>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bet911 100% bonus

M 0

matekkwiatek

Użytkownik
Czyli już nie ma freebeta, wpłacam 100$ i otrzymuje 100$? Kasę mogę wypłacac od razu czy po 30 dniach? A ten obrót 1,5 oznacza, że ako musi miec 1,5 czy musi byc zdarzenie z kursem 1.5?
Nie ma juz free beta jest cash bonus wplacasz 100$ dostajesz dodatkowo 100$.
Do obrotu zaliczaja sie wszystkie zdarzenia po kursie minimum 1,5.
Wygrane mozna wyplacic kiedy sie chce po wykonaniu obrotu , depozyt i bonus moga byc wyplacone po 30dniach.
W regulaminie bonusów w bet911 napisali ???? eposit, bonus and winnings can be withdrawn 30 days after the deposit was made. CZyli, że wygrane też po 30 dniach będe mógł wypłacic. Kursy są tam normalne np.1.6 czy jakieś -150? A co do tego kursu 1.5 dalej nie rozumiem, moze byc ako 1.5 czyli ze zagram np mecze z kursami 1.3 x 1.3, czy musi byc mecz na kuponie z kursem 1.5 np 1.5 x 1.3. pzdr
Depozyt i bonus mogą byc wyplacone po 30 dniach wygrane w kazdej chwili po wyrobieniu obrotu
 
J 0

janko

Użytkownik
Wpłąciłem wczoraj ok. 18 100$ i do teraz nie mam bonusu dopisanego, co jest :;/: ?
Mi dopisali bonus ale co z wypłata mam obawy nie chcą odpowiadać na maile tylko cytują regulamin podobno wygrane można po obrocie wypłacać a tu narazie zonk nie podoba mi sie to :zoltakartka:
 
osama88 0

osama88

Użytkownik
na bet911 maja over /under zawsze cale liczby np 6 i co jesli nie padnie mniej lub wiecej tylko rowne 6? chce surebeta zagrac ale niewiem jak to zgrac z betfair bo tam sa 6.5.
 
A 0

agusia8

Użytkownik
Bet911 bonus
Witam Was Serdecznie!
Postanowiłam napisać bo od dłuższego czasu śledzę ten wątek i dzięki temu ,że go znalazłam i wielu pozytywnym opiniom na temat buka 911 postanowiłam założyć tam konto i wpłacić kasę.
Niestety po zrobieniu wymaganego obrotu a nawet dużo więcej niż potrzeba przy zleceniu wypłaty buk powołuje się na regulamin i zarzuca mi nadurzycia w korzystaniu z bonusa twierdząc ,że z mojego nr IP zostało założone więcej niż jedno konto.
Naprawdę posiadam tylko 1 konto i teraz obawiam się o moją wygraną.
Mam na koncie 965$ i zleciłam wypłatę 750$ zostawiając depozyt + bonus na koncie zgodnie z regulaminem.W związku z tym mam pytanie czy mieliście podobne problemy z tym bukiem i czy komuś nie wypłacili kasy .Pierwszy raz się z czymś takim spotykam i zastanawiam się czy jest szansa na odzyskanie uczciwie wygranych pieniędzy u nich.
 
M 0

matekkwiatek

Użytkownik
Re: Bet911 bonus
Witam Was Serdecznie!
Postanowiłam napisać bo od dłuższego czasu śledzę ten wątek i dzięki temu ,że go znalazłam i wielu pozytywnym opiniom na temat buka 911 postanowiłam założyć tam konto i wpłacić kasę.
Niestety po zrobieniu wymaganego obrotu a nawet dużo więcej niż potrzeba przy zleceniu wypłaty buk powołuje się na regulamin i zarzuca mi nadurzycia w korzystaniu z bonusa twierdząc ,że z mojego nr IP zostało założone więcej niż jedno konto.
Naprawdę posiadam tylko 1 konto i teraz obawiam się o moją wygraną.
Mam na koncie 965$ i zleciłam wypłatę 750$ zostawiając depozyt + bonus na koncie zgodnie z regulaminem.W związku z tym mam pytanie czy mieliście podobne problemy z tym bukiem i czy komuś nie wypłacili kasy .Pierwszy raz się z czymś takim spotykam i zastanawiam się czy jest szansa na odzyskanie uczciwie wygranych pieniędzy u nich.
Dzisiaj bede rozmawiam z menagerem buka w twojej sprawie sytuacja dość dziwna ale nie martw sie nie ma mozliwosci zeby niewyplacili Ci kasy.
 
M 0

matekkwiatek

Użytkownik
Uwaga jesli juz zakladacie kilka kont to nierobcie to z tego samego adresu IP .
Aga ma problem bo ma siec i najprawdopodobiej ktos z jej sieci tez zalozyl konto w bet911 z tym samym adresem IP.
Nie martw sie Aga sprubujemy sprawe zalatwic.
 
A 0

agusia8

Użytkownik
Bet911
Dzięki za pocieszenie Matekkwiatek.
Cały czas proboje sie z nimi skontaktowac ale mowia ze menager jest dostepny tylko popoludniu ich czasu a wtedy nie mam za bardzo dostepu do netu.
Bedę wdzięczna za pomoc w załatwieniu tej sprawy bo każą mi już czekać 3 dzień.
Nawet jeśli mają zamiar nie wypłacić to mogliby to chociaż odrazu powiedzieć.Ciekawe po co aż 3 dni dochodzenia.Albo grają na zwłokę albo nie chcą poprostu wypłacić.
Pozdrawiam i mam nadzieję ,że wszystko się pozytywnie wyjaśni.
Aga
 
M 0

mal1221

Użytkownik
Witam.Jestem tu nowy. Jak przeliczać ten amerykański kurs na normalny,nie wiem dlaczego np. -200 to jest kurs 1.5. Załużmy,że wpłace te 100$ i dugie 100$ dostaje gratis i musze to 3 razy obrócić. Moge zrobić takie coś,że gram na zdarzenia przciwstawne o kursie 1.85 każdy,zrobić 3 razy obrót i wypłacić to co zostało. Np. na pierwsze zdarzenie stawiam 100$*1.85=185$ i na drugie zdarzenia równiż stawiam tak samo.Czyli na jednym obrocie mam 15$ straty i gram tak jeszcze dwa razy,żeby zrobić ten minimlany obrót. Jestem wtedy 45$ w plecy,ale wykonałem minimalny obrót i 100$ bomusu minus te 45$ to zostaje mi 55 $ czystego zysku. Czy nie przyczepią się do mnie, że tak grałem i czy da się znaleść dwa zdarzenia przeciwstawne o kursach 1.85. W BWN czy Sportingbet dało się bez problemu ale nie wiem jak tu jest,bo nie umiem przeliczać tych amerykańskich kusrów. Bardzo prosze o odpowiedź i wyrozumiałość. Z góry dzięki.
 
M 0

matekkwiatek

Użytkownik
Witam.Jestem tu nowy. Jak przeliczać ten amerykański kurs na normalny,nie wiem dlaczego np. -200 to jest kurs 1.5. Załużmy,że wpłace te 100$ i dugie 100$ dostaje gratis i musze to 3 razy obrócić. Moge zrobić takie coś,że gram na zdarzenia przciwstawne o kursie 1.85 każdy,zrobić 3 razy obrót i wypłacić to co zostało. Np. na pierwsze zdarzenie stawiam 100$*1.85=185$ i na drugie zdarzenia równiż stawiam tak samo.Czyli na jednym obrocie mam 15$ straty i gram tak jeszcze dwa razy,żeby zrobić ten minimlany obrót. Jestem wtedy 45$ w plecy,ale wykonałem minimalny obrót i 100$ bomusu minus te 45$ to zostaje mi 55 $ czystego zysku. Czy nie przyczepią się do mnie, że tak grałem i czy da się znaleść dwa zdarzenia przeciwstawne o kursach 1.85. W BWN czy Sportingbet dało się bez problemu ale nie wiem jak tu jest,bo nie umiem przeliczać tych amerykańskich kusrów. Bardzo prosze o odpowiedź i wyrozumiałość. Z góry dzięki.
Lepiej tak nie graj bo zaraz nas zbanują i niebedzie bonusa.
Kursy mozesz sprawdzic tutaj: http://www.mecz.pl/kursy.php
 
osama88 0

osama88

Użytkownik
jaki obrot trzeba w koncu zrobic gdy sie wplaci 100$ i dostaniebonus 100 $.w ich mailu napisane jest &quot;This awesome bonus is for your sign up deposit of $100 with a 4 time Rollover only!!!!&quot; no to chyba 4 razy ale za to tutaj i na innym forum napisane jest ze 3 razy.to ile razy w koncu??? i czy zaklady ML licza sie do obrotu?
 
Do góry Bottom