>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
grubanov 90

grubanov

Użytkownik
Ja obracam wlasnie bonusem w Betano. Kursy ok, ale na live troche mala oferta meczow.
Przykladowo jest rozgrywanych kilka meczow z ligi Chile na przyklad i nie wszystkie sa na live niestety.
Szkoda, ale poza tym duzo rynkow, fajna oferta, nie mozna narzekac ogolnie.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
1. Weryfikacja ✅
Prośba o dokumenty + telefon = całość zajęła około 15 minut.

2. Wypłata ✅
1,5h i kasa na koncie skrill.

3. Limity ⛔
Gram głównie koszykówkę na underdogów, weszło mi kilka zakładów i dostałem limit 4 złote ⛔ ⛔


Kasę wypłaciłem, szkoda limitu, bo kursy mieli świetne. Tak jak ktoś wcześniej napisał &quot;wszystko pięknie, tylko zbyt pięknie żeby było możliwe&quot;.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Dokładnie, też się dziwie. Grałem tam bety na dogów po kilka stów, ale żadnych limitów nie dostałem. W ogóle nie zauważyłem żadnych problemów.
Co do samego bukmachera, to po dłuższym czasie mogę go polecić. Dobre kursy, niezła oferta (przydałaby się trochę większa na NFL i większa oferta LIVE), ale jest na prawdę dobrze. Jedyne co denerwuje to długi czas oczekiwania na &quot;autoryzację wypłaty&quot; na konto. Co do Skrilla to widziałem wyżej, że kasa szybko dochodzi.
W ogóle jestem ciekaw czy dostał już ktoś wypłatę na konto, dzisiaj koło 15 dostałem maila, że kasa wysłana i jestem ciekawy czy w środę mogę się jej spodziewać na koncie?
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik



NIE POLECAM, wygrałem ponad 2000 i konto zostało mi zablokowane. Chciałem zlecić wypłatę na konto bankowe. Niby na 72 godziny. Podobno &quot;dział ryzyka&quot; coś sprawdza... Promocja wykorzystana i bonus obrócony. Wczoraj wysłałem dowód osobisty i fakturę, zostały rozpatrzone pozytywne. Dzisiaj rano telefon, też pozytywnie. Niby wszystko ok, wracam wieczorem no i konto zablokowane... Słaby buk jeśli trzeba się martwić o wszystko po pozytywnej weryfikacji...
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
POPIERAM !! JA MAM TO SAMO MIMO ZE KONTO MAM ZWERYFIKOWANE WISI MI WYPLATA NA SKRILLA I ZLODZIEJE Z SUPPPORTU WCIAZ MNIE ZWODZA , BONUS PRZEGRALEM, DOKONALEM DRUGIEGO DEPOZYTU I W KASYNIE UGRALEM PARE ZLOTE. WSZYSTKO BYLO LADNIE PIEKNIE JAK SIE GRALO TERAZ NAGLE PROBLEMY I 72 GODZ TRZEBA CZEKAC UNIKAJCIE TYCH ZLODZIEJI
 
betano 12

betano

Użytkownik
Przemkoo i marasking - poproszę o info na priv z opisem sytuacji i nazwami kont. Postaram się sprawdzić sprawę.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Zwodzicie na mailach wiec teraz dajcie sobie spokój. Wypłata na Skrilla miala trwac 2-3 godz. , Najpierw wszysto cacy glanc, a teraz ze dzial sprawdza do 72 godz , po akceptacji dokumentow i telefonie. Jutro święto wiec pewnie bedzie 96 godz
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
zamiast grac w sprawdzonych firmach to sie pokusiliśmy. Nic bym nie mowil jakby to był bonus , ze by sprawdzali, ja przegrałem pierwszy depozyt wraz z bonusem, dokonałem drugiego i kicha. NIE GRAJCIE TAM WSZYSTKO JEST LADNIE PIĘKNIE DOPÓKI NIE ZLECICIE WYPŁATY
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Przemkoo i marasking dzięki za ostrzeżenie - już miałem tam wpłacać pieniądze...
⛔⛔⛔ Nie warto, odpisali, że mam czekać do 72h no i &quot;dział ryzyka sprwadza wszystkie czynniki składowe&quot; - dobre tłumaczenie, mądre :;/:
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
chodzi o podejście do klienta i jak ktoś na dzień dobry celowo wprowadza w błąd i okłamuje to znaczy ze nie ma co tam grać. Jeszcze raz odradzam
⛔
⛔
⛔
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Zwodzicie na mailach wiec teraz dajcie sobie spokój. Wypłata na Skrilla miala trwac 2-3 godz. , Najpierw wszysto cacy glanc, a teraz ze dzial sprawdza do 72 godz , po akceptacji dokumentow i telefonie. Jutro święto wiec pewnie bedzie 96 godz
jutro jest święto w POlsce,a nie tam gdzie oni mają siedzibę,więc wypłaty mam nadzieje pójdą plynnie.:]
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Ja na nich cały chodzę bo niestety ale potrzebuje kasy i do nich wpłaciłem po zapewnieniu , że skoro konto jest zweryfikowane to wypłata naSkrilla trwa pare godz i nagraną wyróbkę bym wypłacił kartą Skrilla!! Jakbym wiedział , że tak bedzie to bym nie wpłacał
 
B 73

br1t

Użytkownik
ee zablokowane konto bo wygrales kase ?:p brzmi jak jakis blad z ich strony bo nie wierze w takie myki tak robia SCAMY a nie powazne firmy wiec to napewno jakas pomylka wynikajaca z tego ze sa mloda firma i maja prawo do bledow.
 
betano 12

betano

Użytkownik
@marasking - w przeciwieństwie do użytkowników z poprzednich stron tego tematu, którzy też czekali na wypłatę ze względu na ich weryfikację przez dział ryzyka, w Twoim wypadku nawet nie będę próbował interweniować w centrali.

Powód jest bardzo prosty - wspomniani użytkownicy w przeciwieństwie do Ciebie podczas całej korespondencji zwracali się do pracowników Betano w sposób kulturalny. Zwroty &#39;jesteście złodziejami i zaraz opiszę Was na forum&#39; to nie jest najlepszy sposób komunikacji, szczególnie, że dział supportu wypowiadał się w sposób absolutnie profesjonalny.

Weryfikacja wypłat jest czymś zupełnie normalnym w tej branży, dlatego wypłata zostanie dokonana zaraz po jej zakończeniu.

@Przemkoo - wysłałem odpowiednie zapytania, ale odpowiedzi spodziewam się dopiero jutro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom