow tylko wygranych zakladow :grin: Ale jazda.
 
betano 12

betano

Użytkownik
Super wszytkich co wygraja od razu weryfikuja nie na podstawie dokumentow tylko wygranych zakladow :grin: Ale jazda.
Weryfikacja dokumentów przy zleceniu wypłaty to standard. Weryfikacja zakładów przy zleceniu wypłaty obróconych środków bonusowych to dodatkowe zabezpieczenie przed osobami próbującymi wyłudzić bonus.
 
J 3

jimwashere

Użytkownik
&quot;17. Oferta Betano przeznaczona jest dla graczy, którzy obstawiają zakłady dla rozrywki. W przypadku gdy gracz lub grupa graczy naruszy lub będzie próbowała naruszyć którąkolwiek z powyższych zasad lub jeśli dowiemy się, że próbuje czerpać gwarantowane zyski z bonusu, kupując i sprzedając zakłady (arbitrage) lub w jakikolwiek inny sposób, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich powiązanych kont, anulowania bonusu oraz zysków z niego na tych kontach, jak również zysków ze wszelkich późniejszych zakładów zawartych po wypłacie bonusu.


14.1 Postanowienia ogólne
Wszelkie oferty kierowane do klientów są ograniczone co do jednej osoby, rodziny, adresu gospodarstwa domowego, adresu email, tego samego numeru rachunku, z którego dokonywane są płatności (np. karta debetowa, karta kredytowa, Skrill itp.), urządzenia mobilnego, otoczenia, gdzie komputery są współdzielone, np. miejsce pracy lub publiczna biblioteka. Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania dostępności danej lub wszystkich ofert skierowanej do danego lub wszystkich klientów, w każdym czasie i według naszego wyłącznego uznania. Oferty mają zastosowanie wyłącznie do klientów, którzy dokonali depozytów z prawdziwych środków pieniężnych.
GML zastrzega sobie prawo do zmiany i anulowania wszelkich marketingowych kampanii promocyjnych, włączając ważność bonusu i uzyskanych punktów w dowolnym czasie, bez uprzedniego powiadamiania, choć GML poczyni starania w celu odpowiedniego powiadomienia o powyższym. Bonusy lub punkty mogą wygasnąć w szczególności w przypadku, gdy Konto Posiadacza jest nieaktywne przez 6 miesięcy.
Jeżeli którekolwiek postanowienie danej oferty lub promocji zostanie naruszone, lub istnieje dowód na serię zakładów zagranych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w ramach grupy, GML zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania GML oraz do rozliczenia zakładów po poprawnych kursach lub unieważnienia darmowych zakładów lub jakichkolwiek zakładów zagranych całościowo lub częściowo ze środków z tytułu bonusu depozytowego. Ponadto GML zastrzega sobie prawo do pobierania opłaty administracyjnej od klienta do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. GML dodatkowo zastrzega sobie prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej GML według własnego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed uznaniem przez GML jakichkolwiek bonusów, darmowych zakładów lub ofert dotyczących konta klienta.&quot;
Sluchajcie Rebiata to jakieś jaja są lepsze.
Niejaki Przemko jadąc na grilla (zabral) kilku kolegow. Pomimo ze nie byli zaproszeni weszli i jedli i pili do woli, Gospodarz widzac co sie dzieje poprosil by opuscili impreze razem z przemkiem i oddal im flaszke jaka przyniesli ze soba. Pomny zemsty przemko kupil tube i nawala na lewo i prawo jak to go potraktowano, flaszka byla i tak do wziecia ale mial zabrac tez karczek, kielbaski i kaszanke dla siebie i dla kolegow.
Uslyszal to sasiad gospodarza z wytatulowanym jolly rogerem na ramieniu, i czujac zapach smakowitosci z grilla, zaczal wygrazac gospodarzowi piescia i pod nosem miotal bluzgi. Solidarnie nie zje przemko nie zje jolly roger to ich laczy we wspolnej nienawisci.
Pozdro600
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Wyludzic bonus to mozna na podstawione osoby choc nie do konca , ale bardziej na falszywe dane. A grajac zaklady to jak mozna to zrobic ? Macie fajne podejscie do polskiego klienta juz pisal nie bede. Moze kiedys jak juz buk u nas padnie a jestem tego pewien , ze to nastapi . Kto bedzie u was gral bez bonusa z mysla , ze wygrane moze utracic , takich glupich nie znajdziecie. Na te chwile firma ma sie dobrze bo ludzie wplacaja tylko dla bonusu.
 
J 3

jimwashere

Użytkownik
Wyludzic bonus to mozna na podstawione osoby choc nie do konca , ale bardziej na falszywe dane. A grajac zaklady to jak mozna to zrobic ? Macie fajne podejscie do polskiego klienta juz pisal nie bede. Moze kiedys jak juz buk u nas padnie a jestem tego pewien , ze to nastapi . Kto bedzie u was gral bez bonusa z mysla , ze wygrane moze utracic , takich glupich nie znajdziecie. Na te chwile firma ma sie dobrze bo ludzie wplacaja tylko dla bonusu.
Wiesz co Kuerten do tej pory czytalem twoje wypowiedzi i mi sie podobaly czy odnosnie expa czy innych. Ale chyba cos ci lezy na watrobie bez obrazy, nie znam do konca sprawy i mnie ona nie interesuje ale nie zamyka sie kont gracza ot tak (poza azjatami).
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Wiesz co Kuerten do tej pory czytalem twoje wypowiedzi i mi sie podobaly czy odnosnie expa czy innych. Ale chyba cos ci lezy na watrobie bez obrazy, nie znam do konca sprawy i mnie ona nie interesuje ale nie zamyka sie kont gracza ot tak (poza azjatami).
Czesto jest tak , ze jak cos sie dzieje to nagle na forum pojawiaja sie nowe konta , ktore pozniej najczesciej sa juz nieaktywne.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
hmm, coś mi tutaj śmierdzi i nie gra z tym co piszecie.
Ja grałem 3x all inn za każdym razem też ponad 2k na koniec, i żadnych problemów itp, więc albo sytuacja jest całkiem inna albo są wyjątki, mało tego i też stawiałem m.in NBA
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Kuerten Ty byles tym jego kolega,ze tak gwaltownie reagujesz?
osoba nie mająca nic na sumieniu nie wyżywa się się i nie rozmawia tak jak Ty.
Nie chcesz to tam nie graj, nie znasz jego sprawy a dyskusje urządzasz.
Kolega fencyn grał podobnie i wypłacił.
Ja także wypłaciłem a grałem różnie.
 
P 4

poznan86

Użytkownik
ten punkt z tym terminem 10 dni z weryfikacja konta i konfiskatą środków w razie jej braku jest delikatnie mówiąc nie na miejscu

wysłałem wczoraj dokumenty na [email protected] zero odpowiedzi do teraz

mają niby live czat w ciągu całego dnia nieaktywny

interesowałem się spotkaniem na live Partizan - Ploesti przez cały mecz źle podawany wynik

+ ta niepewność z pewnością wypłaty

obracam bonus wypłata i zapominam ze to coś wogóle istnieje
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Panowie dajmy szansę bukmacherowi, jest nowy. A te jak na razie 2 osoby, które miały kłopoty najprawdopodobniej złamały regulamin. Wszyscy inni do tej pory wypłacili środki. A wydłużony czas weryfikacji może się wszędzie zdarzyć. Sam jestem w trakcie obrotu bonusa. Pierwszy zakład zagrałem all in. Zobaczymy, jeśli uda mi się obrócić dam znać jak będzie w moim wypadku. A jakby co mamy tu od nich dostępną pomoc. To duży plus. Nie sądzę żeby ten bukmacher chciał nas oszukać i uciec z naszego rynku. Myślę że jest wiele gorszych buków, w dodatku nie mają tu swojego przedstawicielstwa.
 
G 0

gilek5

Użytkownik
Gram z ta firma od tygodnia, moje wrazenia to:

✅ szybki, naprade profesjonalny support, mozna pogadac milo przez telefon - dopytac o szczegoly, nigdzie nie spotkalem takiej obslugi klienta, mail odpisuja w 5 minut czasem 10 ale to chyba normalne ze maja duzo pracy
✅ 2 razy wyplacalem na konto skrill i nie ma problemow
✅ bardzo dobra oferta live
✅ najlepsze kursy 0% marzy nie ma takich nigdzie kursow !!!!

na ten moment polecam co bedzie dalej zobaczymy ale wedlug mnie negatywne wypowiedzi maja grajki weekendowe, ktorzy z dziadkami w stsie stawiaja po 2zł na taśmy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom