>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
M 115

matlaurent

Użytkownik
Czy dokumenty do weryfikacji konta (skan dowodu, rachunek z adresem) wysyła się na adres meilowy, z którego przyszedł kod aktywacyjny do rejestracji? Z jakiego numeru telefonu dzwonicie, podczas weryfikacji telefonicznej?
 
M 0

megadriano

Użytkownik
Czy żeby ubiegać się o bonus trzeba wpisać w tym oknie przy rejestracji jakiś kod promocyjny czy jest on potem przyznawany z automatu?
 
S 4

szykus

Użytkownik
Ja mam pytanie do Pana przedstawiciela, jak rozliczacie handicapy?
Mianowicie zagrałem, że legia wygra -1, wiec teoretycznie przy wyniku 2-1 powinien być zwrot, a jednak zakład przegrany. Nie pamiętam już dokładnie ale raczej nie była to opcja 3 drogowa, tylko była tabelka z kilkoma hc.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
wytlumacz mi kolego, jak sprawdza ze zagralem ten sam zaklad tylko odwrotny wynik (np. under/over) u innego bukmachera?
Bardzo prosto jezeli ciagle bd dawal u jednego bukmachera wysokie zakłady za nie pełne kwoty (np 346,22pln) to w szybkim okresie zorientuja sie ze grasz suberty, dostaniesz z miejsca limity i moga zablokowac konto. Normalny gracz nie wpłaca np 1000pln i gra pojedyncze zaklady za nie pelne kwoty.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Dzisiaj już 3 dzień czekam na wypłatę Panowie z Betano . Pomimo, że się staracie jak możecie, to ten Wasz dział ryzyka nawala.
Ja nawet jestem w stanie rozumieć gdyby to była pierwsza wypłata, wiadomo, ściema, że trzeba sprawdzić, skontrolować itp. Ale w moim przypadku to jest już po weryfikacji, wypłata zlecona już druga i to nawet mniejsza od pierwszej.
W takim podobnym Rivalo, gdzie też mnie na początku maglowali skanami, telefonami, kolejne wypłaty są w ... 15 może czasami 60 minut. Tam chce się wracać.
Jutro sobota, zaś ten Wasz dział ryzyka wykręci się weekendem itp i w poniedziałek, no może we wtorek przyjdzie kasa na Skrill. To już będę wkrw..iony
Tak ładnie zaczęliście, super promocja na forum, przypuszczam, ze setki graczy wparowało a zapowiada się dramat. Bo część reszty też będzie wypłacać, po raz drugi i po raz trzeci... Daję porannego piątkowego ⛔
Mi zawsze wpajano od małego.. nie chwal dnia przed zachodem słońca.
 
S 37

sevenaa

Użytkownik
Kombinują strasznie
weryfikacja sms, e-mail, dokument, rachunek, rozmowa telefoniczna, dział analizy ryzyka
a wypłaty dalej niema
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Z jednej strony bardzo dziękujemy za pozytywne opinie, z drugiej jednak poproszę o odrobinę konstruktywnej krytyki, bo w centrali zaczynają podejrzewać, że sami te komentarze piszemy ;)

No i co z tymi wypłatami? ;) Bo dziwnie przedstawiciel firmy zamilkł po kilku postach narzekających na szybkość wypłaty
 
S 37

sevenaa

Użytkownik
Z jednej strony bardzo dziękujemy za pozytywne opinie, z drugiej jednak poproszę o odrobinę konstruktywnej krytyki, bo w centrali zaczynają podejrzewać, że sami te komentarze piszemy ;)
To chyba limit pozytywnych opinii na temat waszej firmy się wyczerpał
to co się dzieje to jakiś absurd
czekanie po kilka dni na wypłatę
i codziennie jakiś nowy powód żeby wydłużyć albo nie wypłacić
 
E 293

emarco

Użytkownik
Bo przedstawiciel firmy interweniuje w centrali, zamiast pisać na forum ;)
Bardzo dobrze.
Odnośnie wypłat na Skrill to przyjętym standardem są 24 godziny.
Taki pinnacle wypłata w 20 minut, sportingbet codziennie o godz. 13, unibet 2-4 godziny, betfair w 12 h, betsson, betsafe, od 1 do 12 h najczęściej, expekt na drugi dzień, nawet młody bukmacher Rivalo wypłaca szybko, nierzadko w 15 minut w środku nocy. Reszta buków to samo, kilka godzin lub następny dzień roboczy.
Trudno mi znaleźć bukmachera co wypłaca (podkreślam - kolejną wypłatę, po weryfikacji) regularnie w czasie dłuższym niż 24 h. Szczególnie w dni robocze.
Pierwszą wypłatę od Betano otrzymałem w ciągu 3 czy 4 godzin. I to mi się podobało. A kolejna trwa już 3 dzień... no Panowie... jutro weekend
Edycja:
Dodam jeszcze, ze jakbym tworzył własną firmę bukmacherską to największy nacisk kładłbym na sprawność transakcji, bo gracze wolą zagrać kurs 2,06 zamiast 2,11 ale mieć pewność, że w razie potrzeby, szybko, sprawnie oraz o przewidywalnej porze wypłacą środki. A tak po co mam wpłacać do bukmachera aby zagrać ciut lepszy kurs jak potem pieniądze będą zamrożone na pare dni?
Tak trochę edukacji bukmacherskiej ;-)
 
S 37

sevenaa

Użytkownik
Ja walczę z pierwszą wypłatą już tydzień
już chyba wszystkie możliwe metody weryfikacji zlecili
zaraz będą chcieli może jeszcze rozmowy przez Skype ????
żenada
 
E 293

emarco

Użytkownik
Ja walczę z pierwszą wypłatą już tydzień
już chyba wszystkie możliwe metody weryfikacji zlecili
zaraz będą chcieli może jeszcze rozmowy przez Skype ????
żenada
Pierwsza weryfikacja musi być uciążliwa. Ja jestem zdania, że niech weryfikują jak chcą i już. Denerwowałem się na Rivalo na przykład, bo to skan nie pasował, to wysłałem zdjęcia a to znowu rachunek zagięty w rogu i też źle. Ale zweryfikowali i teraz wypłacają jak szaleni.
Betano też mnie zweryfikowało, wysłałem dokumenty, telefony były. Pierwsza dziewicza wypłata też. No to z górki sądziłem.. Grałem dalej a tu taki klops.
Dzisiaj długi dzień więc spokojnie :cool:
 
S 37

sevenaa

Użytkownik
Tylko, że ja czekam od soboty
a gościu supportu codziennie zapewnia, że za kilka godzin pieniądze będą na koncie
a dalej wiszą u nich
Co z tego że szybko odpowiadają jak są niekompetentni
 
S 37

sevenaa

Użytkownik
No to czekamy zobaczymy czy interwencja coś da Betano
&lt;table class=&quot;cf gJ&quot; cellpadding=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;acZ&quot;&gt;&lt;td class=&quot;gF gK&quot;&gt;&lt;table class=&quot;cf ix&quot; cellpadding=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;Polska CS
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;gH&quot;&gt;10:58 (1 minutę temu)

&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;gH&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;gH acX&quot; rowspan=&quot;2&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;acZ xD&quot;&gt;&lt;td colspan=&quot;3&quot;&gt;&lt;table class=&quot;cf adz&quot; cellpadding=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;ady&quot;&gt;do mnie

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Witam

W dniu dzisiejszym ( w ciągu najbliższych 3-4 godzin ) wypłata pojawi się na Pana koncie. Przepraszamy za wydłużony czas oczekiwania.

Pozdrawiam

Kamil Ross

Betano Customer Support
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom